Jump to content
BulForum.com

Гумите втора употреба


бат Ицо

Recommended Posts

Авенсис 2008 Elegance. Мога като екстра да си сложа ксенон, чистенето е за Luxury модела...

 

Ако си поръчаш "като екстра" ксенон, просто ще ти сложат един aftermarket ксенонов кит. Затова няма да имаш система за измиване на фаровете. При японските коли нямаш възможност да добавяш екстри избирателно - всичко е на пакети...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Ако си поръчаш "като екстра" ксенон, просто ще ти сложат един aftermarket ксенонов кит. Затова няма да имаш система за измиване на фаровете. При японските коли нямаш възможност да добавяш екстри избирателно - всичко е на пакети...

За тва на цената на едно бмв с пълни екстри , можеш да си вземеш около 6-7 сузукита и да си направиш таксиджийска фирма :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ако си поръчаш "като екстра" ксенон, просто ще ти сложат един aftermarket ксенонов кит. Затова няма да имаш система за измиване на фаровете. При японските коли нямаш възможност да добавяш екстри избирателно - всичко е на пакети...

 

Не е съвсем така. Има екстри като кожените седалки които не могат да се слагат допълнително, за ксеноните имаха в ценовата листа за около 1000 кинта някакви ксенони но тогава нормалните фарове ми се стори че светят повече от достатъчно. Можеше и DVD да се сложи, мисля и в облегалките на предните седалки монитори. Парктроника определено не е фабрично монтиран и те го слагат - какъв е нямам представа...

 

 

.....

Спирачните дискове, пък, ги карам докато не станат прозрачни! Щото, кажете ми, ква е идеята да се набутвам със скъпи глупости, дето да ми помогнат да спра пред някаква опасност на пътя, при положение, че келешът зад мен (принципен човек, който си цени парите), ще ме отнесе като бръмбар сламка? По същата причина сега чета книжки и събирам акъл как да си изключа ABS-а (мамка им френска, що не са турили копче на таблото!?!), че да не ми докара някоя беля на главата!

 

Бъзикаш се нали?

Link to comment
Share on other sites

Ако беше попрочел по-горе, щеше да разбереш, че темата не е срещу гумите втора употреба по принцип, а срещу "боклуците" втора употреба!

Иначе и аз не си купувам нови гуми. И накладките си ги сменям, чак като застърже желязото в диска, но изчаквам да чуя "музиката" и от ляво и от дясно, щото нали се сменят чифт! Спирачните дискове, пък, ги карам докато не станат прозрачни! Щото, кажете ми, ква е идеята да се набутвам със скъпи глупости, дето да ми помогнат да спра пред някаква опасност на пътя, при положение, че келешът зад мен (принципен човек, който си цени парите), ще ме отнесе като бръмбар сламка? По същата причина сега чета книжки и събирам акъл как да си изключа ABS-а (мамка им френска, що не са турили копче на таблото!?!), че да не ми докара някоя беля на главата!

 

 

хахахаххахахаааа :)

Това е действителността , а задни накладки сменят ли се някога ? :)

Link to comment
Share on other sites

И ксеноновите крушки се сменят като изгорят и двете, че много скъпи :Д Нали винаги има дълги, дали ще заслепяваш с допълнително слагания ксенон или с дългите - все тая :Д

Link to comment
Share on other sites

хахахаххахахаааа :)

Това е действителността , а задни накладки сменят ли се някога ? :)

 

За какво??? Ръчната не държи ама нали може и на скорост да се остави. Освен това гумите се търкат много по бавно и вместо 10 могат 20 години да изкарат

Link to comment
Share on other sites

Що? В кое от заключенията ми се усъмни, имайки предвид разсъжденията на местната популация относно т.нар. "кинтонемия"?

 

Въпроса ми беше дали ти конкретно мислиш по този начин

Link to comment
Share on other sites

Въпроса ми беше дали ти конкретно мислиш по този начин

Не! Но, като чета някои мнения, с все по-големи съмнения относно правотата на позицията ми. И най-скъпите гуми да си обуеш, плюс нови накладки, амортисьори, ABS-и пр. технически изобретения за куп пари да въоръжиш, нищо не може да те спаси от връхлитащия рацер с галошките, който си мисли че е и с предимство на кръстовището (справка: другата тема).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...