Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 08/09


Eleutherios

Recommended Posts

Guest Rumbata
Титлата мисля, че вече е ясна :tongue

 

Що споменаваш титлата, а не геноцида който Барса наложи над Реал :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply
Що споменаваш титлата, а не геноцида който Барса наложи над Реал :laughing:

Щото ще ме обявят за хейтър :laughing: иначе в тоя момент адски ми липсва peja :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Чудно... просто... чудно. Но от една страна даже се радвам... дано НАЙ-НАКРАЯ някой от ръкодовството с нужните правомощия да хване шибаната защита и да им се изсере в устите на всички... както направиха Барса с нас. Хора като Хайнце (тоя шибан дебил кой го пусна да играе), Канаваро (тоя дърт шибан дебил няма ли да му свършва договора), Гаго (тоя олигофрен прост да си ходи в Аржентина), Нистълрой (дано никога не се оправи), Ван Дер Ваарт (харесвам го, но не успя да се наложи), Салгадо (и на тоя му дойде времето)... ... .. просто не са за отбора. Една мощна чистка трябва дори и в оправлението.

Започна да ми липсва Перес...

А Касияс е много голям, ако не беше той нещата отиваха към 3цифрена разлика...

Link to comment
Share on other sites

да хване шибаната защита и да им се изсере в устите на всички.

А халфовата линия къде беше тази вечер?От липсата й тръгна цялата наказателна акция на Меси и компания ;)

 

добре,че поне в сряда няма да игрят отрепки като Метцелдер и Гаго :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Щото ще ме обявят за хейтър :laughing: иначе в тоя момент адски ми липсва peja :ph34r:

 

Aко хейтър произлиза от hate/мразя, то тoгава аз съм лайкър/like:)

A за "peja" не можах да намеря смисъл - отправих запитване към ЦРУ и ми отовориха:

Г-н Rumbata, преровихме цялата си база данни и единственото което открихме е субект на име Пазу и един негов подгластник Ал Бънди - камикадзета подвизаващи се в Южна Б-я (единият със стари, другият с нови гуми)...нямащи нищо общо с разгромната победа на Барса :blink:

Link to comment
Share on other sites

Aко хейтър произлиза от hate/мразя, то тoгава аз съм лайкър/like:)

A за "peja" не можах да намеря смисъл

peja, е веселяк подобен на гореспоменатите от теб и е голям фен на Реал. Обикновено коментарите му са доста весели и забавни, но от доста време не е влизал да ни "просветли" колко велики са Реал и как можем да си мечтаем за 9те им титли в ШЛ... Той SPASM също вкарва лафове, ама той се покри още след отпадането от Ливърпул на 1/8финалите :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Той SPASM също вкарва лафове, ама той се покри още след отпадането от Ливърпул на 1/8финалите :laughing:

него го познавам, ще му дам линка да видим дали ще има да каже нещо по темата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами без коментар,помечтах си 10 минути след гола на Higuain.Трагична защита и халфове.Лаас,младо момче с потенциал,но мисля,че не беше за "Ел Класико".Хайнце кво да говорим повече,незнам защо продължава да бъде налаган в състава.Наистина имаше липсващи като Снайдер и Гути(който има доста опит в такива мачове).Нистелрой не виждам закакво може да бъде обвиняван :blink: Нека сезона свърши по-скоро и да започнат някакви промени,като решаването на проблемите в защита,привличането на нови играчи...

Дано ръководството не допусне грешката да уволни Хуанде Рамос,това е последното нещо,което е нужно на отбора в този момент,пък и наставника показа,че може да направи нещо с този отбор-трябва да му се даде време.

Барселона ни надигра и заслужено стигна до победата и титлата.

Link to comment
Share on other sites

Баахти и срама.Реал по хубаво да се бяха прибрали в 70-та минута в съблекалните.На тая класическа защита сигурно и галактическия в момента Ботев ша им вкара 3 гола.Не мога да си обесня как треньор като Рамос допусна таав безхаберна и посредствена игра от отбраната и халфовете.Те тия оръфлаци един път не се затичаха да пресрещнат когато човек на Барса е с топката в краката.Чакаха нападателите да получат някой извеждащ пас след което да се втурнат да бягат след тях като развързани и да им се хвърля в краката.На Касияс съвсем сериозно без никва ирония сатира сарказъм и такива ми ти работи трябва да вземат и да му издигнат една златна статуя пред стадиона и всек да минава всеки ден и да я целува и да й се кланя. Аз също съм на мнение че отбора се нуждае от една доста срионз чиста след което да бъде дадена възможност на Рамос да работи и да си взема нужните качествени играчи и да изгради един боеспособен отбор, а не да гледам ка някви колчета се разхощдат по терена. Дано и в тоя ред на мисли през лятото дойде едно добро и надеждо управление начело с акачествен президент(по мое мнеие Перес не е най- точния човек).

