Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

abe werno mnogo mudno se razwiwat nestata s towa LanParty...

edno malko predlojenie....

ako trqa(az pone sam nawit) da dadem po 2 - 3 lw. za tok i pomestenie za dwa-tri dni! ne mislq 4e ste sa problem za niakoi....

a sasto taka si mislq i za wariant.... ako se nawiete... da wkarame oferta za 5 lw. na 4owek, no zalata deto ste usigori pomestenieto da usigori i I-net...

mislq 4e taq suma ste pokrie razhodite za tok i I-net i daje pe4alba moje da ima toq deto se nawie da dade pomestenieto....

a ako e zala po4ti sam siguren 4e moje i monitori da se ponamerqt(ot domakina de)!

Link to comment
Share on other sites

я помисли ?

кой собственик на зала ще се навие да си я затвори за 3 дни само срещу

50х5лв.=250лв. ??? че те праат повече пари за 1 ден ;)

 

наистина залата за сега е проблем, а и без събиране по малко парички за желост няма да се мине :( B)

 

я виж какво помещение може да се наеме с по 2-3 лева ?

по-добре да поизчакаме да изпадне някоя оферта за помещение от колкото да събираме пари за целия наем (които за промишлено помещение, каквото ние е нужно, жич не е малко ;) )

 

Интернет пресполагам че ще се осгури освен ако помещението не е забутано на кънда-мънда :) (каквото ми идват на ум, но все пак тряабва да има и хигиенен минимум защото ще се спи там (който иска се пак) ) Ако ли не ще останем с ЛАН което пак няма да е ефтинко ;)

 

ПС: абе хич не е ефтино

 

ЕДИТ: Shade дай да се видим бе ? Да направим плаката и ... :) там квото измислим

Link to comment
Share on other sites

JIS znam 4e prawqt powe4e....

no nali za towa im se kazwa "SPONSORI".. za towa samdal takiwa cifri sporedmen sa dobre.... misalta mi beshe 4e kato gledam se motame s pomestenieto towa moje da ubedi niakoi... 4e pone razhodite mu za tok ste se platqt...

a we4e za pe4alba.. nimoa da goworq... ako imah poznati koito da imat zali... stqh da goworq s tqh... no niamam! za towa sotawqm nestata waw washite ryce...

no mislq 4e ne samo az bih se nawil da dam 5 lef4eta za tok i net za tfa party!

Link to comment
Share on other sites

JIS - плаката е готов. Ама някой рапоти ли по '"детайлите"'. Човек като види надписа - детайлите се изясняват - и си мисли, че е някав бъзик. Щом от цялото МГ никой не е писал на мейла...

Link to comment
Share on other sites

Ами още преди около месец лепнах два - на главния вход и на входа за корпуса. Ама не съм ходил до даскало от много време - може да са ги махнали.

Link to comment
Share on other sites

Само с лепене на плакати няма да стане. От кога ви гледам и все едно и също -дайте да дадем... Ето ви един акъл от човек дето се е забърквал с организирането на подобни неща. Сега е периода на пролетните ваканции. Хванете се и натиснете даскала си по информатика и директора на школото - физкултурния салон на у-щето ще стои празен 10 дена. Вие ще си пренесете масите от най-близката класна стая в него (и обратно после). Останалото е въпрос на удължители и разклонители - по мое време всяко у-ще си имаше достатъчно такива дреболии за патронни празници и т.н., все са останали. UTP кабела ви е 0.3ст/м, RJ45 са и те толкова. Трябват суитчове - и суитчовете и кабела и всичко може да ви го даде (временно) някоя от фирмите за комп. из града срещу гъзарията да пише навсякъде, че мероприятието е организирано благодарение на тях. Но се иска обикаляне и убеждаване - ако мрънкате и се откажете още щом първите ви откажат - само с желанието ще си останете... Не се правете и на много отворени. Ако мислите, че няма да ви обърнат достатъчно внимание заради възрастовите характеристики - намерете си някой дърт фрол и го запалете за идеята. Интернет ще е малко трудно да осигурите, но и това не е невъзможно - за него трябва повече време, трябва по отрано да се заемете. Даскалите е най-лесно да ги убедите - лепнете на цялото джамбуре един таглайн "Не на Дрогата, не на Насилието", или друга подобна безмислица, оставете ги да го представят като тяхна инициатива (и те малко актив да натрупат и келепир да имат) и са готови... И като им кажете, че евентуално може и по новините на кабеларката да ги дадат - мале мила... Действа, изпитано е. Нататъка може и сами вече да се досетите още какво и как е нужно да се направи. Просто иска да се действа, не да се драска по форумите. То мина вече 2 месеца и все едно и също си приказвате.

Link to comment
Share on other sites

Може и аз да се включа, ама се чудя още :)

 

П.С. поправка в оправи в първия пост - пише се участващи, а не очастващи :)

Link to comment
Share on other sites

Ако искате да стане нещо - от сега нататък пишете кой какво може и иска да свърши за организацията. Че ще дойдат хора е ясно. Всеки иска да дойде, ама някой да го свърши без него... Ей за това не можете да се организирате.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от МГ-то :) с директора се знаем. Може да идем с Shade и да говорин с него за салона (ама на 2-я етаж дето е). Па в даскало си има оптика от Евроком-а ;) . Таман може и монитори да се оредят.

(мноо хуу прозвуча)

Link to comment
Share on other sites

аз утре ще ида да говоря с нашия директор (на английската) ако може нещо да се направи!

ако не стане съм готов да помогна с каквото мога!

Link to comment
Share on other sites

извинявам се предварително ама:

много ме съмнява човечеца има с какво да помогне па и желание дали ще има :)

:punk

(там салона ви е голям ама няма нет-ец)

сега се замислям за новата зграда на ПУто... ама там са много скарано е ЕКмрежата ;)

ЕДИТ: аре вече като се види тая тема да бъре пин-ната (стик-ната; качена горе ;) както се сетите) мерси на модераторите :)

Link to comment
Share on other sites

az sym ot qvorov i poje da stane v na6iq salon taka 4e i az 6te govorq s na6ta direktorka.do predi nqkolko meseca i nie bqhms s EK ama sq sme na Leimgeim.na6iq salon sy6to e golqm.pyk i da nqma net spored men pak 6te e qko da se syberem

Link to comment
Share on other sites

HORA !!!

Posledno koi vzima neshtata v svoi ruce ????

Are shtoto iskam edin den da otvorq toq topic i na vidq na nego da pishe taka:

"Utre ot edikolko chasa do drugiden (ili po-drugi den) se pravi lan party !!!

Molq jelaeshtite da nzapovqdat edin chas predi posochenoto vreme za zapochvaneto !!!"

 

 

Neka tva ne si ostanat samo mechti !!!

 

 

 

 

Peace man !!!

Link to comment
Share on other sites

Ами утре смятаме да идем с JIS до МГ-то и да говорим с директора. Само трябва да се разберем за времето.

Link to comment
Share on other sites

разбрахме се с Shade :) и отиваме утре ;)

мисля да е на 17ти и 18ти Април, но ...

ще видим :) дано да е за тогава.

Link to comment
Share on other sites

добра новина :)

на 24 и 25 Април ще се проведе ЛАНПарти-то !

Във физкултурния салон на ОМГ-то :)

 

повече подробностти после че отивам на кормуване :)

Link to comment
Share on other sites

ураааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

аре 4еститоооооооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...