Jump to content
BulForum.com

добър елкон


zlobil

Recommended Posts

нещо а4-ката спря да ми върви над 140км/ч умира , оборотите се качват ама ускорението не , катализатора съм го махнал преди извесно време имаше промяна ама не е както като я купих , съмнявам се за дебитомера ама искам първо да я закача на компютър може да се окаже нещо друго .

 

 

кастрола в кичука го изключвам щото не ме кефи да се занимавам с тъпаци дет ми се държат нагло

Link to comment
Share on other sites

и за него се сетих ма после се сетих как ми сменяха антифриза и май и той отпада и ще си платя като поп в аутиюниона или в порше......

Link to comment
Share on other sites

Бившия официален сервиз на Ауди - "Ауто Унион". Намира се на бул. "Цариградско Шосе" № 92. Телефонът е 63-10-85. От опита с моята А6 съсм се убедил, че за диагностика на двигателя, това е мястото.

 

P.S. Видях, че го знаеш :) Е, плащаш малко повече, но поне ще ти свършат работа.

Link to comment
Share on other sites

Вместо на елкон вземи иди да ти видят съединителя.

 

Тук колегата е адски прав.Боксува ти съединителя и то яко шом се качват оборотите а ускорение няма.

 

П.П.Можеш да направиш много лесен тест дали това е проблема.Тръгни днес примерно към Марково и на баира настъпи рязко газта.Ако оборотите се качват а не усещаш да дърпа определено в съединителят е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Щом е с типтроник съединителят значи е хидравличен.Може да иска няква настройка или нещо подобно.В сервиз ще трябва да го погледнат :)

Link to comment
Share on other sites

утре ще отскоча до аутоюниона да видим кво ще излезе че след нова година я обявявам за продажба .... :)

 

 

мерси за съветите все пак , днеска ходих до Белово с нея , посъветваха ме да я покарам малко душманската да издухало турбото боклуците и май има някаква малка промяна , може и турбото да ми е за зачистване , ще пиша кво е било

Link to comment
Share on other sites

нещо а4-ката спря да ми върви над 140км/ч умира , оборотите се качват ама ускорението не , катализатора съм го махнал преди извесно време имаше промяна ама не е както като я купих , съмнявам се за дебитомера ама искам първо да я закача на компютър може да се окаже нещо друго .

кастрола в кичука го изключвам щото не ме кефи да се занимавам с тъпаци дет ми се държат нагло

 

Ми дано да не ти е дебитомера, че като знам колко струва на ФИАТ и като съм чел какво каза за обслужване.......не искам и да знам колко пари ти е дебитомера :rolleyes:

 

За хубав не знам, но БОШ със сигурност НЕ, освен ако не е НЕДЕЛЯ, ОФИЦИАЛЕН празник И ВСИЧКИ други са затворили ;)

Link to comment
Share on other sites

Най - вероятно проблема ти е по съеденителя. Вместо по елкони вземи да идиш при някой читав майстор който не се страхува да си изцапа ръцете (щото повечето примадони ги е страх да не се изцапат) та да ти я прегледа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...