Jump to content
BulForum.com

Български Международен Авиационен Фестивал


бат Ицо

Recommended Posts

Дано турските пилоти не са като турските тираджии

Ами...същите са - и те като тях спят и карат, щото си знаят номерата наизуст, летят бързо и в пакет....много си приличат. Само дето никой от тях не се удари в дърво или крайпътна къща. :bgrin:

 

 

П.П. Между другото ще взема да преместя тази тема в "Others". ;)

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че тези дни и до края на месеца ми е доста затрупано с разни ангажименти и по тази причина в съботата не бях на демонстрациите...днес теглих една майна на работата и си казах, че неделното шоу няма да го пропусна. Като изключим умората в ръцете от постоянното следене на самолетите, силното слънце, от което тотално съм изгорял по ръцете, врата и лицето, а също и закъснението на бат' Серго - шоуто определено си заслужаваше. Изснимах 2-3 диска и ако някой прояви интерес - по-късно мога да кача видеото някъде в нета и да пусна линк за теглене.

 

Значи на мен отказваш и ми ходиш самолети да гледаш, така ли? :sayjin

 

В тази връзка вземи качи клипа от последното ни картинг състезание, крайно време е да го видим!

 

 

..... и по къси поли.

 

Ти се опитваш да развалиш най-хубавата част ли??? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Значи на мен отказваш и ми ходиш самолети да гледаш, така ли? :sayjin

Не смятах да ходя...реших го в последния момент, защото реших да го съчетая и с друго - колата ми съхнеше след боядисване вече близо седмица в Крумово и след шоуто отидох да си я прибера. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Пилотът е Свилен Иванов - динозавър във всеки един хубав смисъл на думата. :) Шапка му свалям!

Още един линк от 2004 за него!

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, но аз останах крайно впечатлен от изпълнението на ВВС Турция :rolleyes:
Aз по някакво стечение на обстоятелствата се запознах с тях. Помогнах им да намерят чейндж бюро. Те ме поканиха и даже си разменихме телефони да се чуем след шоуто да се снимам с тях и самолетите и да пийнем по нещо, но отидох на вила и пропуснах, за което от части ме е яд по обясними причини, но пък на вилата си изкарах много хубаво.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...