Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 08/09


Eleutherios

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Супер мач се получи интересн с много голове и освен тва Реал успя да победи обачее защитата им беше много нестабилна да допуснат толкова голове от такъв отбор

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Хахахахахах гледайте Барса - Атлетико, е няма такова шоу - 18мин = 5 гола :lol:

28мин. =6 гола

Тоя мач ще свърши 100 - 17 някъде... :lol:

 

За хората без ТВ: http://www.ustream.tv/videoplayerpopup/channel/298986

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ЕЕх Виляреал и Атлетико Мадрид направиха ебахти уникалния мач; НА Реал мача с Атлетик Биобао беше не по малко интересен и с много голове доволен съм и че Реал постигна още една победа само дето все още не могат да постигнат добра стабилност на защитата и получават доста голове добре че имат силно нападение.

Link to comment
Share on other sites

Хайнце и Салгадо OUT FOR GOOD !!!! Не става нищо и от двамата... първия направи дузпата, втория беше виновен за първия гол... а и Игуин >>>> Нистълрой !

Link to comment
Share on other sites

И да не вземе да се замисли, че Де Ла Ред или както там се пише може момчето да го пуска по-честичко, че той играе добре, а тоя скандал дето са спретнали с Рамос - ами ако иска да изхвърли от отбора може би най-добрия футболист в света на тази позиция, Ок :) той е треньора.Нистелрой идея си нямам пък защо не е смяна на някой по-млад футболист.Вече да помага само с опит( можеше и Митко да вземат пък холандеца хубавко да потърка скамейката ).Още повече, че Гарай и той е тотално забравен.

Link to comment
Share on other sites

еей как ме издразиха Реал с тва мизерно реми не могат ли вече да почнат да правят по- постоянни резултати дееба

Link to comment
Share on other sites

За последен път слагам на Реал. Знаех си, че точно те ще ме издънят, но няма значение другите мачове минаха и ще преживея тези 10 евро ;)

Link to comment
Share on other sites

пази боже Бербатов в Реал Мадрид. Това ще означава нов пропаднал футболист
Направо си представям как испанска публика реагира при апатичните му разходки по терена и слонския тръс, който демонстрира от време на време. Сигурно ще почнат да се мятат един друг по него, като свършат седалки и други откъртени части от стадиона :)

В интерес на истината не твърдя, че Бербатов е мързел и не прави нищо, напротив, но видимото е това - мързел :)

 

Абе нещо чух, че Меси се е за-Меси-л в някакво състезание по плЮване :)

Link to comment
Share on other sites

Абе дори и да е наистина мързел прави от време на време по някой и друг финт извежда половината си съотборници по 87689709 шъти така че публиката щеше да е доволна

Link to comment
Share on other sites

Квото и да мисля не мога да си обесня кво става с Барса- започнаха сезона посредствено и изведнъж се отпушиха по супер брутален начин и от около 5-6 мача на сам във всички турнири мачкат всичко живо с по 4-5-6 гола нямам никво обеснение от ков се получава тая форма. Иначе а другия снщен мач голяа игра направи Игуаин много хляб има в тва момче

Link to comment
Share on other sites

^ Прав си за Барса, и аз се извинявам за това, което говорих преди за тях... машини са сега.

А за нас - нападението бива, без Нистълрой сме супер... НО в защита УЖАС... а Рамос е време да поседи на пейката...

Link to comment
Share on other sites

За Рамос не съм съгласен обаче защитатааа все едно я няма толова голове сме допуснаи още в началото не сезона че чак е трагично с една от най - слабите защити сме с подобно положение в ШЛ ако се иправим пред някой по подготвен отбор както стана с Юве ще си ни бият с лекото и отново безславно ще отпаднем но далче не рамос ни е проблема според мен

Link to comment
Share on other sites

Реал честно казано продължават да ме забавляват, направо не знам как взеха 2 пъти титлата в Испания, но реално нямаха никаква конкуренция. Сега и Валенсия се намесиха в играта, та нещата ще станат много завързани :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Реал бяха съвсем различен отбор, когато спечелиха титлата... сега сме... ужас. Дано да настъпят някакви промени и колкото да ми е симпатичен Шустер, скоро ще му дойде времето...

Link to comment
Share on other sites

Проомените които трябва да настъпят маи са да се купят 2-3 нови играчи през зимата за да се заместят вечно контузените ново контузилите си и ония избягаъл Робиньо

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Сега и Валенсия се намесиха в играта, та нещата ще станат много завързани :bgrin:

Barcelona 4 - Valencia 0

 

Така се завързаха нещата, че направо не му се види края :)

Link to comment
Share on other sites

Barcelona 4 - Valencia 0

 

Така се завързаха нещата, че направо не му се види края :)

Те тогава все още бяха завързани, другата седмица играем с Реал и очаквам подобен резултат :punk

 

едит: и дано тея наркомани от TV7 да си платят правата, че съм бесен направо. Как може тея келеши да вземат правата за излъчване, а после да не могат да си направят вноските. Пълни малоумници :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...