Jump to content
BulForum.com

STAR WARS - The Force Unleashed


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

... ами мисля, че release-a на RELOADED е читав :)

 

п.п. а това с лагването продължава и на следващите нива. явно като се поиграе малко и започва да бави. не знам що се получава така. :unsure:

 

::редактирано::

 

това с грешката се получаваше, защото patch-а е изисквал оригиналното exe. сега вече не лагва :beer:

между другото май ще се окажеш прав за играта. все повече започва да ми харесва, а при битките с lightsaber-a въпреки, че са малко "конзолни" тръгва да се усеща онова, което е характерно за jedi outcast/academy ... просто по едно време ставаш като малко багерче и минаваш през всичко и всички. е, стига да свикнеш с основните комбинации от копчета :)

 

колкото до gamepad-а ... определено при битките с "царете" на края на всяко ниво се усеща, че клавиатурата и мишката не са много удачни, защото самата арена е кръгова и малко трудно се свиква с тая ограниченост(shaak-ti ме утрепа поне 10-12 пъти докато й хвана цаката ... с тея пипала, кратерчета, изкачащи гадинки отстрани ... по едно време се бях изнервил малко :laughing: )

 

п.п. а бе, от кога имперските пилоти са с такива дълбоки деколтета :lol:

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да обясни как се прави удара(с клавиатура) на 08:49(удря с юмрук в земята, превърта се във въздуха въртейки меча и след това се стоварва от високо върху земята с него):

 

http://www.youtube.com/watch?v=CQ8EUD_f61k

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да обясни как се прави удара(с клавиатура) на 08:49(удря с юмрук в земята, превърта се във въздуха въртейки меча и след това се стоварва от високо върху земята с него):

 

http://www.youtube.com/watch?v=CQ8EUD_f61k

За удара юмрук по земята знам как става LMB+LMB+LMB+Force push, което трябва да отключиш от Force Combos, но прдължението. Евентуално отново с LMB или скок+LMB, пробвай.

П.С. LMB= left mouse button

Link to comment
Share on other sites

малко по-сложно е ... 3xLBM +Jump(hold) +E +LMB(ама не съм сигурен дали се задържа или се натиска няколко пъти) +Jump(release)

 

иначе играта доста ми хареса. първо, че сюжетната линия е интересна и е в духа на филма. второ, че битките с lightsaber-a са много добри.

единствения недостатък е това, че не може да се прибира меча с натискането на бутон(лично пристрастие към този момент) и на повечето арени, на които се биеш с царе на края на дадено ниво управлението е малко по-тегаво отколкото е по време на цялото ниво преди това ... но се свиква.

ще има ли 2-а част?

... и има ли някаква разлика между Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition и Star Wars: The Force Unleashed? защото аз изиграх първата(дръпнах от zamunda release-a на reloaded) ... и някаква продобна да ми предложите? играл съм старите jedi outcast и jedi academy. сега гледам една Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes ... и се чудя дали я бива. някакви впечатления?

 

п.п. ще има 2-а част. дано я изкарат и за PC версия.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KgvzSDcCH4g

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...