Jump to content
BulForum.com

Падате ли си по лезбийки?


Кажете ама честно.  

211 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Vladimir - ako sa lizbiiki moje samo da si se samozadovolqvash otstrani zashtoto nqma da te pusnat mejdu tqh - vse pak nali zatova sa lesbiiki a ne BiSesualni !

 

Vij ako sa Bi moje da gi pusnesh da si pravqt kefa i da si piikash bira dokato se naostish kato zvqr i posle da te izkyrtqt zashtoto s 2 ne e lesnta rabota :)

 

Az gi obojavam da gi gledam :P

Link to comment
Share on other sites

Vladimir - ako sa lizbiiki moje samo da si se samozadovolqvash otstrani zashtoto nqma da te pusnat mejdu tqh - vse pak nali zatova sa lesbiiki a ne BiSesualni !

 

Vij ako sa Bi moje da gi pusnesh da si pravqt kefa i da si piikash bira dokato se naostish kato zvqr i posle da te izkyrtqt zashtoto s 2 ne e lesnta rabota :)

 

Az gi obojavam da gi gledam :P

 

 

 

Da ne misli6 4e e lesno samo da gi gleda6...??? :blink:

4ove4e ili se vyr6i rabota ili ne...Sredno polojenie nqma :devil

 

I vaob6te za kvo e toq forum ...? 4e koi moje da izdarji na slednata kartinka :

Dve super vlajni lesbiiki se lijat kato ludi ....Xm>?>?>? :wacko:

Em estestveno 4e sym lud po lesbiikite... :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ne e li po-qko mujete da gi zadovolqvat?!

Не е задължително. Някои жени предпочитам да са с друга жена, отколкото с мъж, а пък някои мъже предпочитам само да гледат, отколкото да "задоволяват" ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз не познавам такъв дето обича само да гледа.Къв ли ще е тоя???Аз съм човек на действието.И обичам да ***.

Link to comment
Share on other sites

Това лична обида ли беше или масова? ...да знам за какво да report-вам! Май скоро ще има яка чистка на постове тука...

Link to comment
Share on other sites

Лелее, засегна ме! Сега какво ще правя? Май ще си ударя една в твоя чест, Казанова :)

Айде, от сега нататък на ПМ, да не затормозяваме темата ;)

Link to comment
Share on other sites

пичове защо ми осирате темата? защо пиша "пичове" като виновника е един - Freely . темата не е за мерене на пишки, а за това да кажете дали ви харесват такива девойки. не ме интересува кой е чекиджия и кой "як ебач". разбирайте си се на ЛС, както каза бОрис.

и тук ще добавя малко офтопик:

Freely, момче, земи се спри, защото като гледам за 5 дена имаш над 50 поуста. малко яко спам. спри се ще патиш.

и още нещо. имам чуството, че от всички тук ти си най-големия чекиджия.

лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

ичове защо ми осирате темата? защо пиша "пичове" като виновника е един - Freely . темата не е за мерене на пишки, а за това да кажете дали ви харесват такива девойки. не ме интересува кой е чекиджия и кой "як ебач". разбирайте си се на ЛС, както каза бОрис.

и тук ще добавя малко офтопик:

Freely, момче, земи се спри, защото като гледам за 5 дена имаш над 50 поуста. малко яко спам. спри се ще патиш.

и още нещо. имам чуството, че от всички тук ти си най-големия чекиджия.

лека нощ!

ne to6ka-gre6i6-ne sam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не съм лезбийка, но като представител на нежния пол мога да кажа, че ние се отвращаваме от педали, а не от лезбийки. Ние, жените, по принцип си се обичаме ;)

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам ги пред гейовете :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...