Jump to content
BulForum.com

X-Men Origins - Wolverine


Runner

Recommended Posts

xmen.boxshot1.jpg

 

Производител : Activision

 

Снимки от играта : Снимки

 

Коментар : X-Men Origins: Wolverine ни предлага вълнуващо екшън приключение, което поставя играчите в ролята на Wolverine и ни захвърля в центъра на събитията от филма, както и отвъд тях. Действието се развива на реални места по цял свят и предизвиква играчите да овладеят първичните инстинкти на супер героя и да преследват и унищожават враговете му. В търсене на истината за миналото си, той ще се изправи пред на пръв поглед невъзможни ситуации. Адамантиевите остриета, бързите, почти животински рефлекси, както и комботата и бруталните завършващи удари ще са най-верните помощници да бъдещият X-man. Потопете се във фантастичния свят на X-men и узнайте тайните, заровени в миналото.

 

Системни изисквания :

Минимални изисквания:

 

OS: Windows XP Sp2/Vista Sp1

 

Processor: Pentium D @ 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+

 

Memory: 1 GB for XP / 2 GB for Vista

 

Hard Drive: 8 GB Free

 

Video Memory: 256 MB (Shader Model 3.0+)

 

Sound Card: DirectX Compatible

 

DirectX: 9.0c

 

Линк: ТУК

 

 

Играта е много добра според мен. Отдавна се надявах на нещо подобно и за ПЦ, което да наподобява God Of War. Скоро никоя друга игра не ме е грабвала така...

Link to comment
Share on other sites

Мен ме зариби и въпреки че имах работа тези дни, съумях да и намеря място и за 3 денЯ я врътнах.

Link to comment
Share on other sites

Играта изглежда заребена както от към графика така и от към гейм-плей

но си иска машина и хората които не са си правили ъпгрейд близките години като мен само ще си гледат клипчетата в различните сайтове :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Играта изглежда заребена както от към графика така и от към гейм-плей

но си иска машина и хората които не са си правили ъпгрейд близките години като мен само ще си гледат клипчетата в различните сайтове :bgrin:

Играта е супер мен много ме кефи ..... принципно нещо игрите напоследък немогат да ме грабнат да застана да по плякам към 2-3 часа но снощи доста е играх ...

много ми хареса ... първоначално като е свалях си мислих че ще е нещо от сорта на Хълк но е екстра ....

Link to comment
Share on other sites

Не лоша игра... към края малко еднообразна. Все си мисля, че играта щеше да е перфектна ако не беше "разходката" с Гамбит. Bonus мисиите бяха прекалено лесни. Че те дет се вика не могат ме ударят като ги вкарам в серия :)

Link to comment
Share on other sites

Не лоша игра... към края малко еднообразна. Все си мисля, че играта щеше да е перфектна ако не беше "разходката" с Гамбит. Bonus мисиите бяха прекалено лесни. Че те дет се вика не могат ме ударят като ги вкарам в серия :)

Пробвай като я изиграеш първия път и после си пусни пак същите мисии на хард.

 

Едит: сега пробвах, но няма разлика...май.

Link to comment
Share on other sites

Има едно ниво където си в един тунел и пускат вода. Бягам от нея и по едно време камерата ми се насочва наляво и не става нищо, умирам.

 

Какво се прави там?

Link to comment
Share on other sites

Продължавай към другия край на тунела( да към изхода, не към водата ) и ще видиш :)

 

Много яко клане е тая игра, доста ми харесва вече.

Link to comment
Share on other sites

Има едно ниво където си в един тунел и пускат вода. Бягам от нея и по едно време камерата ми се насочва наляво и не става нищо, умирам.

 

Какво се прави там?

Вече като ти обърне камерата продължаваш пак да тичаш и след тва като доближиш до мангалите скачаш към тях да може да се качиш на камионите ... и от там мелачка .....

Link to comment
Share on other sites

Вече като ти обърне камерата продължаваш пак да тичаш и след тва като доближиш до мангалите скачаш към тях да може да се качиш на камионите ... и от там мелачка .....

 

Аз зациклях защото си мислех, че там има вход и скачах с Q-то :)

Link to comment
Share on other sites

Играта нещо не ми тръгва. Появява се прозореца с картинката на Wolverine и така си стои докато не дам End Program, как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

Аз е врътнах .....

ама искам още ......

Последнта битка много ме изкефи ....

до 32левел стигнах незнам ако реплейвам мисиите дали ще дигне още ....

Link to comment
Share on other sites

Качи последните драйвери за видеото. А каква ти е картата между другото?

Не знам от каде да ги взема, а видео картата ми е GeForce FX5500.

Link to comment
Share on other sites

И аз си я свалих вчера и от 30-тина миути игра мога да кажа, че ми хареса. Яко къртене има. wolverine.gif

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за 2-та поредни поста ама се нядявам някой да каже за какво става въпрос. :)

 

6b0786ee0fd0f9f4.JPG

 

Това е в снежната гора, след онези складове или там каквото е. Какво се прави с този труп и този меч ако изобщо се прави нещо... За инфо да кажа, че до тях имаше мутаген. Иначе като си продължа по пътя и ми дава чекпойнт...

Link to comment
Share on other sites

Fibaman, това са така наречените eastern eggs... демек нещо дето са го замислили за празника. Имаше май 3 подобни места в играта... ако не ме лъже паметта :) Иначе конкретно с тоя меч нищо не можеш да направиш. Ако играеше на PS3 или xbox щеше да го отключиш като achievement, но в pc версията... нищо не става :)

Link to comment
Share on other sites

И аз я врътнах, добре беше играта. :) Само че не можах да си кача всички skills (2-те точки на врътката със space-a и 1-на точка на Drill-а), явно е трябвало по-голям левъл ама вече няма значение. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

Абе тая игра ми скъса нервите.Оня недонос дето трябва да е последния бос( ако е по филма онзи плешивия урод на острова ) защо не мога да му избегна разрушаващата атака.Първия път-втория прескачам като ми срутва под краката ама в един момент няма slow-mo и ме убива директно бати келеша и check-point -а е от началото на боя.4-5 пъти вече ме уби, толкова съм ядосан, че няма на къде.А е някакъв тотален смешник.ПОМОЩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Горното ми е проблема ама има спойлерче в него така, че моля само хора превъртели играта да четат и да помагат.

Link to comment
Share on other sites

Ами не мога да разбера точно проблема, но по принцип с Q-то го прихващаш и му скачаш веднага след като използва лъча...

Link to comment
Share on other sites

Ама аз това си го знам, кюфтеча го( ех, това не бях го чувал и ползвал от години ) ама по някое време като го наточа ползва изведнъж тоя номер и срутва всичко моменталически под мен.Нямам време за реакция...ще пробвам докато не стане ама мислех, че има някав пиниз.Нищо, явно много ми се спи :D

________________________________________

 

Просто некав малшанс ме е гонил, помлях си го как си требе.Чакаме вече следващата част на играта :)

Link to comment
Share on other sites

Като видиш че ще пуска лъч... скочи в дадена посока и като стигнеш апекса на скока ти натисни скок пак. В крайна сметка имаш двоен скок, използвай го.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...