Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 08/09


Eleutherios

Recommended Posts

То не останха кръгове за да остава интрига

 

Той говореше за бъдещите години напред :)... Този сезон е ясен, но съм сигурен че още следващият сезон реал ще се съвземат

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Е, няма как да не се съвземат за догодина. Особено ако дойде Перез и почне да хвърля пари наляво-надясно и ако продаде 1/4 от отбора... ще стане доста добре.

А за Барса - един път ще си доверя парите на тях и те няма да спечелят :(

Link to comment
Share on other sites

http://sportal.bg/news.php?id=173478

Ето заради някои от тук изложените факти не ми се струва ,че Перез е най- удачният вариант за президент, и че когато той дойде всичко ще се оправи и Реал веднага пак ще почне да мачка навсякъде

Link to comment
Share on other sites

http://sportal.bg/news.php?id=173478

Ето заради някои от тук изложените факти не ми се струва ,че Перез е най- удачният вариант за президент, и че когато той дойде всичко ще се оправи и Реал веднага пак ще почне да мачка навсякъде

Тогава си вземете Христолчето или Томов. :D

Link to comment
Share on other sites

Тогава си вземете Христолчето или Томов. :D

Най-добре и двамата да отиват :laughing: :rolleyes:

 

А ето тази новина ме озадачи изключително много... Ибрахимович е добър футболист, но чак пък 70млн + Ето'о :blink: Също така не смятам, че ще пасне на стила на Барса, ама щом имат излишни 70млн : )

Link to comment
Share on other sites

Барса трябва да са пълни малоумници за да направят нещо такова, да не говорим че той не струва 100 млн. А той пък колко смешен става- получаха някви комсически пари в Интер треират го като бог играе при супер условия, преди години на секундата се изниза от Юве, а ся само се чуди в кой отбор да иде за да вземе ШЛ. Що не си вземе едно кристално кълбо което да му каже кой отбор ше стане шампион в близките 2 години, за да може да го улесни него при избора.

Link to comment
Share on other sites

Безобразна игра отново...нямаше нито защита,нито средна линия.В този отбор няма място за хора като Канаваро и Хайнце!Трябва да настъпят сериозни промени от новия сезон!

Link to comment
Share on other sites

Е, те вече не играят... то е ясно, че от този отбор няма да остане много, но въпреки това поне за 'честта' можеха да направят нещо..

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Игуин = Реал

А така! И аз това си го мисля от известно време насам. Май има 8 гола през последните 10 мача.

 

А Барса яко напъва Севиля. Имат да им отмъщават за отпадането от купата.

 

Помляха ги!

Link to comment
Share on other sites

Само не знам какво подхванахте миналия сезон :) Че те са зле всяка година и където и да ги плюеш ще си е на място, но все пак :)

То на host му е простено, в другата тема някакви пиянски песни, явно отрано се е подкарал :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...