Jump to content
BulForum.com

Мадона в България


sandman

Recommended Posts

Ще изнесе концерт в България като част от нейното световно турне "Sticky & Sweet Tour"

В някои сайтове пише, че вече е потвърдено, в други - че още не е сигурно. Да се надяваме, че ще доживеем да видим звезда от подобен ранг и в България!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Потвърждава се версията, че всички звезди се сещат за нас когато позастареят малко :)

Link to comment
Share on other sites

Потвърждава се версията, че всички звезди се сещат за нас когато позастареят малко :)
По-скоро ние се сещаме да ги поканим тогава, защото им пада цената...

 

В официалния сайт е обявена и България, но още се водят преговори.

 

Хонорарът й е 5 000 000$... Поне толкова са броили миналата есен в Черна Гора!

Link to comment
Share on other sites

Явно си голям фен на наборката ти? :)

 

Щом 84-та след като чух" Лъки стар" и "Бордерлайн", представени от "аз съм вашата Ани" и ми държи влага досега, май съм и фен :pirate (ако нещо не си разбрал - питай тате и мама)

Link to comment
Share on other sites

Потвърждава се версията, че всички звезди се сещат за нас когато позастареят малко :)

Викаш Мадона позагуби популярност и за това идва в България. :laughing:

А АС / ДС понеже са първа младост и за това не идват.

 

Мадона е гигант! Тя е над гигант и титан едновременно. На концерта й ще отиде и сульо и пульо. И не само сульо и пульо, ами и сульо и пульо от Македония, Сърбия и от където се сетите.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Де да беше Лепа Брена :lol:

 

не, че и на нея бих отишъл - просто не понасям чалгата и ориенталщината във всичките и форми :devil

но тя за разлика от Мадона поне има глас и може да пее, а туй малкото, косматото цял живот не можа да се излекува от задуха си....

горката - малко по-зле е от Росица Кирилова :punk

Link to comment
Share on other sites

но тя за разлика от Мадона поне има глас и може да пее, а туй малкото, косматото цял живот не можа да се излекува от задуха си....

горката - малко по-зле е от Росица Кирилова :punk

Поредният неосведомен човек, който изказва мнение без да е запознат...

Link to comment
Share on other sites

Айде, и аз на всяка манджа мерудия... :ph34r:

 

Мадона (от доста години насам) прави шоубизнес, не музика, също както 50 Cent прави бизнес и пари, а не музика.

Link to comment
Share on other sites

Айде, и аз на всяка манджа мерудия... :ph34r:

 

Мадона (от доста години насам) прави шоубизнес, не музика, също както 50 Cent прави бизнес и пари, а не музика.

 

 

Има няма от 84-та някъде :lol:

 

Иначе на който му се слушат гласове да ходи на опера

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласна, ама както и да е... Хората, които казват, че не прави добра музика, че не пее и какво ли още не... слушали ли са й албумите (всичките), гледали ли са я да пее наживо повече от 1~2 пъти и въобще интересували ли са се малко, та да се чувстват компетентни и да изказват такова мнение?!

Link to comment
Share on other sites

Не, слушали са само синглите й, които се въртят по музикалните канали. А щом синглите, които се предполага, че са най-силните в албума, са толкова зле, значи останалото в албума е... жална майка плаче!

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Поредният неосведомен човек, който изказва мнение без да е запознат...

 

Ако неосведомен и незапознат означава човек с висше музикално образование и прекарал 25 год от живота си на сцената, свирейки по луксозни ресторанти и наркомански дупки из цяла Европа, тогава не знам какво е да си осведомен и запознат :)

Link to comment
Share on other sites

1во. При нея синглите не са еднакви с всички останали песни в албума като при повечето изпълнители.

2ро. Зле са спрямо кого? Теб примерно дето примерно си фен на абсолютно различен стил музика ли?

Link to comment
Share on other sites

Мадона е кралицата на поп музиката. Няма друга, която прави такова шоу на концерт. Малко само Кайли я понадобява, ама те си имат закачка с нея. Това новото поколение израснало с Камелия, Преслава, Ивана и т.н. Бритни Спиърмс и т.н. трудно може да го оценят. Още малко и ще питате кой е Майкъл Джексън :lol:

 

Румбата, аз като пенсиониран DJ от най якоите заведения на Златни в късните 80 пък мога да ти кажа, че изпускаш фактора сценично поведение. Не ми се зачеква темата за гласовите качества на отявлени наркомани като Джими, Кийт, Джон, Пол и разни други музикални инвалиди дето по гласови данни не могат да стъпят на Орлин Горанов на малкото пръстче :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
1во. При нея синглите не са еднакви с всички останали песни в албума като при повечето изпълнители.

2ро. Зле са спрямо кого? Теб примерно дето примерно си фен на абсолютно различен стил музика ли?

 

аз съм фен на почти всяка музика стига да е изпълнена от музиканти и певци...

никога не бих казал нещо подобно на Марая, Уитни, Кристина.....да не ги изреждам, те просто имат гласове, прекарали са хиляди часове учейки се на тая магия пеенето и едва тогава са дръзнали да се пробват на сцената, а тая кукумявка е "велика" само благодарение на "фенове" като АлБънди - нищо лично, говорим само за музика :)

Link to comment
Share on other sites

Уитни и Кристина - ок, глас имат, но само толкова

Марая... извинявай... това цвърчене като котка под валяк ако е пеене... И отново... Мадона е най-голямата и ще бъде запомнена, защото не само пее, но има и какво да каже, тоест не излиза на сцената, пред микрофона и да мячи 2ч., а прави шоу, изразява позиция и те кара да се замислиш за някои неща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...