Jump to content
BulForum.com

Неща, които искаме да знаем за футбола


dunata

Recommended Posts

Искам да попитам имаше преди време един футболист който играеше в Нюкасъл и беше английски национал някой знае ли къде се загубия тоя човек и къде играе ся

ЕДИТ: Аз съм забравил да му напиша името става въпрос за Киарън Дайър

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Искам да попитам имаше преди време един футболист който играеше в Нюкасъл и беше английски национал някой знае ли къде се загубия тоя човек и къде играе ся

ЕДИТ: Аз съм забравил да му напиша името става въпрос за Киарън Дайър

toq momak minaliq sezon go zeha v west ham ma v na4aloto na sezona mu s4upiha kraka dosta lo6o i ot togava ne sam go 4uval

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли в кой брой на "държавен вестник" локото е закрито и влято във велбъжд?

 

 

 

Извадка от Неофициален раздел: 102 бр. от 27 Ноември 2001 год.

 

Пловдивският окръжен съд

 

Пловдивският окръжен съд на основание чл. 6 във връзка с чл. 231, ал. 3 ТЗ с решение № 4460 от 24.VII.2001 г. по ф.д. № 2527/2001 вписа промени за Професионален футболен клуб “Велбъжд” - АД: вписва ново седалище и адрес на управление - Пловдив, кв. Лаута, стадион “Локомотив”; влива “Професионален футболен клуб Локомотив - Пловдив” - АД, в “Професионален футболен клуб Велбъжд” - АД; вписва прекратяване без ликвидация на “Професионален футболен клуб Локомотив - Пловдив” - АД, чрез вливането му в “Професионален футболен клуб “Велбъжд” - АД; промяна наименованието на приемащото дружество на “Професионален футболен клуб Локомотив Пловдив - 1936” - АД; увеличава капитала на 150 000 лв., разпределен в 150 000 поименни акции с право на глас с номинална стойност 1 лв.; вписва нов съвет на директорите, състоящ се от 5 членове, в състав: Георги Андреев Илиев - председател, Емил Огнянов Наков - изпълнителен член (изпълнителен директор), Румен Генчев Анастасов, Асен Манолов Димитров и “Булмар холдинг груп” - АД, София, представлявано в съвета на директорите от упълномощения представител Емил Ганчев Попов; вписва Емил Огнянов Наков за изпълнителен член (изпълнителен директор) на съвета на директорите, който ще представлява и управлява дружеството; приема нов устав от общото събрание на акционерите, проведено на 23.VIII.2001 г.; промяна в броя на членовете на СД, който брой занапред е от 3 до 9 членове.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Май преди години някой ги беше кръстил "Футболните идиоти на Европа"...

 

Някой да знае кой е и защо, между другото?

За Левски София става въпрос... Та?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...