Link to comment
Share on other sites

Момчета виждам че повечето сте от Реал ама може ли да говорите такива глупости против своя отбор всеки отбор да се пазе от такива фенове те са по зле от враговете на отбора. Не мога да разбера какво виждате слабо в Реал. Ако Реал е слаб нямаше да диша във врата на барса цяла година а ще се намира в средата на таблицата като повечето слаби отбори, нямаше да участва в ШЛ като например Милан тогава може да кажем че е слаб отбор. Това че не взима титли не значи че отбора е слаб няма отбори които да взимат титла всяка година все една пропускат. Като взеха последните две година титла що тогава всеки мълчи лесно е да хулите ама трудно е да признавате победите и титлите на отбора все още Реал е крал на европа с 9 титли и най много титли в Испания повече няма кво да се каже по въпроса статистиката показва кой е най-постоянния отбор през годините.

Link to comment
Share on other sites

Момчета виждам че повечето сте от Реал ама може ли да говорите такива глупости против своя отбор всеки отбор да се пазе от такива фенове те са по зле от враговете на отбора. Не мога да разбера какво виждате слабо в Реал. Ако Реал е слаб нямаше да диша във врата на барса цяла година а ще се намира в средата на таблицата като повечето слаби отбори, нямаше да участва в ШЛ като например Милан тогава може да кажем че е слаб отбор. Това че не взима титли не значи че отбора е слаб няма отбори които да взимат титла всяка година все една пропускат. Като взеха последните две година титла що тогава всеки мълчи лесно е да хулите ама трудно е да признавате победите и титлите на отбора все още Реал е крал на европа с 9 титли и най много титли в Испания повече няма кво да се каже по въпроса статистиката показва кой е най-постоянния отбор през годините.

Кажи ми кога са спечелени първите 5 титли от ШЛ ? :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Има ли значение кога броят ли се? Броят се така че лидера в ШЛ си остава Реал Мадрид и никой не го успорва това само такива които се опитват да провокират и да завиждат.

Link to comment
Share on other sites

Има ли значение кога броят ли се? Броят се така че лидера в ШЛ си остава Реал Мадрид и никой не го успорва това само такива които се опитват да провокират и да завиждат.

С тази игра,колко време мислиш,че ще се задържим там?Как мога да се гордея с отбора си,при положение,че е унижен от Барса насред Мадрид с 2:6.А щом излезем от групите на ШЛ,биваме отстранени от всеки...Аз лично като фен,не искам отбора ми да има такова лице...

Миналото да,бяхме непобедим отбор,само че и Ботев е бил Байерн тук,но ние гледаме настоящето,така че мен миналото не ме топли кой знае колко.Факт е,че Реал се нуждае от доста промени.

Link to comment
Share on other sites

Основната е да престанат да купуват футболисти-фланелки.Може да е добре за печалбите ама е зле за отбора.Аман от манекени.И трябва да вземат да скръцнат със зъби на рамос за Дренте.Срамота е да имаш такъв футболист и да го държиш резерва.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ни голяма чистка, която започва с Канаваро. Само не съм съгласен с това, което се пише по вестниците, че трябва да се махат ВСИЧКИ холандци... за мен Робен, Снайдер и Хунтелаар си имат доста солидно бъдеще в отбора. Лошото е, че са доста чупливи, но са много добри.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм напълно съгласен за тримата холандци.Само че ако доведат Роналдо Кака и още някое друго крило за жалост със сигурност един измежду Снайдер или Робен ще седне на пейката а най- вероятно и Хунтелар, а точно той може да направи голямо име в тоя отбор ако му се даде шанс. Точно за тва не съм много много за идеята Перес пак да стане президент,щото както каза по- горе host ще почнат пак да водят само футболисти фланелки което в един момент пак ще съсипе целия отбор.Колкото до Дренте може да е много алантлив и да има голям талант но е резерва, щото от както е дошъл в отбора не успя да се докаже и да се наложи, не показа достаъчно добри игри, затова мисля че седенто му на пейката е донякъде оправдано.

Link to comment
Share on other sites

Леле майко.. Честита титла на Барса, победа на Валенсия и много, много, много некадърен Реал... ПЕРЕЗ, ЧАКАМЕ ТЕ !

Link to comment
Share on other sites

Всъщност с тези футболисти си е истинско чудо, че се намирате на второ място, а само до преди кръг дишахте много яко във врата на Барса. Ще видим дали новият стар президент ще успее да възстанови отново Ел Галактико : )

Link to comment
Share on other sites

Олелееее... просто не можах да повярвам, че това е втория отбор в Испания. Видях на терена няколко човека - Рамос, който се опитваше да е навсякъде в защита, Робен, който малко балетно, но все пак играеше, разбира се - вездесъщия Касияс и... самотния Раул, който трябваше да се връща до наказателното поле, за да пипне топка... Чак жал ми стана... Такива ужасяващи отигравания, като тези в защитата на Реал виждам само от своя страна по уарез мачовете... А това е втория в Испания...

Link to comment
Share on other sites

Много Много голяма излагцаия за Реал. Не знама как за два мача отнесоха толова голя и такива загуби след като преди това ковяа победа след победа. Язък че Барса направи равен,по хубаво да си бяха станали шампиони още тука.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...