Jump to content
BulForum.com

Happy Steak and BJ Day


Recommended Posts

Айде честито и от мен! :D Да се надавяме , че неска ще се празнува както трябва :D

Link to comment
Share on other sites

дамското присъствие във форума също може да сподели какво мисли за празника и дали е взело мерки да създаде празнично настроение на когото трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Днес е велик ден значи :) , но женското съсловие мълчи, защо ли? :)
Защото е невъзпитано да се говори с пълна уста.
Link to comment
Share on other sites

Хаха..., дай боже всеки му! Трябва да се измисли нещо и за 08.04.

Link to comment
Share on other sites

А жените дали ще се сетят за нас да ни почетат,че мноооого ме съмнява :D
Може да ти почетат за лека нощ.
Това беше брутално! :rofl: :rofl: :rofl:
Link to comment
Share on other sites

Аз цял ден го разпрострянявам, ама почти никой не е чувал за тоя празник :) На всички женски им казах ако не тази, поне догодина да са подготвени :)

Link to comment
Share on other sites

:D мисля,че е абсолютно справедливо...мъжката част също заслужават своя празник,

въпреки,че св.Валентин не е празник само на жените :ph34r: нали затова си имаме 8-ми март :D

Link to comment
Share on other sites

Ама не е лошо и ние да се подготвим по-добре за следващия път (не знам защо трябва да е след година, като може и утре да е) - http://www.semenex.com/home.html

 

Nine Times More Concentrated than in Nature

 

Pineapple, Banana, Strawberry, Broccoli, and Celery at nine times their normal concentrations together with 3 essential spices

and a select blend of vitamins and minerals, Semenex is the first and only all-natural, patented shake mix for men that really sweetens semen -- and in only 24 hours!

 

To equal just the pineapple found in a single serving of Semenex, you would need to drink seven 8 oz. glasses of pineapple juice !

 

And after all that, you still would not have all the other essential ingredients essential to ensuring the very best-tasting semen possible, as only Semenex can.

 

И естествено - малко подкастряне на... брадата...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...