Jump to content
BulForum.com

газов инжекцион


z-man

Recommended Posts

интересува ме къде в пловдив слагат добре газов инжекцион,какви пари е и най-вече ме интересува къде го предлагат на изплащане.Някой ако знае да казва.

Link to comment
Share on other sites

на околовръстно в тракия, до гаража на рейсовете е сервиза и офиса на БРЦ, предполагам че ще предлагат и на изплащане. Цените на БРЦ към 1800 лв, аз съм с БРЦ газов инж. и съм много доволен, 11 разход в града. Двигателя е 1.8 16в 140 коня.

Link to comment
Share on other sites

около 2000 лв. ще е за шестак, има и някакви български които също са добри на цени около 1500 лв., но все си мисля че за 500 лв... по-добре си е БРЦ.

 

http://brc.hit.bg/indexbg.html

 

виж даже предлагат и лизинг :)

Link to comment
Share on other sites

Кофтито в случая е, че дюзите се продават в комплект от 4бр. а на теб ти трябват само 6, нали се сещаш какво следва.

На каква кола ще го слагаш, ако не е тайна?

Link to comment
Share on other sites

Кофтито в случая е, че дюзите се продават в комплект от 4бр. а на теб ти трябват само 6, нали се сещаш какво следва.

На каква кола ще го слагаш, ако не е тайна?

 

 

не е така, може и "само" 6 дюзи ;)

 

 

май ще го слага на БМВ 320

Link to comment
Share on other sites

Газовия инжекцион в сервиза на BRC струва 1600-1650 лв. Може и на лизинг, но има към 200 лв оскъпяване. Колата ти и готова за ден, ден и половина.

Link to comment
Share on other sites

Газов инжекцион ФОБОС -1250 лева с монтаж, настройки и гаранция 1 година. Не знам с какво е по-лошо от BRC -то. Някой ако е наясно, може да обясни. Аз знам знам с какво е по-добро. Цената е за система с 4 дюзи! Няма проблем да се направи и с 6 но ще струва малко повече. Колко "повече" зависи и от това какво още ще е необходимо. Бутилка на мястото на резервната гума +50 лева. Цената е за плащане в брой. Няма лизинг.

Link to comment
Share on other sites

Газов инжекцион ФОБОС -1250 лева с монтаж, настройки и гаранция 1 година. Не знам с какво е по-лошо от BRC -то. Някой ако е наясно, може да обясни. Аз знам знам с какво е по-добро. Цената е за система с 4 дюзи! Няма проблем да се направи и с 6 но ще струва малко повече. Колко "повече" зависи и от това какво още ще е необходимо. Бутилка на мястото на резервната гума +50 лева. Цената е за плащане в брой. Няма лизинг.

 

един приятел е с такъв и каза че е доволен, просто аз казвам за БРЦ понеже го знам от опит :)

Link to comment
Share on other sites

Газов инжекцион ФОБОС -1250 лева с монтаж, настройки и гаранция 1 година. Не знам с какво е по-лошо от BRC -то. Някой ако е наясно, може да обясни. Аз знам знам с какво е по-добро. Цената е за система с 4 дюзи! Няма проблем да се направи и с 6 но ще струва малко повече. Колко "повече" зависи и от това какво още ще е необходимо. Бутилка на мястото на резервната гума +50 лева. Цената е за плащане в брой. Няма лизинг.

 

Забрави да споменеш за нещо, което BRC не предлага, а именно трите режима на работа :D

 

Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

Кофтито в случая е, че дюзите се продават в комплект от 4бр. а на теб ти трябват само 6, нали се сещаш какво следва.

На каква кола ще го слагаш, ако не е тайна?

за е34 520 става въпрос :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

и какво 13-15 малко ли е?а ако имам към 100 километра на ден?

 

Еми точно де. Много е. За това говорим. ;)

Съседа над мен има 525 тдс. То неговата печка му дава 10-тина разход. А бензинката не ми се мисли.

Link to comment
Share on other sites

Много е.

Съседа над мен има 525 тдс. То неговата печка му дава 10-тина разход. А бензинката не ми се мисли.

 

Много е ,как да не е много...Това е идеята в общи линии с газта-не да се тъпчем в малолитражки,а да се возим в големи коли на сносна цена...Моята кола в момента гори 11/100 км градско бензин което са си около 24 лева.Същата,само че с ГИ,минава тези километри за ~ 14лв при почти никаква разлика във вървенето ;)

Link to comment
Share on other sites

Кофтито в случая е, че дюзите се продават в комплект от 4бр. а на теб ти трябват само 6, нали се сещаш какво следва.

На каква кола ще го слагаш, ако не е тайна?

При 6 цилиндровите има два варианта две рейки с по три инжектора (примерно rail ili valtek) или три блокчета с по 2 инж. (май бяха stefaneli). Нормалното оскапяване идва от там че не са 4 а 6 инжектора т.е. 6/4 по скъпи са. Освен BRC и Фобос има още една фирма с близки до тях качества и тя е Tartarini. Успех с избора и ако колата ти няма някви проблеми по двигател запалваане и т.н. ще останеш доволен от която и да е от трите фирми.

 

П.С. За Фобоса знам, че в Плевен предлагат и на изплащане за Пловдив незнам да има но попитаи може и да греша.

Link to comment
Share on other sites

Ти си знаеш за LPG системката, но колкото и тънкана да минаваш, нали се сещаш че свещи, кабели и тн... се сменят доста по-честичко, отколкото като си е караш на бензин. Именно и оттам идват повечето проблеми, гърмежи и тн....

Link to comment
Share on other sites

Еми точно де. Много е. За това говорим. ;)

Съседа над мен има 525 тдс. То неговата печка му дава 10-тина разход. А бензинката не ми се мисли.

 

и аз имам 525тдс и зимата ми даваше 8.9 с климатроник постоянно на макс , градско , лятото над 8 трудно се качва ;)

Link to comment
Share on other sites

и аз имам 525тдс и зимата ми даваше 8.9 с климатроник постоянно на макс , градско , лятото над 8 трудно се качва ;)

 

Твоето е по-ново ;) Онова е 1996-та. 143 коня.

Link to comment
Share on other sites

Ти си знаеш за LPG системката, но колкото и тънкана да минаваш, нали се сещаш че свещи, кабели и тн... се сменят доста по-честичко, отколкото като си е караш на бензин. Именно и оттам идват повечето проблеми, гърмежи и тн....

затова искам газов инжекцион,а не обикновенна уредба,за да нямам гърмежи и такива проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Е, айде сега... Гърмежи... Ако запалването ти, свещите и кабелите са наред и монтажът е направен както трябва, няма да има гърмежи. Аз съм с пластмасов колектор и си карам с изпарител. Преди пак имах същия мотор на по-малка кола, пак с пластмасов колектор и не ми е думнала нито веднъж. Виж, ако монтажът и всичко е правено в сервиза на Бай Онзи, с части "от ония евтините" тогава работата е друга... ;)

Link to comment
Share on other sites

аз поставям газови инжекциони но само кеш 1300 фобос ако искаш повече инфо нямаш проблеми

Интересно с какво твоята оферта е по-примамлива от моята, написана по-горе? Виж, ако става въпрос за 6 цилиндрово изпълнение на тая цена -ти си човекът!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...