Jump to content
BulForum.com

Форумен... Белот!


Antares

Recommended Posts

Бяхте на 139 , нямаше как да ви се размине контрата :bgrin:

Да, бяхме на малко точки преди крайните, а вие по принцип си бяхте на малко точки...ама контрата ги изравни. :bgrin:

 

Гледам, че като зрител е влезнал Stasio, ако иска аз излизам - той да поиграе... (едит: welcome :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Midex мерси , че ми отстъпи мястото и аз да направя едно раздзване :)

 

 

едит; КОЛКО СЪМ ПРОСТ

 

едит" transporterpld ако те дразна да лефтна....

Link to comment
Share on other sites

Браво, пичове, добра игра. :ph34r: Валата дойде доста кофти . :laughing: Айде аз ви напускам,че ми се доспа.До другата вечер. :D

Link to comment
Share on other sites

Онази купа ,която обърках :(

 

 

едит: Ще играем ли още ?

 

Не е от купата бре човек , просто нямахме никакви карти - на тях им идваха с камиона :tongue - съдба

Аз ще изчакам още 15-на мин. и ако не почнем , и аз ще си лягам

Edit: Айде стига толкова за днес , утре пак ...

Link to comment
Share on other sites

Може да направим едно раздаване. :rolleyes:

 

...и като знам с каква скорост се събираме, отивам да се изкъпя и в 1 часа пак съм тука.

Link to comment
Share on other sites

Незнайно защо аз не мога да създавам стаи... Създаи ти да чакаме вътре като се оправиш :)

 

 

А направих готова е...

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Партньорите ползват ли личен чат да си подсказват кой какви карти има и какво да играе отсрещния :D

Link to comment
Share on other sites

Партньорите ползват ли личен чат да си подсказват кой какви карти има и какво да играе отсрещния :D

Не, това е под наш'то достойнство на 'професионални' играчи, а и чатът там е само за вип-юзъри - язък, какво подсказване щеше да пада... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Срамота....толкова време да няма 4-ти човек...Антарес-а уж я откри тая тема, а ник'ъв не се вясва... ;)

 

Бързо един warn да му е за урок :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами...като нищо...той и без това напоследък умишлено се заяжда с новодошлите представителки на женския пол, че най-добре да му дадем направо 40% и за двете провинения...

Link to comment
Share on other sites

Пичове, аз се изнасям, че днеска цял ден съм правил ремонт и съм леш.То се е видяло, че игра няма да стане.Айде дано утре да направим свястна. ;)

едит: гледам има наблюдаващи темата,ще изчакам малко земе да дойде някой

Link to comment
Share on other sites

1. ЛИНК НА САЙТА С ИГРИТЕ

2. Цъквате на "ИГРАЙ" (под играта "БЕЛОТ")

3. Избирате сървър "ФЕНИКС"

4. Намирате стая "Bulforum"

5. Въвеждате парола 1234321 (или каквато е сложена според уговорката).

 

И също така, като цъкнете върху "очичките" над картите ви - ще откриете картите си на евентуалните зрители.

------------------------------------------------------------------[/font][/color]

Link to comment
Share on other sites

Не знам моя съотборник кой е, ама какво му стана нещо тая купа как я изигра напраоо ...

 

Как? :)

 

От бързане да влезна в стаята, не си смених ника.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...