Jump to content
BulForum.com

STAR WARS - The Force Unleashed


RaptoR

Recommended Posts

Някой почнал ли е да я играе ? ИИ дали си заслужава свалянето ?

Аз понавлезнах в играта и мога да кажа, че си заслужава всичкото прекарано време пред екарана. По принцип всеки си има вкусове, но пък нищо не ти пречи да я свалиш и да поиграеш, все пак още едно мнение по темата няма да е излишно. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Сериозно ли единствената настройка на графиката е за резолюция? На сравнително хубава конфигурация сече толкова, че не може да се играе, а детайли май няма откъде да се намалят...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Излезе пач, който трява значително да оптимизира играта, както и да добави настройки за да върви по-добре на по-слаби машини. В момента го тегля, може би най-накрая ще тръгне нормално...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Можеш ли да дадеш някакъв линк към тоя пач, понеже квото и да правя, стигам до определено място и играта крашва.

Link to comment
Share on other sites

еми сега ще го посгърча малко, при напредък ще пиша.

Link to comment
Share on other sites

Не го намери. Не знам ако я инсталирам наново и сложа пача, дали няма да прецака крака.

Link to comment
Share on other sites

А тоя пач работи ли ?

 

Преинсталирах я, качих пача, сега ми иска диск :) Със стария крак не става.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз ще ти кажа моето мнение. На Крайзис изиграх една мисия и я изтрих. На тази съм на третата, но не е нищо особенно.

 

Ако се чудиш какво да играеш, играй Devil May Cry ако не си.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Чак сега и дойде времето. Почнах я, още в началото съм с малкото, пораснало момче и определено ми харесва. Ефектна е графиката е мазничка и върви леко, малко повече контроли има като за лек играч като мен, но си е супер. С тия комбота и владеене на Силата си е красота. И това, че има ролеви елементи също е плюс.

Като я мина ще пиша пак.

 

Иначе и аз не видях някъде настройки на графиката.

 

И между другото тази по прилича на порт от Battlefield: BC2, макар че не знам дали някоя от двете е или не е.

Link to comment
Share on other sites

Ultimate sith edition-a в замунда не е порт , а си е баш РС версията , не знам ти коя си теглил , ама аз поне играх и превъртях тази без проблеми. Само на едно място крашваше ама има кракфикс и оправя нещата.

Link to comment
Share on other sites

Ultimate sith edition-a в замунда не е порт , а си е баш РС версията , не знам ти коя си теглил , ама аз поне играх и превъртях тази без проблеми. Само на едно място крашваше ама има кракфикс и оправя нещата.

 

Как да погледна коя версия съм свалил ? Че беше преди месец някъде и съм махнал имиджа. Инсталационната папка ми е 17,4 Гб. Иначе и на мен ми крашва на едно място 2-3 пъти засега и се чудя от какво е, карта ли, драйвер ли, от самата игра ли ?

Link to comment
Share on other sites

A мястото което крашва е:

 

017760842-big.jpg

 

Taмън се канех да поиграя... ц-ц-ц

 

Предполагам ще трябва друга версия да тегля, или пък ако и на други е крашвала тук, да търся фикс.

Link to comment
Share on other sites

A мястото което крашва е:

 

 

 

Taмън се канех да поиграя... ц-ц-ц

 

Предполагам ще трябва друга версия да тегля, или пък ако и на други е крашвала тук, да търся фикс.

Това е крак фикса който търсиш. И аз го имах този проблем, но с него всичко се оправя

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Който не харесва играта, да си купи кадърен Gamepad (препоръчително Logitech Rumblepad) и ще преосмисли всичко негативно, което е казал за нея...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

битките с lightsaber-a нищо не струват. в jedi outcast/academy бяха къде къде по-добри ... и тук го няма ваденето/прибирането на "светлиния меч" с бутон, както е в старите игри, а цялостната идея е взаимствана от старите уестърни, където ваденето и прибирането на патлака си е просто като запазена марка ... ама кой да ги чатне тея тънки моменти.

може би ще я изиграя само за да видя как ще протече сюжетната линия :)

 

Който не харесва играта, да си купи кадърен Gamepad (препоръчително Logitech Rumblepad) и ще преосмисли всичко негативно, което е казал за нея...

 

аз имам един noname gamepad, но с него не става. трябва ли задължително да е някакъв марков, за да може да го разпознае :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Първо я почни и тогава ще видиш колко е хубава. Аз като върл фен на Jedi Academy също бях много скептичен в началото...

И при мен не искаше да разпознава Logitech-a в първо, но след като я ъпдейтнах с пача 1.1 се появи в менюто и моя геймпад. Сложи ъпдейта и пробвай с различните модели, може някойда пасне на кучата марка...

Link to comment
Share on other sites

може и да си прав. аз съм в самото начало - на втората мисията с apprentice-a на дарт вейдър :)

за патча ... ще пробвам. мерси.

 

имам и един друг въпрос. днес я пуснах да поиграя от последния save(то май има само autosave-ове) и започна много да лагва, а вчера на същите места си вървеше много плавно. на какво може да се дължи това? .... ако е от значение - с 4850 видео съм, Е2180 процесор и 2гб рам.

Link to comment
Share on other sites

имам и един друг въпрос. днес я пуснах да поиграя от последния save(то май има само autosave-ове) и започна много да лагва, а вчера на същите места си вървеше много плавно. на какво може да се дължи това? .... ако е от значение - с 4850 видео съм, Е2180 процесор и 2гб рам.

продължи нататък и може да се оправи. Другия вариант е да не си рестартирал компа отдавна...

Link to comment
Share on other sites

опитвам се да сложа patch 1.1 при което ми излиза следното съобщение:

 

snagprogram0066.png

 

играта съм я инсталирал на D:\, ако това е от значение ... :unsure:

 

п.п. свалих патча от тук

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...