Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

тва ли ще кажеш? мислиш ли ч това е мястото за хвалби. тук говорим нещо др. ако имаш да казваш нещо- казвай, ако не - бегай от тук!

Link to comment
Share on other sites

Zn4i az sam mnogo navit i imam 1 mnogo dobra ideq - da se namei 1 I-net klub koito da ni oredi teren i monitori taka te 6te si napravqt ogromna reklama s purvoto lan party v PLD.

 

:punk ako ne sum az nqma koi da dava idei we :punk :P

Link to comment
Share on other sites

ай на този етап да не коментираме тези неща. важното е да намерим хора, а пък след това ще почнем организацията. аре дано стане! около 30 gamers left to the beginning of the party :woot xoxo

Link to comment
Share on other sites

начи ... :) брао мерси че се дават идеи

ама сега най-важното е да се намерят поне 40-50 желаещи и след това

ще пообиколя някой ПЦфирми да видя :) може да набавя някой и друг спонсор :)

 

ПС. ама един клуб май май ще ни е малко пространството. Се пак не тряа се сгъчкаме като хлебарки

Link to comment
Share on other sites

в плодив няма клубове които могат да поберат всички участници при едно евентуално LAN Party. трябва да е в някво голямо хале. като тия дето правят големи ПС турнири, ама тия неща ги има само в ЕВРОПАТА. но идеи много ама хора малко(повтарям се май)

Link to comment
Share on other sites

около 30 gamers left to the beginning of the party

че защо само геймъри ?

това ми напомня че тряа да се обсъдят и кви игри да се подготвят :)

 

ПС: мноо ще е зле ако не се уреди НЕТ (а само ЛАН)

Link to comment
Share on other sites

че защо само геймъри ?

това ми напомня че тряа да се обсъдят и кви игри да се подготвят :)

 

ПС: мноо ще е зле ако не се уреди НЕТ (а само ЛАН)

Ееееее ти пък сега и НЕТ :) То да се съберат достатъчно хора да си направим шоу-то а пък за другото....ще видим :)

Link to comment
Share on other sites

аз викам че най-важно е да има нещо с което да "заредим". че без почерпка не върви :punk . но сериозно погледнато въпроса с игрите е много сериозен. всеки ще иска да се играят игри, които на него му харесат. може да направим такъв топик заедно с пулл, но това "когато му дойде времето"

 

а що се отнася до нет-а - трудно осъществимо. ще държим на ЛАН

Link to comment
Share on other sites

Проведох предварителен разговор с ръководството в ЕК и мога да кажа, че идеята им хареса. Става дума за помещение (най-вероятно в дома на науката и техниката), интернет и евентуално монитори. Ще им дам малко зор за да станат нещата, но още нищо не мога да твърдя със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

Проведох предварителен разговор с ръководството в ЕК и мога да кажа, че идеята им хареса. Става дума за помещение (най-вероятно в дома на науката и техниката), интернет и евентуално монитори. Ще им дам малко зор за да станат нещата, но още нищо не мога да твърдя със сигурност.

Едно голямо Б Р А В О :punk :punk :punk Все пак това ще си е жива реклама за ЕК ;)

Link to comment
Share on other sites

ураааааа!!!!!!

 

БРаво TED но браво и на управата на ЕК.

хуу за тях хуу и за нас. ся само да се съберем.

 

ех дано стане!

Link to comment
Share on other sites

Само не се сещам как ще стане тая работа да се съберат 50 монитора примерно и залите на Евроком да не бачкат поне два дена. В някой друг живот евентуално мое да стане тая работа. И да се прекара лан за 50 машини, и да се осигури интернет, и да се плати наема за два дена на Дома на науката и техниката и така като гледам скоро няма да стане тая работа. Само с ентусиазъм не става ами иска пари и доста сериозна организация. И голям купон ще е 50 човека да заявят участие и да дойдат 20 както се получи в София да речем. Голем фън ще да е. Ееех, ако можеше всичко дето лети да се е*е.....

Link to comment
Share on other sites

Kolko mu e da se zamukne i 1 monitor az naprimer sum v proces na Moding na monitora i izkam da go pokaja i nego :D. Apuk 1 monitor zaema prostranstvo kolkoto edna kutiq(sq stava vapros 15-17")ne e takuv golqma problem prevoza na monitori apuk ako stane tva s lana za kuv hui ti e net kato v vas si ima6 i se edno nqma kvo da se svali ot 50 PC-ta.

 

Are malko po mujki :angry:

Link to comment
Share on other sites

определено като се замъкна с ПЦ-та ша фана някой да ме закара :)

па ако се помотаме може и сам да се зекарам (да зема книжка ;) )

и така монитора няма да ми е проблем да го зема :)

а и едно такси ще ви земе 2 лв. най-много независимо къде живеете

Link to comment
Share on other sites

тва са допълнителни въпроси. главното е че си оредихме зала(не много сигурно, ама няма нищо), ама народ немааа! ако трябва и аз ще домъкна монитор ама не всеки ще е навит (според мен)

Link to comment
Share on other sites

Ми според мен не щат хората да си мъкнато комповете насам-натам. Аз по коледа го мъкнах моя у един приятел и цъкахме като прасета. След тва той си донесе неговия у нас и пак цъкахме много :P . Аз съм с LCD, ама той не е и не беше чак такъв проблем пренасянето. Зарибено е!

Link to comment
Share on other sites

Вие искате да го правите само от мрежата на ЕК или от цял Пловдив? Като гледам навитаците от ЕК не са много и мисля, че няма да минем без нещо подобно :

 

lan-p.jpg

 

мейла ми не е надежден, но това е само тестов вариант.

Link to comment
Share on other sites

shade тва е зарибено,майна, ама можеш ли да го разпространиш? тряя принтерче ама кой ще печата толкова бройки. аз бих го принтирал, ама моят е матричен и е на 100 години и вече едвам диша. ще стане работата! няма да върнем дошлите, ама само с тия от ЕК имаме връзка. ти познаваш ли някой навит? раздухвай хавата!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...