Jump to content
BulForum.com

Сбирка на подфорума?


INCINERATOR

Recommended Posts

апф..обърках се по оная тема за снимките на колите , че е за да се разпознаем на сбирка пък то било по принцип..ае да си напрайм една сбирка неска? :D

 

 

ц ц ц ...лоши хора :s

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Хайде бре хора кво стана?Всички ли се отказахте?Сесиите свършиха, взе да става топло ;) Среща ще направим ли?

Link to comment
Share on other sites

Никой нищо не казва.. другата неделя 15 30 ? ама не пред Чайка, ми в някоя кръчма направо? Смисъл..то хубаво е автомобили подфорумът ама така най-чиста работа ? Направо някъде да се чакаме и тва е ..после всеки към вкъщи с двойката ?

 

 

е филм..пак никой нищо не казва. не мислите ли че ще е най-добре така..да седнем на 2 маси една срещу друга на два лагера и да си куоутваме предишните постове :D :D :D (rofl)

Link to comment
Share on other sites

Ако искате да оставим за 1-ви неделя за да може да има повече време? На Чайка последно време е гадно, защото се събират в неделя някви пикльовци които се правят на състезатели и е адски опасно.Няколко поредни седмици се случва от Рено форума да бягаме от там, че моята кола щяха да отнесат, да блъснат на един колега колата, или просто седящ човек който си прави лаф...... :angry1

 

На Занзибар уличката е доста широка и става за срещи.Даже Ладата тая седмица бяха там и едно жълто комби толкова врътки удари че не е истина :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

За занзибар е добре, широчко е. Първо може да поседим на широкото после да изпием по една количка в кафето..

 

Ако има и автомивка някъде там че да си измия моята междувременно може и да дойда и аз...

Link to comment
Share on other sites

Има наблизо точно преди Занзибар в дясно.

 

Дядо, имаш поздрави от Галченцето.Сега ме бие през ръцете кво пиша :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоя пък занзибар е най тъпото заведение на земята.... отделно колко е скъпо няма да говоря , последният път пийнах 5-6 корони с едни бадеми и трябваше да си заложа бъбреците да платя......

Link to comment
Share on other sites

Всички ли сте мултимилионери?!?! Кви са тия заведения?! Занзибар? Плазма? Кажете някаква смислена кръчма... Какви шофЕри сте вие ако ходите в подобни места? Истинския шофЕр знае истинските кръчми...

Link to comment
Share on other sites

и аз няма да дойда в плазма лайт , тва го гарантирам

иначе кръчмата за мен е само една - ЕФИРА

 

 

Няма как да идеш в Плазма Лайт просто защото отдавна не съществува, вече е "150".

А за занзибар не знам какво му е скъпото :wacko:

А според мен това заведение няма да просъществува много, защото шефът искал да се пуска само диско вече - което си е загуба...

Link to comment
Share on other sites

мани заведението бе - диското си е екстра отвсякъде,никаква чалгия,само дето е малко на къра :)

 

за кво заведение си говорим тогава? :lol: Без чалга е мРътвилник :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ти па кво ве ,кинти ли нямаш, ако е така стой си в къщи и си гледай насрания гъз, на мен прекалено ми е скъп живота, за да го пропилявам в евтини заведения.

 

По темата, ако е в ЕФИРА или ДЖОАНАТА ще дойда и аз, иначе не.

Ейй Джоаната е много добре , а ако искате може и в Даяната :)

 

Може и във водолаза .. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Няма как да идеш в Плазма Лайт просто защото отдавна не съществува, вече е "150".

А за занзибар не знам какво му е скъпото :wacko:

А според мен това заведение няма да просъществува много, защото шефът искал да се пуска само диско вече - което си е загуба...

 

 

Скъпо е да , за обслужването и обстановката цените трябва да са със 50% надолу.... писнало ми е да гледам нацупени сервитиорки ..... иначе то е обречено на провал това заведение още от създаването си бара може и да просъществува ама заведението едва ли ......

Link to comment
Share on other sites

МОД ЕДИТ: Разкарвам "красотите" от темата. Авторите на бозата - редовни и отдавнашни потребители сте, дръжте се като нормални и възпитани хора. Отделно е излишно на вас да ви споменавам Правилата. /RaptoR/

 

Брей и тука са се навъдили биячи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...