Jump to content
BulForum.com

Мадона в България


sandman

Recommended Posts

Браво! Интересното е, че смяташ, че само защото си на различно от моето мнение, видиш ли ти си много интелигентен, аз съм проста. Дето не ме познаваш и се надявам да не се и запознаваме, но ето аз съм тъпа, малоумна и не знам си каква... Жалкия си ти. Който не разбра какво исках да кажа, и който както уточнихме не приема, че може някои хора да мислят по различен начин. Да, аз мога да се разбия на поп концерт, НЕ мога да се разбия на чалга концерт. Но аз разбирам хората, които имат различен вкус от моя. Радвам се на хората, които ще идат на Депеш примерно или на която и да е група. Радвам се, че ще видят любимците си наживо. Не плюя по тях и групите/изпълнителите които харесват само защото аз не ги харесвам. Ето основната разлика между мен и теб. Аз не ходя да сера по чуждите теми и да развалям кефа на хората. Ти като не харесваш Мадона (която е най-голямото име в световния шоубизнес и ако не го разбираш - толкова по-зле за теб), какво по дяволите правиш в тема за нейния концерт?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply
С 200 лева мога да си направя една екскурзия до Италия и да разгледам исторически места да се обогатя и да разширя мирогледа си.Аз ли съм ограничения,който разглеждам забележителности и се запознавам с нови хора или ти,която слушаш 60 годишна баба да грачи 2 часа ;)

вие сте напълно безсмислени и само хабите ток :) израстнете комплексите си по-скоро и ще откриете колко забавни неща предлага света... :)

Link to comment
Share on other sites

Основната тема е - "Защо билетите за Мадона са 200 лв???!!! Кои са тези глупаци дето дават 200 лв за концерт? Защо на Ивана, Металика и Снупи Дог, билетите са 3-4 пъти по ефтини? Е аз ако имах 200 лв..." :laughing: :laughing: :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Хайде аз тръгвам за София след малко. :) Довечера е голямото шоу. Изслушах сета няколко пъти и съм малко разочарован, че има бая парчета от Hard Candy, но пък е нормално да ги промотира. Аз ще съм на трибуните, Сектор Б, ако не се лъжа. Весело изкарване на всички, които ще се забавляват довечера на ст. Васил Левски.

Link to comment
Share on other sites

Концертът беше неописуемо велик! И мисля, че вече е влюбена в българските фенове. :)

 

Мда направо ще се премести да живее в България :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Определено концертът си беше грандиозно събитие за музикалния живот в България. Имаше в публиката много хора, които бяха дошли като на зоологическа градина малко - да видят Мадона. Повечето не бяха подготвени и не знаеха какъв ще е сетът и затова доста не бяха очаровани, че липсвала една или друга песен или че някое парче било ремиксирано по едикакъв си начин. Аз бях изслушал сета два пъти преди това и концертът мина според очакванията в това отношение. Нямаше отклонения от програмата и няма как да има си мисля. Имаше само допълнително вместен кратък трибют по повод годишнина от рождението на Майкъл Джексън. Като цяло си заслужаваше да се гледа един спектакъл на световно ниво, защото в България не беше правен такъв концерт до момента. Организацията ми се стори много добра, звукът също. Визуалните ефекти бяха зашеметяващи. Само малко поведението на публиката ме разочарова. Лично аз очаквах повече да се забавляват хората и да пеят поне най-големите хитове. Като че ли много хора не можеха да повярват, че виждат Мадона на броени метри от себе си. Все пак моето поколение сме израснали с музиката й и аз до скоро не си бях помислял, че мога да присъствам на нейн концерт. Не забелязах кой знае какво специално отношение или нещо такова от страна на Мадона към публиката. По-скоро всичко беше професионално и много добре организирано като шоу-продукция от най-високо ниво. Тва е, кой пял - пял, кой пил - пил! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сега говорих със сестра ми и тя каза че било добре, но не и хаесало че имало доста неща на запис докато се преобличала...

Link to comment
Share on other sites

Как на запис бе? Тя пееше от съблекалнята :ph34r: Тази твоята сестра ми звучи точно като една до мен - "Въй ама тя пее на плейбек!" Ама не сдържах и я питах кой и е купил билета, щото ако си го беше взела сама, щеше да прави разлика между гласовете на беквокалите и нейния.

Link to comment
Share on other sites

Баси, истина било:

Мадона си купува къща в Драгалевци!!

 

Иначе може и да се влюби в нея... ако за цялата държава имаше повече от 1000 продадени албума. Нищо необичайно е за нея да пее пред толкова хора, а и е добър шоумен... или уомън? Както и да е, щом има хора, които тръгващи си от концерта си мислят, че е бил толкова специален и за изпълнителя значи той си е свършил работата. Както и да е де.

