Jump to content
BulForum.com

Казват ли мъжете и жените това, което мислят ?


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
Ахаха направо да забиеш мъжете в земята :D

Че какво са ти направили?

 

С това отношение никой няма да иска да те вземе за жИна :P

Link to comment
Share on other sites

Така е, така е - afx е прав! Пък и с тези заучени фрази работата не е ефективна. Друго си е да реагираш според момента и ситуацията. А и идеята е по този начин да режеш досадните и неприятните хора, а не всеки. Въпреки, че са малко момичетата, които биха се осмелили да подходят по този начин!

Link to comment
Share on other sites

Е, то това го копирах за майтап.

Вие веднага.. :D

 

Иначе мъжете са доста по-груби,когато става въпрос за досаждане и 'разкарване'. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Че какво грубо има в "Грозна си" :) Много по-грубо е "Животът ми в е прекалено сложен в момента.". Поне сме директни и не лъжем в очите :)

Link to comment
Share on other sites

един от мойте любими спомени е точно от отрязване :D

опитах се да привлека вниманието на една девойка невинно възклицавайки: "Извинете...." с намерението да продължа, ама още след него получих "Е няма за какво!" и забравих накъде съм тръгнал и за кво приказвам...

на мен поне ми беше смешно, за нея не знам. не ме и интересува.

Link to comment
Share on other sites

Най-добрия начин ,който мога да ви препоръчам прекрасни младежи,е да бъдете по-мили и да не притискате много девойките. :) Всичко с времето си,ако ви е писано да стане нещо между вас,ще стане.Полекичка.Иначе като ти се лепне някой дето мирише на алкохол и ти каже 'Кво стаа мацка' и винаги ми се е искало да го прасна с нещо по кратуната,ама зада не съм толкова груба казвам 'Разкарай се оттук' :D

Link to comment
Share on other sites

intense е абсолютно правичка! ;)

Определено голяма част от нашето племе се нахвърля,като невидяло! :blink: :blink: Обаче това не е начина... :grin: :heart: :rolleyes:

:D начина е мноо лесен,бързо е ,директно и не се отказва:Ама,не са прааай мааа!!(с изпиващ направо събличащ поглед ;) )И на теб ти се ши*аааа,кво ми са праааайш,ай стаай да хойм!!!(погледа става още по-настоятелен)

:D :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбирате! Ето какво се прави на купон в клуб:

Отивате, сядате в някое отдалечено сепаре, говорите само с хората, които от преди това познавате, гледате лошо тия с фотоапарата, вглъбявате се в себе си, мълчите, не ставате да танцувате, мислите си за свои неща и не позволявате на околния свят да присъства...

В някой момент ще пристигне някоя мадама, ще ви заговори и до половин-един час ще ви е нападнала...

 

Поне при мен проработи :))

Link to comment
Share on other sites

И на теб ти се ши*аааа,кво ми са праааайш,ай стаай да хойм!!!(погледа става още по-настоятелен)

Много лесно пускаш. Трябваше да ми врътнеш една свирка в голфа едно време ама айде :) Предпочетох да си слушам Squarepusher. :P

Link to comment
Share on other sites

Много лесно пускаш. Трябваше да ми врътнеш една свирка в голфа едно време ама айде :) Предпочетох да си слушам Squarepusher. :P

ако се беше включил така опасно,няааше къде да хода,пък и ти :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

:D начина е мноо лесен,бързо е ,директно и не се отказва:Ама,не са прааай мааа!!(с изпиващ направо събличащ поглед ;) )И на теб ти се ши*аааа,кво ми са праааайш,ай стаай да хойм!!!(погледа става още по-настоятелен)

:D :lol: :D

ъ! тва си е живо мрънкане.

отказах се от него откакто пораснах, далеч по-ефективна е чисто заповедната форма - спестява обяснения. върши работа и семпло обещание.

мрънканиците са за слабаци и им се връзват ... с(л)абачки ;)

Link to comment
Share on other sites

Олелеееее, аз съм възмутена от българските мъже. :D

Снощи си вървя из Тракия и на едно място вдигат сграда. И работници там.. това-онова. :tongue

Пича ми вика:

-Бейби, ще го мушкам целия. :woot Ще те взимам за жена

и аз в първия момент ей така " :blink: "

и незнайно защо реакцията ми беше да си бръкна в чантата и да си извадя.. мокри кърпички.. бърша си ръцете и.. хвърлям кърпичката,обаче не уцелих коша и падна на земята

па нашия човек, дето искаше да се жени за мен вика :

-ШШ ама оу, пача, каква българка си ти, пази България чиста, как не те е срам?

 

 

и аз няква шах. :blink: :blink: :D :woot

Link to comment
Share on other sites

За жените е вярно, но за мъжете... не всички сме толкова загорели за секс, а това

I don't think those shoes go with that outfit = I'm gay
е най-невярно според мен. :unsure:
Link to comment
Share on other sites

За жените е вярно, но за мъжете... не всички сме толкова загорели за секс, а това е най-невярно според мен. :unsure:

мм дам явно разкрихме малката ти тайна :D :D :P

 

 

 

пс:просто се еб*вам спокойно :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо никой не казва...и смееш ли да кажеш!? Ако кажеш това което мислиш - някой се засяга, наранява, разбира погрешно и прочие...Ако пък не кажеш това което мислиш - някой се засяга, наранява, разбира погрешно :wacko: . Ако смесите двете - кажете каквото мислите (някой се засяга, наранява, разбира погрешно) - после решите да замажете положението и кажете каквото не мислите (някой се засяга, наранява, разбира погрешно) - в резултат - някой много се засяга, наранява, разбира погрешно. И обратното също е в сила. Ако решите да мълчите - резултатът ще е същия.

Извод: Всеки сам да реши по кой начин ще засегне, нарани, разбере погрешно с някой.

Мърфи... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Нищо никой не казва...и смееш ли да кажеш!? Ако кажеш това което мислиш - някой се засяга, наранява, разбира погрешно и прочие...Ако пък не кажеш това което мислиш - някой се засяга, наранява, разбира погрешно :wacko: . Ако смесите двете - кажете каквото мислите (някой се засяга, наранява, разбира погрешно) - после решите да замажете положението и кажете каквото не мислите (някой се засяга, наранява, разбира погрешно) - в резултат - някой много се засяга, наранява, разбира погрешно. И обратното също е в сила. Ако решите да мълчите - резултатът ще е същия.

Извод: Всеки сам да реши по кой начин ще засегне, нарани, разбере погрешно с някой.

Мърфи... :rolleyes:

 

намали наркотиците ;)

Link to comment
Share on other sites

намали наркотиците ;)

ти пък започни да четеш и да рабзбираш тогава ;)

шото си е точно така,ами айде да не си говорим глупости ;)

Link to comment
Share on other sites

Е.. не забравяйте че има и благородни лъжи които понякога е хубаво да се използват заради всеобщото благо :)

 

като например:

"Утре ще ти се обадя" :D

 

или.. "Обичам те" :evil ... не в общия случай разбира се ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...