Jump to content
BulForum.com

F.E.A.R. 2 Project Origin


echo

Recommended Posts

Мдааа... Демото излезе днес :punk Доста прилична игрица- поне от това което видях от него. Ми... Нека я коментираме тук!

 

През 2006 г. създателите на F.E.A.R. - студиото Monolith Productions, съобщиха, че правят продължение на паранормалния си шутър, независимо от това, че са загубили правото върху името, след като Vivendi Games бяха закупени от Warner Bros Interactive Entertainment. От тогава работата по играта продължава, а разработчикът дори се възползва от феновете, които направиха предложения за името на играта, която вече се казва Project Origin.

 

Warner Bros. и Monolith показаха играта на Games Convention в Лайпциг. Като част от тяхното представяне, издателят потвърди, че Project Origin ще излезе за Xbox 360, PlayStation 3 и PC през първото тримесечие на 2009 г.

 

Vivendi Games - сега вече Activision Blizzard - може и да са собственици на името F.E.A.R., но Monolith са запазили правата си върху вселената на играта. Играта Project Origin ще покаже събитията, случили се след края на възхваляваната от критиката оригинална игра от 2005 г. Играчите отново ще бъдат в ролята на най-новия член на нападателния екип за първи срещи (First Encounter Assault Recon), който ще търси изключително тайнственото дете, познато като Alma.

 

Minimal specification:

 

- CPU: P4 2.8GHz (3.2GHz Vista)/Athlon 64 3000+ (3200+ Vista)

- GPU: Fully DX9-compliant graphics card with 256MB (SM 2.0b). NVidia 6800 or ATI X700.

- Memory: 1GB (1.5GB Vista)

- HDD: 12GB

- OS: Windows XP SP2/Vista SP1

- DirectX: 9.0c

- Sound: DX9.0c compliant

- Optical drive: DVD (boxed only)

- Internet: Broadband

 

 

Recommended specification:

 

- CPU: Core 2 Duo 2.2GHz processor family/Athlon 64 X2 4400+ (required for MP host)

- GPU: Fully DX9-compliant graphics card with 512MB (SM 3.0). NVidia 8600 GTS or ATI HD 2900 XT.

- Memory: 1.5GB

- HDD: 12GB

- OS: Windows XP SP3/Vista SP1

- DirectX: 9.0c

- Sound: DX9.0c compliant

- Optical drive: DVD (boxed only)

- Internet: Broadband (768kbit/sec upstream required to host 16 players)

 

Кратко ревю: http://xbox360.igri.bg/games/fps/project_origin/previews/424

 

Демото можете да свалите оттук!: http://bt.wrzru.com/details.php?id=24066

Link to comment
Share on other sites

Sniper rifle = душевен оргазъм!!!

 

Иначе от малкото, което видях, играта напълно отговаря на името си. На моменти усещах как от врата до краката ме побиват тръпки. Представям си какво ще е да играеш на тъмно и със слушалки...Графиката е страхотна! Като цяло смятам, че ще стане голям хит. Ще взема да преиграя първата част и експанжъна, за да се подготвя психически :)

Link to comment
Share on other sites

Sniper rifle = душевен оргазъм!!!

Ще взема да преиграя първата част и експанжъна

Ако говориш за Perseus Mandate (експенжъна), поне за мен той вонеше на потни мишници с двойна запръжка от старо олио. Иначе Ш.У.Б.Е. 2 се очертава добра horror пуцалка. От демото се видя, че е страшничка, с хубава графика и доста оптимизирана. Какво повече му трябва на човек? Сетих се - една студена бира :)

Link to comment
Share on other sites

ся като видях темата се сетих че е дръпнах и е пуснах да е видя .... наистина е много яка ....

Атмосферата също е на много голямо ниво ...... и както понагоре казаха вечер да си е пуснеш може и да пуснеш нещо в гащите :P

Link to comment
Share on other sites

Първата не ме грабна, но тази изглежда добре - от доста време издирвам нещо с добра и фотореалистична графика с много кървища, крайници и хедшоти. Dead Space временно задоволи тази ми нужда, но си е друго да разчленяваш хора. Довечера ще я тествам.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ся е инсталвам и я почвам. После ще кажа как е :)

 

Edit:

При опит да я дезархивирам, ми дава доста често, че някои файлове не е успяло. Това на първия диск. та се чудя дали да продължа въобще или да изчакам някое по-добро копие на играта.

Link to comment
Share on other sites

Аз си инсталирах релийза DIE,който е в замундата.Мога да кажа,че играта е страхотна!От време на време ме побиват тръпки!

