Jump to content
BulForum.com

Форумен... Белот!


Antares

Recommended Posts

След като от една муха, пусната в темата за нощните птици, в 3:36 се получи игра от четири човека и още двама зрители - смятам, че има почва за подобни "Мероприятия".

 

Сайтa - fortegames, регистрацията е елементарна. Предлагам тук да се разбираме кой кога му се цъка и ако се съберат достатъчно желаещи - да разцъкаме в "затворен кръг", тоест стая с парола.

 

Пускам темата в "Others", а не в "Games", защото съм сигурен, че много от потенциалните играчи на белот въобще не поглеждат секцията с игрите. Както и че в онази секция едва ли някой ще го впечатля с Белот.

 

Ред: Само да добавя, че под Opera имах известни проблеми с намирането на стаите, докато под Firefox подобен проблем нямах.

 

----------------------------------------------------------------

Инфо за бързо влизане в играта:

 

1. ЛИНК НА САЙТА С ИГРИТЕ

2. Цъквате на "ИГРАЙ" (под играта "БЕЛОТ")

3. Избирате сървър "ФЕНИКС"

4. Намирате стая "Bulforum"

5. Въвеждате парола 1234321 (или каквато е сложена според уговорката).

 

И също така, като цъкнете върху "очичките" над картите ви - ще откриете картите си на евентуалните зрители.

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Довечера ако има игра ще се включа , само пишете като се събирате

Link to comment
Share on other sites

Когат' се събираме, ми... като му се прицъка на някой - влиза и пише. Ако се намерят още желаещи - моце и те да се включат. Е примерно вчера играх с някви random-и и една овца ми скъса нервите. Дето съм пълно 'чао' на белот. А с транспортера им сипахме с големия черпак :D

Link to comment
Share on other sites

Да бе , видях че сте направили бая страници в темата за не-спящите , ама не си бях вкъщи снощи иначе щях да се включа и аз , довечера ще направим някое друго белотче :)

Link to comment
Share on other sites

A форумно не се сърди човече няма ли? :D Имам някаква регистрация от 2006 година там, хубаво, че ме подсетихте :)

Link to comment
Share on other sites

A форумно не се сърди човече няма ли? :D

Тук "човечетата" обикновено се сърдят и гледат да се докажат из темите кой е по-по-най, така че трудно ще се намерят 4-ма играчи. :devil

Link to comment
Share on other sites

С тия инстант месинджъри никога не бих седал да играя белот в Интернет... Всички в една стая, на една маса, очи в очи - да. Ама на компютъра, без изобщо да знам дали отсрещните двама не си разказват ръцете в скайп... заеби ти тая работа... и шах не става. Vetim е прав - само "Не се сърди, човече" и табла може - там полза от месинджъри и дрги помощни програми няма.

Link to comment
Share on other sites

Еми ако се съберем на някоя сбирка, всеки взима по едно тесте карти и там се почва истинската игра вече.

Иначе аз съм навит вечерта да разиграем малко, обаче не съм сигурен дали ще мога да използвам пц-то по това време.

Утре вечер може би ще съм на линия за няколко игри и тогава ще е напечено положението.

:)

Link to comment
Share on other sites

С тия инстант месинджъри никога не бих седал да играя белот в Интернет... Всички в една стая, на една маса, очи в очи - да. Ама на компютъра, без изобщо да знам дали отсрещните двама не си разказват ръцете в скайп... заеби ти тая работа... и шах не става. Vetim е прав - само "Не се сърди, човече" и табла може - там полза от месинджъри и дрги помощни програми няма.

 

За белот ясно, ама шах защо да не става?

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n Прав си , че когато си барнеш картите е друго , ама все пак е добро занимание вечер ако не ти се спи , искаш да се разнообразиш или просто много ти се играе , но няма с кого . Иначе си мисля , че за подсказването всички си мислят , че е глупаво... А да и аз съм навит някой път да се съберем някъде да играем белот :) А тази вечер ако се прибера по рано и аз мога да се включа :)

Link to comment
Share on other sites

О, две мнения няма - друго си е и четиримата да сме в една стая, като играем, дет' каза колегата "да ги пипнеш" картите. Съвсем друга емоция е. Но понеже не виждам сериозни перспективи да се съберем за форумен белот (освен разните форумни суб-общества, дето се събират периодично), нищо не пречи да разцъкаме онлайн. А и за месинджърите - аз не бих прибегнал до такъв.

 

И за да не съм 100% офтопик - правя стая Bulforum. Ника ми там е Lesath.

Link to comment
Share on other sites

За белот ясно, ама шах защо да не става?

 

Не си чувал значи за Rybka и стотината други chess engines... Няма никаква гаранция, че не играеш срещу някой от тях... Няма да ти казвам какви са ти шансовете срещу Рибката...

 

И все пак, щом ви харесва и ако наистина не се изкушите да си подсказвате - ще се получи добра игра.

Link to comment
Share on other sites

Ами след създаването на тази тема и еуфорията около нея и сношния белот, така като гледам се заряжда и още една нова идея. А именно да да се направи събиране и за едно реално белотче :D . Ако тва нещо наистина вземе да се осъществи някой път ще е доста забавно, и като гледам от броя на желащите сигурно ще се сформират няколко четворки. Аз също бих дошъл на такова събиране пък тъкмо и ще се запозная с част от съформуците си. Иначе ако неска пак се съберат навитаци за нета мога и аз да се включа.

Link to comment
Share on other sites

Ами след създаването на тази тема и еуфорията около нея и сношния белот, така като гледам се заряжда и още една нова идея. А именно да да се направи събиране и за едно реално белотче :D . Ако тва нещо наистина вземе да се осъществи някой път ще е доста забавно, и като гледам от броя на желащите сигурно ще се сформират няколко четворки. Аз също бих дошъл на такова събиране пък тъкмо и ще се запозная с част от съформуците си. Иначе ако неска пак се съберат навитаци за нета мога и аз да се включа.
Пишейки предишния си пост точно за това си помислих. Но не посмях да повярвам, че би могло дори и да се случи :D

 

Принципно не съм най-големия фен на белота, нито съм някакво про, но определено ми харесва идеята :D Само че... къде ще може да се намери такова място? Освен може би... Рахат-а?

Link to comment
Share on other sites

Пишейки предишния си пост точно за това си помислих. Но не посмях да повярвам, че би могло дори и да се случи :D

 

Принципно не съм най-големия фен на белота, нито съм някакво про, но определено ми харесва идеята :D Само че... къде ще може да се намери такова място? Освен може би... Рахат-а?

Рахата е супер , играли сме там , и аз съм навит да направим 1 белот сбирка :D

Link to comment
Share on other sites

Правя стая BULFORUM - айде влизайте повече B)

 

WTF?!Много бъгаво бе - а тъкмо стана интересно деа...

 

Бъгаво, че и пари искат за да мога да ги напсувам...

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо бяхме равни... :)

Има някво забавяне от флаша, но се свиква. То ли ви пречи?

 

Мне понякога става прозореца едно по-бяло, и не мога да натисна или направя нищо и си ме дропва... Правете да пробваме пак :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...