Jump to content
BulForum.com

Казват ли мъжете и жените това, което мислят ?


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

ша са сетите, че годините имат значение...

 

...лошото е че за тея дето хич не се сещат ще трябват повече години

Link to comment
Share on other sites

ша са сетите, че годините имат значение...

 

...лошото е че за тея дето хич не се сещат ще трябват повече години

И аз споделям това мнение, макар че хората са казали още "Това, дето го нямаш на младици не го търси в бели косици..."

Link to comment
Share on other sites

awe xora kazvaite tva koeto mislite kvo sa sramuvate

seedno nqkva pu....ka dava komandva

buchete im na tia kadeto vise darvat

as pak obicham da kazvam istinata v ochite na xorata

bolima kvo shte si pomislqt kvoto mi doide na akala sigo kazvam

makar i da e nqkoq prostotia

Link to comment
Share on other sites

zna4i... nai nakraq da namerq nqkoi koito misli kato men

G-Unit u rule man!

zna4i vseki kat ma gleda 4e sum sredno statisti4eski po inteligenten ot nego i 4e kazvam VINAGI TOWA KOETO MISLQ mi vikat :ti si lud tapak twa onva

i za twa Psihara i taka si mi i vikat

koito ne kazva kwo misli e Lizbiec[ili pederaska!]

:) :) :) :woot ne iskam da obidq nikoi -----> :punk <---- rulez

Link to comment
Share on other sites

ami na horata im e trudno da si kajat napravo kakvoto iskat i za tva si izpolzvat zaobikolkite po lesno i po prakti4no e  :wacko:

a to4no otnostno twa e mnogo gre6i6 ili ne znai6 prevoda na dumata prakti4no! to4no sus zaobilki si habi6 lafovete za da kaje6 na nqkogo mrazq te obi4am te ili iskam da prava sex s teb... ako vijda6 4e 6te go priemi za kakwo ti e da zaobikalq6 magistralata?

[sry 4e ne izpolzvah edit]

Link to comment
Share on other sites

hora kazvaite si kakvoto imate da si kazvate napravo i direktno puk i horata na koito go kazvate 6te vi cenqt pove4e kogato ste iskreni

btw "Na lujata krakata sa kusi"

Link to comment
Share on other sites

Е то вярно, че жените са шматки ама всяко правило си има изключения  B)

Ти или си истинска жена или си истински гей!

 

Относно темата- интересна е, подобни неща има много изписани в историята на "войната на половете" и "битката за секса". На кого му пука колко процента било вярно и колко грешно. Това е направено за да те накара да се усмихнеш и замислиш над думите и действията си, какво казваш, кога го казваш, защо го казваш и наистина ли мислиш това, което казваш. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами от горе си пише бе хора ..:WOMEN'S ENGLISH , MEN'S ENGLISH...

Тука в България не говорим на английски => тва няма нищо общо с нас B)

 

 

Как ми е логиката? :tongue :blink: :P

Link to comment
Share on other sites

jenite spored men lujat super mnogo poveche ot majete eto ako nqkoq v irc /samo za tva se seshtam sega/ vi kaje che e 50 kg nachi e 55 minimum

Majete pak kazvat kvoto mislqt tova si e moeto mnenie

Link to comment
Share on other sites

jenite spored men lujat super mnogo poveche ot majete eto ako nqkoq v irc /samo za tva se seshtam sega/ vi kaje che e 50 kg nachi e 55 minimum

Majete pak kazvat kvoto mislqt tova si e moeto mnenie

Айдеееее,айдеееее недей говори за тва жените как лъжели за килата да не кажа аз за тва как мъжете лъжат за размери..........пффффффф

Link to comment
Share on other sites

Ами айде ще кажа...после пак обидени ще има ;)

Абе мъжете много лъжат за тея размери бе.Там в оная тема нали казахме че размера няма ( ;) ) значение. значи аз вече знам..като ми кажат 21 санта...тва означава има няма 19 :tongue

 

А за жените...верно някой път и те не казват каквото мислят...ама ако тва стане..няма да бъдете никак доволни :D :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами айде ще кажа...после пак обидени ще има ;)

Абе мъжете много лъжат за тея размери бе.Там в оная тема нали казахме че размера няма ( ;) ) значение. значи аз вече знам..като ми кажат 21 санта...тва означава има няма 19  :tongue

 

А за жените...верно някой път и те не казват каквото мислят...ама ако тва стане..няма да бъдете никак доволни :D  :lol:  :rolleyes:

Баси, аз като казах на една позната, че ми е 12 сантиметра и тя ми каза, че искрено се надява да не е така, защото е виждала такива и било тъжна гледка.

 

Егати, на това как да реагираш?

Link to comment
Share on other sites

Айдеееее,айдеееее недей говори за тва жените как лъжели за килата да не кажа аз за тва как мъжете лъжат за размери..........пффффффф

Shte si govorq kakto i kvoto si izkam nqma da mi davash ton v jivota tva e moito mnenie tochka po vaprosa :angry1

Link to comment
Share on other sites

хахахаха,

@Dreamer, ми ко искаш от жени дето си навират краставици не в устата, пък и всички широчини на путките по тоя свят да не са като на току-що родили майчета. Ако беше така, господ щеше да ни даде по 3 ръце, а не кор да си го държим в панталона и да го вадим за кеф и малко разнообразие :)

 

Жени и мъже всякакви, болтове и гайки съшо :)

Да бе, после размерът нямал значение. Абе мани... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...