Jump to content
BulForum.com

Codecs


veseo

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Ako nqkoi se interesuva ka da si pusne filma What Lies Beneath trqbva da prekodira s virtual dub ili podobna programa . E dosta igra4ka padna s tozi film no nali ima edna prikazka 4e grozdeto koeto ne moje6 da hvane6 ti se vigda nai sladko.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как да пусна война и мир, защото няма картина, има само звук. :confused

 

Има една програмка - Gspot тук ,сваляш я и гледаш какви кодеци изисква филма и дали ги имаш инсталирани,ако нямш някой най-добре си инсталирай кодек-пак ,например този .

Успех !

Link to comment
Share on other sites

tav nisho ne e

az na nqkoi filmi

hi4 nqqm zvuk

naprimer `X-files 9 season`

celiq nqq zvuk i ne znam dali e ot bsplayer-a ili ne

probvah i s winamp ama pak nqq

nqkoi mojeli da mi kaje kvo to4no staa

:(

Link to comment
Share on other sites

za Arhangel:

ако си с бсплейър 1 : субтитри>настройки>шрифт>скрипт>кирилик

ако си с друг - търсиш подобни неща ;ако за кирилик има няколко варианта , даваш ср1251

Link to comment
Share on other sites

tav nisho ne e

az na nqkoi filmi

hi4 nqqm zvuk

naprimer `X-files 9 season`

celiq nqq zvuk i ne znam dali e ot bsplayer-a ili ne

probvah i s winamp ama pak nqq

nqkoi mojeli da mi kaje kvo to4no staa

:(

 

По-горният ми пост важи и за тебе.По принцип желателно е преди това и преинсталиране на DirectX.Ако звукът на филмът е с АС 3 кодек виж си настройките му .По подразбиране силата на звукът е намалена много.

Link to comment
Share on other sites

Някой забелязал ли е на филма Mission Impossible 1 някъде на 3-та минута се чува едно здраво пукане и звука спира, докато не превъртиш филма малко напред звук няма да има до края на филма. Та проблема излезна от AC3 0.70, сложих 0.69 и нямаше вече този проблем. Та питам някой забелязал ли е го е това

Link to comment
Share on other sites

Такаааа, отново имам проблем :wir Някои филми ми ги пуска с картина, обърната с главите надолу. Някой да знае къде е проблема? :confused

 

Въпросните филми са The Hulk и Van Helsing

Link to comment
Share on other sites

Такаааа, отново имам проблем :wir Някои филми ми ги пуска с картина, обърната с главите надолу. Някой да знае къде е проблема? :confused

 

Въпросните филми са The Hulk и  Van Helsing

 

Divx 400, vobSub, ffdshow, наи вероятно това ти прави проблем ама не е изключено кодеците да са се омазали. Провери кой кодек използва филма (при Bs Player десен бутон в/у пеъра->опции->информация за видеото) махни го и пробваи пак да пуснеш филма, ако тръгне, ок, ако иска кодек му качи пак съответния кодек, от личен опит знам че многo кодеци на едно място не се разбират.Не забравяй Restart ако има Unistall, Install

Link to comment
Share on other sites

tova stava ako si s programata za sub "vobsub".Probvai ot nastroikite na samata programa ako ne stane znachi codecite sa se skapali uninstalni gi i gi kachi na novo i vsichko trqbva da se opravi osven ako nqma problem i s player-a probvai i s nqkoi drug player.

Link to comment
Share on other sites

Това стана след като ънинсталнах К-Лите и сложих някъв друг дето за първи път го чувах. На Media player,micro DVD,winamp,radlite,acdsee,bs player ги дава с главите на долу :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам горещо:

 

Codecs All in One (www.free-codecs.com)

 

комбинирано със следната процедура за инсталация, гарантира безпроблемно гледане на филми:

 

1. Инсталирате видео кодеците от първата секция на гореупоменатата страница;

2. Инсталирате Codecs allin1.exe (свалено също то там, но в трета секция :-), като по време на инсталация укажете единствено каква система за субтитри бихте желали да използвате - Direct Vob Sub или G400;

3. Инсталирате си плейър по желание (BSplayer, Crystall and etc.). Може да ползвате Media player от Microsoft, но ще ви се наложи да търсите съответната по-нова версия, да качвате допълнително кодеци за нея и т.н. (абе бозава работа :D );

4. Ако имате по-голяма локална скорост към www.warez.ru (направете справка при локалния си оператор (както обикновенно пише в упътванията) :-)отивате в Movies и си пускате директно някой стар филм като Star Wars например. Ако сте изпълнили правилно всички стъпки и имате съответната скорост на достъп, трябва да го гледате директно в IE или съответния броузър, който използвате. Субтитрите ще ви се показват, ако ги има за избрания от Вас филм.

 

Естествено никой не е длъжен да хареса по-горната процедура. Светът за това е чудесен, защото мненията са колкото хората. Ако това не ви дразни, Вие сте чудесен компаньон и вероятно имате много приятели ;)

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imam problem s toq film

White Chicks (2004)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=4120

ne mi go otvarq s nishto

bsplayer

Crystal Player

MV2Player

sas klcodec 2 27 f sam za prav pat imam problem s film ot dosta vreme nasam

kachih si i ffdshow-20040508 i pak neshte da tragne HELP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...