Точно него свалих. Явно трябва да копирам всички архиви на едно място и тогава да ги пусна, че сега директно от първия диск не ще.

Link to comment
Share on other sites

Точно него свалих. Явно трябва да копирам всички архиви на едно място и тогава да ги пусна, че сега директно от първия диск не ще.

Маунтваш с Демона,стартираш selfextract файла,започва инсталация,пита за 2-ри диск,после 3-ти и си готов!Аз нямах никакви ядове.

Link to comment
Share on other sites

По този начин, започна да ми показва доста файлове, които не е успяло да създаде. Та затова си мисля, че има нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

По този начин, започна да ми показва доста файлове, които не е успяло да създаде. Та затова си мисля, че има нещо друго.

Ами пробвай да смениш версията на daemon tools с някоя по нова.Аз съм с най новата и ми даде грешка на края на третия диск но въпреки това играта ми тръгна.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах играта, ама още в началото се отказах... Пффф, сигурно ще е добра, графиката е супер, предполагам, че и историята ще е на ниво, обаче с тия стряскащи елементи, направо може да ти скъси живота с няколко годинки. Не е за мен тая работа... :D

Link to comment
Share on other sites

Пробвах играта, ама още в началото се отказах... Пффф, сигурно ще е добра, графиката е супер, предполагам, че и историята ще е на ниво, обаче с тия стряскащи елементи, направо може да ти скъси живота с няколко годинки. Не е за мен тая работа... :D

Хех, точно това е идеята на играта - стряскането. Няма друга подобна играя която може да те стресне не само в няква тъмнилка, а в добре осветена стая :)

 

@mIRCata: IDE релийза, който качих в wrzru-то е тестван и работи без грешка. Маунтваш, пускаш екстрактора и накрая реплействаш екзето. Грешката, която ти дава може да е от липса на място. Имаш още 11 гб място на харда, нали? :) и ако не е от това пробвай да я свалиш наново,в случай че нещо се е прецакало при свалянето.

Сега гледа са качили в арената РИП, може да пробваш него.

Link to comment
Share on other sites

РИП-а от Арената работи.Сега я играя.

 

Тая игра трябва да я продават в комплект с успокоителни и памперси :D :D

Link to comment
Share on other sites

Излезе, че firewall-a ми е блокирал създаването на dll i exe файлове. След като го разреших играта се разархивира както трябва и тръгна. Графиката е много добра. На мах вървеше по гладко от Crysis. Обаче. Кратка е. Поне на мен така ми се стори :). Предсказуема е къде да очакваш нещо да изскочи и да ти изкара акъла. Почти цялата е изиграх вечер и не беше кой знае колко стряскащо. Може пък и да съм навикнал, ама знам ли. И малко са прекалили с тъмното. Не е като Дуум 3, ама пак е доста тъмна. За кво се мъчат да правят хубава графика, като 80% от времето не се вижда и е тъмница? Почти цялата игра я изкарах с пуснато фенерче.

Ще чакаме експанжъна да видим какво ще стане там.

Link to comment
Share on other sites

Излезе, че firewall-a ми е блокирал създаването на dll i exe файлове. След като го разреших играта се разархивира както трябва и тръгна. Графиката е много добра. На мах вървеше по гладко от Crysis. Обаче. Кратка е. Поне на мен така ми се стори :). Предсказуема е къде да очакваш нещо да изскочи и да ти изкара акъла. Почти цялата е изиграх вечер и не беше кой знае колко стряскащо. Може пък и да съм навикнал, ама знам ли. И малко са прекалили с тъмното. Не е като Дуум 3, ама пак е доста тъмна. За кво се мъчат да правят хубава графика, като 80% от времето не се вижда и е тъмница? Почти цялата игра я изкарах с пуснато фенерче.

Ще чакаме експанжъна да видим какво ще стане там.

 

Не знаех за експанжън. Дано излезе скоро! Иначе е кратка. 5-6 часа геймплей... Абе, по- хубава е от първата, ама...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

яка е, врътнах я... екшъна е голям, яко е направено всичко... но го няма страха както в първата... или пък може би аз съм пораснал :)

Link to comment
Share on other sites

Не знаех за експанжън. Дано излезе скоро! Иначе е кратка. 5-6 часа геймплей... Абе, по- хубава е от първата, ама...

ЛИчно мен първата най-много ми хареса.Тази също е добра,но е малко по-назад от първия FEAR...Едно от нещата,което не ми хареса са модели на войниците-някак си не са естествени както в първата част.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...