Jump to content
BulForum.com

Сбирка на подфорума?


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
Слаба работа момчетаааааа, слаба... Даже и на едно кафе не щяхте да дойдете...

аз имах мерак за кафе, ама цъ... кога е следващата среща? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм разочаровам колко форумци караха с превишена скорост и правеха змиорки :angry1

Що не бях един катаджия, да събера някой лев, за празниците :devil

 

Иначе срещата мина добре, само че като гледам Инсинератора, май се готви да става татко :lol: , преди срещата май е бил на тренировки ;)

Link to comment
Share on other sites

Що не бях един катаджия, да събера някой лев, за празниците :devil

 

Иначе срещата мина добре, само че като гледам Инсинератора, май се готви да става татко :lol: , преди срещата май е бил на тренировки ;)

 

 

Ааа не с лошото, аз я бях взел за моето бебче психарче, ама нещо ми избяга :love

Link to comment
Share on other sites

Аз съм разочаровам колко форумци караха с превишена скорост и правеха змиорки :angry1

 

ужас... имаше едно сиво бмв... то шофьора като голф го караше... то не бяха змиорки, гущери... чак пичовете с онва бмв дето имаше сини диодчета в маската май се стреснаха...

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ужас... имаше едно сиво бмв... то шофьора като голф го караше... то не бяха змиорки, гущери... чак пичовете с онва бмв дето имаше сини диодчета в маската май се стреснаха...

:lol: :lol: :lol:

 

 

Единият пич май беше от НСО, те имат подобни светлинки в бъбреците на БМВ-тата :)

 

 

Аз доколкото разбрах тоя пич е същия който искаше да обърне един москви по таван на полигона :D

Link to comment
Share on other sites

Ааа не с лошото, аз я бях взел за моето бебче психарче, ама нещо ми избяга :love

 

Аз ли не разбрах нещо защото съм тъп или просто съм изтървал половината от разговора?

 

btw. Съжалявам че не можах да присъствам но просто покрай празниците - знаете как е - бачкане като за последно... на следващата среща обаче ще дойда...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

С INCINERATOR-а говорихме, че ще е добре да направим едно зимно издание на сбирката и мисля, че сега е подходящ момент да го направим, хем има и снежец, може да се получат някои добри изпълнения :)

Link to comment
Share on other sites

Кога ще е сбирката? :lol: Ако ме устройва часа и деня ще дойда :)

Link to comment
Share on other sites

В сесийка съм. Точно на 18ти няма да мога, щот на 19ти ми е изпита.

 

И аз съм така...Хайде по-нататък да е..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...