Jump to content
BulForum.com

Въпрос за Windows Updates


fashion_m

Recommended Posts

Като изключа напълно автоматичните ъпдейти, как да направя така че да не ми излиза тази досадна червена иконка долу в system tray, която ми казва Your computer might be at risk ?

Link to comment
Share on other sites

От както си смених браузъра (3-4 години), нямам никакви проблеми, без ъпдейти и вирус програми, и да чукна на дърво нямам проблеми, файърлола ми седи, върши си превъзходна работа, ако знае човек как да си го настрой.

 

fashion_m, моля.

Link to comment
Share on other sites

От както си смених браузъра (3-4 години), нямам никакви проблеми, без ъпдейти и вирус програми, и да чукна на дърво нямам проблеми, файърлола ми седи, върши си превъзходна работа, ако знае човек как да си го настрой.

 

fashion_m, моля.

 

Без ъпдейти? И аз съм си сменил браузъра, но без Malicious Software Removal Tool всеки месец, имам големи проблеми понякога.

Link to comment
Share on other sites

Без ъпдейти? И аз съм си сменил браузъра, но без Malicious Software Removal Tool всеки месец, имам големи проблеми понякога.

Ами мога да кажа, че си е индивидуално все пак, много зависи и какви сайтове се посещават, какви апликации се ползват на компа, с един що годе добър hosts файл, е абсолютно безмисленето ползване на антивирусна програма. Регулярно си проверявам ръчно последните инсталирани .dll файла в папката system32, имам си една програмка - net limiter :

 

2e39191.jpg

 

Нея е ползвам не по предназначение, не е имало случей да лепна нещо като вирус и да не ми излене в списъка, оттам ръчно изчиствам проблема.

Link to comment
Share on other sites

Аз също използвам NetLimiter и SpyBot, но през скайп се мушкат само вируси, които се оправят през пачовете на Уиндоуса.

 

Както бях казал в една друга тема, ако след инсталация на XP, сложа Skype преди да сложа SP1,2,3, веднага лепвам досаден вирус. Говорим за инсталация на Skype, а не за получаване на файлове и какъвто и да е чат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...