Jump to content
BulForum.com

ЗОО РЕВЮ


Aquila

Recommended Posts

Zoo_revue.gif

 

Наближава деветото жегодно ЗОО РЕВЮ в Панаирните палати.

 

От: 31 Октомври 2008

До: 02 Ноември 2008

 

Като цяло акваристиката и екзотичните животни са слабо застъпени(главните изложби са на котки, кучета, гълъби, канари). Главната част на изложители, вносители, магазини и т.н. ще са в 8-ма палата. В двора на панаира обикновено има голям базар на развъдчици от цялата страна. Не знам колко колеги тераристи ще присъстват, но лично аз ще съм на щанд в платата. Като цяло не очаквайте нещо грандиозно и професионално.

 

Заповядайте и да не забравите да се обадите :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Защото за пръв път правя нещо в Панаира, макар и скромно, и искам малко подкрепа от познати. Тази вечер наредихме някои от нещата. Щандът ни е в осма палата, завивате наляво, в дъното първия щанд (половината е със зайци) и ме намирате :)

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли вход?
Да естествено, както винаги 2 левчета.

 

Изчакайте да ми пристигнат интересните животинки :devil , ще пиша тук, и тогава елате, Очаквам да дойдат утре, най късно неделя со обед. Сега имам 6-7 вида тарнтули за продаване, но не са на атрактивен размер, а на търговски.

 

 

Видене, благодаря в аванс :)

 

 

ПП Иначе напролет очаквайте маниашката изложба. Голяма лудница подготвям, но да не урочасам нещата :).

Link to comment
Share on other sites

Иве, нали знаеш, че имам отвратителния навик без животно от изложба да не си тръгвам :devil
Аз на това се и надявам, че борчове имам да връщам :lol:
Link to comment
Share on other sites

Аз ще съм там. Надявам се да видя кучетата, защото ще ходя в събота. Ще мина и през твоя щанд да видя зайчетата и тарантулите :). Надявам се и някой гущер да видя.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще съм там. Надявам се да видя кучетата, защото ще ходя в събота. Ще мина и през твоя щанд да видя зайчетата и тарантулите :) . Надявам се и някой гущер да видя.
Събота и неделя има най-много хора, тогава са и изложбите на косматите. Иначе при мен ще има гущери, не за продажба, но ще има да се видят и пипнат.
Link to comment
Share on other sites

Паяци искам! Металика! И главата на оня дебил на шиш! Кoмо мъдете ще клати там ако няма arachnids?
Ехххх, толкова по-готини неща има от металиката, ама като си се закучил за нея. А колкото до главата, ще я имаш ако ти я дам, след като си поиграя :angry1 . Арахниди бол, за пръв път внасяни в БГ(от моя милост оф корце).

 

Също чакам и една такава гуспоица :punk B)

 

Haplopelma_lividum__Cobalt_Blue_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Цени, цени, чеде, помниш как купихме Смитолина....
Цени на ЛС. Тук не е пазар, може да си мод ама трябва да спазваме правилата.

 

 

Иначе цената и е двуцифрена.

Link to comment
Share on other sites

Прав си - ако успея - I'll have more than needed on me

 

ЕДИТ: И е хубаво да свикнете с мисълта, че бидейки мод - просто върша доста повече работа за Форума

Link to comment
Share on other sites

....може да си мод ама трябва да спазваме правилата.

Ей сега ще му сложим на Виден един мод-режим. :devil

 

А иначе в събота ще се опитам да дойда и аз. :)

Link to comment
Share on other sites

А там може ли да се намери коте - държим точно на определена порода, но не знам честно как се казва. Знам , че е американска , с дълъг косъм , много са гальовни горките. Че нашият котак му хареса нещо повече на село и като си го приберем постоянно мяука да се върне , та май ще се разделяме с него и ще го оставим на дядото да си мяукат двамата. Дядото го научил да облизва вимето на една крава като я дой и този котак-ненормалник само по кравата търчал като е гладен ! :laughing: :laughing: :laughing: Та сме се разтърсили за такова коте - тази американска порода, но не сме намерили още такава в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Днеска и аз минах от там. Не знам, но като че ли ми се стори, че този път имаше по-малко кучета или може би повечето ще са утре. А вашия щанд, честно казано беше най-атрактивния и странния. :) С тази увита змия, където хич не й пука. И не знам кой държеше черния скорпион да му се разхожда по ръката, ама направо опулих очите.

Много ме е яд, че си забравих gsm-a в къщи. Нищо не можах да заснема. :dry:

Link to comment
Share on other sites

А там може ли да се намери коте - държим точно на определена порода, но не знам честно как се казва. Знам , че е американска , с дълъг косъм , много са гальовни горките.

 

Това е което търсиш... Много красиви, изклчително интелигетни. Много косми... имай го предвид. Да не я изхвърлиш после, защото ти прави всичко в косми - а тя ще го прави. Мисли предварително дали си готов за това.

 

Travismainecoon.jpg

 

Мейнски куун (Maine Coon)

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти abortivus :) Наистина това е породата която търсим с моята :) По отношение на космите - нашият котак-бандит в момента също е дългокосмест - ангорец е :), та знаем за какво става дума но си го харесваме.Ние си го носим с нас обикновенно където ходим , но сме го оставяли на дядото няколко пъти ,когато сме били на почивка и той горкият много си го харесва, та затова смятаме да го оставим там. А пък сме си свикнали с котака у дома и искаме да си вземем ново. Остава само момента да проверя къде може да се намери такова коте :)

Link to comment
Share on other sites

Това е което търсиш... Много красиви, изклчително интелигетни. Много косми... имай го предвид. Да не я изхвърлиш после, защото ти прави всичко в косми - а тя ще го прави. Мисли предварително дали си готов за това.

 

Мейнски куун (Maine Coon)

 

:ghost

 

:lol: :lol: :lol: :lol: вече знам каква точно порода е моя котарак - Maine Coon

същия като на снимката, само че оранжев

Cat-MaineCoon-Lara1.png

 

Днеска и аз минах от там. Не знам, но като че ли ми се стори, че този път имаше по-малко кучета или може би повечето ще са утре. А вашия щанд, честно казано беше най-атрактивния и странния. :) С тази увита змия, където хич не й пука. И не знам кой държеше черния скорпион да му се разхожда по ръката, ама направо опулих очите.

Много ме е яд, че си забравих gsm-a в къщи. Нищо не можах да заснема. :dry:

 

И аз видях това със скорпиона продавачката го пусна на ръката си, а продавача е някой от форума, ама не знам кой точно, бяха отвън между палатите. Най-голямо впечатление ми направи заека мутант, вероятно порода великан, също и се зачудих че има крокодилчета/алигаторчета за продан :lol: , хм и на тарантулите се спрях задълго да ги гледам, жалко че нямам възможност да си взема една, защото няма да имам възможност да я гледам както трябва, тоест хранене в точно определен час

Link to comment
Share on other sites

Най-голямо впечатление ми направи заека мутант, вероятно порода великан..

 

На един от другите щандове имаше 4 пъти по-голям заек. Запълваше цялата клетка.

 

А персийските котки бяха страшни!

Link to comment
Share on other sites

На един от другите щандове имаше 4 пъти по-голям заек. Запълваше цялата клетка.

Това бяха най-големите зайци отвън между двете палати:

 

811683651_s.JPG

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...