Link to comment
Share on other sites

Баси, истина било:

Мадона си купува къща в Драгалевци!!

 

Иначе може и да се влюби в нея... ако за цялата държава имаше повече от 1000 продадени албума. Нищо необичайно е за нея да пее пред толкова хора, а и е добър шоумен... или уомън? Както и да е, щом има хора, които тръгващи си от концерта си мислят, че е бил толкова специален и за изпълнителя значи той си е свършил работата. Както и да е де.

Ти май не си бил на концерта. Май и не знаеш какво имах в предвид. Точно затова не знам защо ми отговаряш. Да, тя оценява публиката и прави разлика, защото хората реагират различно. Някои пеят и крещят, а други мълчат. Някои знаят текстовете й, други не. И когато в една страна много хора знаят текстовете и пеят, а в друга не, тя усеща разликата и реагира по различен начин на двете публики. Ама както и да е, явно не разбираш и нямаш желание да разбереш. Твой проблем.

Link to comment
Share on other sites

Как на запис бе? Тя пееше от съблекалнята :ph34r: Тази твоята сестра ми звучи точно като една до мен - "Въй ама тя пее на плейбек!" Ама не сдържах и я питах кой и е купил билета, щото ако си го беше взела сама, щеше да прави разлика между гласовете на беквокалите и нейния.

 

Идеята е че е можело някой друг да пее/свири или нещо друго докато се преоблича, а не да пускат клипове...

Link to comment
Share on other sites

Идеята е че е можело някой друг да пее/свири или нещо друго докато се преоблича, а не да пускат клипове...

Хахахахахаха............. "Нещата", които се случваха по време на преобличанията й не могат да се сравнят с някакво си пеене на някой си. Само за пример, едното включваше истински боксов ринг на сцената...

Link to comment
Share on other sites

Ти май не си бил на концерта. Май и не знаеш какво имах в предвид.

А ти май не си ходила на много концерти. По принцип.

 

Концертът на Мадона беше събитие. Събитие за България, не за Мадона. Еуфорията е за нас, за нея е ежедневие. Както и за целия екип, работещ по този грандиозен проект. Защото тя е просто една кукла на конци. Която никога не е можела да пее добре, но това не й пречи да е номер 1.

Link to comment
Share on other sites

Концертът на Мадона беше събитие. Събитие за България, не за Мадона. Еуфорията е за нас, за нея е ежедневие. Както и за целия екип, работещ по този грандиозен проект. Защото тя е просто една кукла на конци. Която никога не е можела да пее добре, но това не й пречи да е номер 1.

:laughing: :laughing: :laughing:

Много ми е забавно как всички много разбирате. Вие зад кулисите ли сте били? За нея сте работили ли?

Link to comment
Share on other sites

Що им обръщаме внимание въобще? Да са били на концерта, да критикуват... Единствено от концерта не ми хареса заигравката с циганския оркестър. Колкото и екзотично да е това, за останалата част на Европа. Мерси. Запуших си ушите.

Link to comment
Share on other sites

Що им обръщаме внимание въобще? Да са били на концерта, да критикуват... Единствено от концерта не ми хареса заигравката с циганския оркестър. Колкото и екзотично да е това, за останалата част на Европа. Мерси. Запуших си ушите.

Ама като седна и пи беше точно пред нас! Ние й казахме наздраве с чашки, които си бяхме направили и тя се ухили и показа вдигнат палец. :)

Link to comment
Share on other sites

. Защото тя е просто една кукла на конци. Която никога не е можела да пее добре,

 

:laughing: :laughing: Направи обаждането на годината обаче :laughing:

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: Направи обаждането на годината обаче :laughing:

Ако ми кажеш, че Мадона е най-великия глас на света, значи ти си човека с най-малките уши. И както сам поясних - това изобщо не е най-важното.

 

Но продължавам да не доумявам на кое се възмущавате, при положени, че нищо лошо не съм казал за Мадона и концерта й, напротив!

Link to comment
Share on other sites

Въх... разбирачи много бе! :д Както и да е, чувствайте се специални и обичани от Мадона :). Да сте ми живи и здрави всичките. Дано пак дойде мацето тук - лошо няма.

Link to comment
Share on other sites

Беше супер :music . Това ще се помни цял живот . Междудругото накрая на You must love me Мадона съвсем се ошашави от публиката щом взе да си говори с оркестъра ухилена до уши :) . Всички викаха в един глас - we love u . Салидке изпържи ли се на жегата отвън :) ... На мен ми е червен врата :( преди малко забелязах. Много мръсотии говориш по телефона докато си ядосана :> Но виж как пак си беше отпред. А и още нещо - организацията въпреки всичките засилени мерки беше много зле . Аз нямам спомен някой да ме е проверявал на входа дори за оръжие, да не говорим за нещо по малко - камери и фотоапарати например.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...