Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv


JIS

Recommended Posts

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE[C

OLOR=green]SUPER

 

 

Nai posle.Bravo,nai posle se organizirahme.Samo taka mom4eta.6te napravim lan party,po-qko i ot tva na pi4ovete ot Hardwarebg.

 

 

:woot :woot :woot :woot :D :D :D :D :D

 

 

 

 

 

Are pinnete taq tema de.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply
добра новина :)

на 24 и 25 Април ще се проведе ЛАНПарти-то !

Във физкултурния салон на ОМГ-то :)

 

повече подробностти после че отивам на кормуване :)

Сигурно ли е? Ще се уредят ли монитори? Само горния салон ли ще е? Каква ще е таксата за участие? Ще има ли охрана?

Link to comment
Share on other sites

горния - ДА

охрана - ДА

монитори - ДА (предполагам че няма да е проблем :) )

такса - Х (не се знае още ;) )

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite !!!

Nai-nakraq trugnaha trugnaha neshtata !!!Emi ako tva e okonchatelno daite da pravim spisuci kolko she sme i dali she ima ogranichenie na broikata zashtoto vqrvam she ima mnogo jelaeshti !!!Lichno az imam 1-2 priqteli (koito ne sa s EK) a vqrvam che she iskat da doidat (puk vqrvam che vseki ima takuvi poznati)!!!

 

 

 

Peace man !!!

Link to comment
Share on other sites

OK утре вечер се надяваме да пусмен малко саитче ;) и да може вечи секи да затвърди участието си :) а и да се наберът още желаещи :)

 

като гледах салончето като нищо може да се съберат 6 редици по 12-15 чина (на секи чин по 1 ПЦ) като има доста разстояние между редиците че се пак не тряа да има "Я стани да мина, че ми се пика" ;)

Link to comment
Share on other sites

Дам, така ще стане. Физкултурния салон е наш за два дни (и през ноща де). Сега търсим спонсори за изграждането на ЛАН-а, както и за евентуални награди за томбола, между участниците (ако имате връзки в някоя комп-фирма - ПМ ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Идеално и мен ме пишете. Ше опитам да домъкна някой и друг човек.

 

Едит :: ше видя дали ше навия родителчетата си .. мноо са консервативни и незнам дали ше ме пуснат.

Link to comment
Share on other sites

... Сега търсим спонсори за изграждането на ЛАН-а, както и за евентуални награди за томбола, между участниците (ако имате връзки в някоя комп-фирма - ПМ ;) ).

Награда за дизаин на кутията

Награда за оверклок

Награда за наи-добър мод

;) :punk

Прекалено ми е скромна фирмичката за да мога да си позволя тзи награди :( :angry: Иначе .....на драго сърце

Link to comment
Share on other sites

batko32 - това е добра идея, наистина.

Надяваме се, че може да разчитаме на всички за идеи и насоки в организацията :) .

 

едит: сайта е почти готов.

Link to comment
Share on other sites

ехее и сайт!! браво на вас!!! бройте ме!

Link to comment
Share on other sites

Награда за оверклок

Е то хубаво за оверклок, ама някой газар с Келешрон на 3.0ГХц много ясно че ще е с по добър оверклок от човек с АМД, трябва да има субективна оценка :D и във всеки клас процесори отделна награда :P

Link to comment
Share on other sites

аве тва са допълнителни работи! ще се организира всичко!

Link to comment
Share on other sites

Ами обикновено ПиСи-тата се разделят на класове и всеки си се бори в категорията при такива съревнования... Иначе наистина се обезмисля цялата идея - не може да сравняваш лимузина с ван, нали?! Тия неща ги избистряйте и решавайте докато е време - не ги оставяйте за последния момент... Дръпнете един сърч в Гугъл по темата - нема начин да нема (както казва един авер) споделен чужд опит в организирането на такива мероприятия. И нема причина да не използвате чуждия опит наготово - файда от откриване на топлата вода няма.

Link to comment
Share on other sites

ХЕХЕ супер пишете ме и мен и аз сам с вас ейййй

a твоя приятел ? :) беше казал за такъв

 

аре давайте заявки :D

ето нещо което трябва да видите понеже директора ни го подчерта (повтори)

Тъй като ще се използва физкултурният салон на училището, участниците, според правилника на училището, трябва да влизат в салона само с обувки, почистени от кал, камъчета, и др.

Разчитам че няма да идвате след риболов ;) или напряко през Марица :punk

 

За таксата мисля че 5 лева не е нито малко нито много тай че май 5 лв. ще остане :) .

 

edit: айде да си лягам че утре след кормуването отивам да ви търся спонсори че мноо се размрънкахте за нарди за тва и онова :wacko: . Шегувам се :) ще направя всичко възможно (а и Shade) да останете доволни от събитието (па то и от вас си зависи ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Kakto kazah i predi za sam navit s 5lv. Nqma problemi.

 

Za monitorite kvo stana ili 6a sa re6i v proces na organiziraneto

 

//offtopic to sa e vidqli 4e taq vakanciq nqma da go bude no vse pak da ne se otkajete ei. Ako 6te dogodina da e ama da stane

Link to comment
Share on other sites

Идеално и мен ме пишете. Ше опитам да домъкна някой и друг човек.

 

Едит :: ше видя дали ше навия родителчетата си .. мноо са консервативни и незнам дали ше ме пуснат.

Едно към едно съм и аз :)) Но вероятността е голяма.

Link to comment
Share on other sites

Нещата вървят много добре! Смятаме да организираме и томбола с награди, както други гъзарии по време на партито :) .

----

Сайта, на който всеки желаещ трябва да се запише, ще бъде готов тази вечер (най късно утре!). Всеки който иска да дойде, трябва да се запише там!

----

Таксата за участие, вероятно ще е в рамките на 4-5 лева, които ще покрият част от организационните разходи.

----

Естествено, всякаква подкрепа е добре дошла :) . Искам да благодаря на ov3rm4an за идеята, която даде за сайта :punk .

Link to comment
Share on other sites

Ще има осигурен определен брой монитори, НО те няма да са достатъчни за всички. Желателно е всеко, който може, да донесе собствения монитор (хора с LCD-та, или монитори, по-малки от 17"). В бланката за записване на сайта ще се отбелязва дали ще носите монитор, или не.

В бланката ще се отбелязва също дали имате LAN-карта, или трябва да ви бъде предоставена на място.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...