Jump to content
BulForum.com

METALLICA идват у нас!


sasho_1989

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply
А на някой от нас, най-важния им изпит от кандидат-студентската кампания е на 26-ти ... :wacko: :sick :angry:

Когато ми дойдоха на крака в Пловдив, на следващия ден ми беше устният изпит по френски език от края на подготвителния клас, за оставане в гимназията. Изключително важен... но това не ме спря. :punk

Link to comment
Share on other sites

Когато ми дойдоха на крака в Пловдив, на следващия ден ми беше устният изпит по френски език от края на подготвителния клас, за оставане в гимназията. Изключително важен... но това не ме спря. :punk

:lol: ... изключително важен викаш? пълна пародия беше при нас ...

 

шшш, да не изкупите билетите ве, ей :devil

Link to comment
Share on other sites

Когато ми дойдоха на крака в Пловдив, на следващия ден ми беше устният изпит по френски език от края на подготвителния клас, за оставане в гимназията. Изключително важен... но това не ме спря. :punk
А на мен ми беше устния по Английски език в деня на концерта - не ме питайте къде ми беше акъла тогава - как изкарах 5,50 просто не знам!

 

А някой знае ли дали утре ще има отворено място където да се продават билети?

 

 

едит: За тези, които не са били на предния концерт - нека виииии, няма да видите Джейсън на живооооо!!!! :evil

Link to comment
Share on other sites

samkijot - поръчай си ги онлайн от Eventim - ще ти ги пратят с куриер. Аз така направих. В понеделник ще ги имам - струва ми 4 лева отгоре за куриера, но това е добра цена за спестените разкарване и разправии...

 

На страницата им в момента стои:

 

Уважаеми клиенти!

 

Поради огромния интерес и големия трафик, генериран на сайта на Ивентим, временно се преустановяват online продажбите за всички събития с изключение на METALLICA и KISS. Моля да ни извините. Това ще бъде направено за период от 3 дни, до 18.02.

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

За тези, които си мислят, че има време - билетите от 60лв. са свършили! :angry1

Аз си купих от 50лв.:bilet.jpg

 

 

Предлагам оферта: ако някой иска да си размени билета от 60лв. за моя от 50лв. + доплащане примерно 20лв. - да ми пише на ПМ.

Link to comment
Share on other sites

и к'во излиза, че билетите които са за местата пред и в страни от сцената са свършили?

а бе, що ли нямам вяра на тея приказки ... в бг по традиция нещата изкуствено се надуват, преувеличават, за да може масите да се държат в психоза ("олеее, ще свършат билетите! отивай утре да ми вземеш 10!") :D

Link to comment
Share on other sites

Типично в твой стил е да не вярваш, твоя си работа. Аз и sandman го казваме като потърпевши от днес. Билети няма!

Link to comment
Share on other sites

Типично в твой стил е да не вярваш, твоя си работа. Аз и sandman го казваме като потърпевши от днес. Билети няма!

 

укееееййй .... щом си рекъл :laughing:

Link to comment
Share on other sites

GUESS WHO'S COMING TO DINNER!!! :punk :punk :punk

 

ПП. Наистина всички билети пред сцената са изчерпани (или запазени за наши хора) ! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ами, днес бях в Мюзик център да си купя билет и ми казаха, че билетите от 60лв. са свършили и се принудих да си взема от 50лв.

Link to comment
Share on other sites

Вчера по радио Z-Rock представител на ивентим каза, че до няколко дни и двата концерта (заедно с този на KISS) ще са Sold Out, което май досега не се е случвало по нашите географски ширини, особено за такова кратко време. Иначе вчера бяха изчерпани билетите пред сцената и някои от платинените сектори (70 лева), които са по-близо до нея, както и някои от златните сектори (60 лева). Имаше места от по-далечните платинени сектори, ама в непосредствена близост до златните и ми се видя неоправдано да се дават 10 лева отгоре. За всички останали сектори имаше места, но не може да се каже колко -просто не бяха зачеркнати. Аз ще съм в 13-ти сектор. За малко изпуснах 4-ти (имаше само 2 билета за него, а ми трябваха 4).

За KISS май нямаха билети за тревата, но аз така или иначе исках седящи.

Та, така. Бързайте!

Link to comment
Share on other sites

По хубаво,поне според мен де,да се взимат билети за седящите места ,за да може да се види нещо B)

На последните концерти на, които бях имах определени проблеми с гледката към сцената(а пък аз не съм от ниските) :huh: :lol: За туй сега си взех билети за трибуните за да не ме е яд че съм бил на концерт на МЕТАЛИКА ,а пък не съм ги видял :laughing: :laughing: А да основното за което исках да пиша е, че има все още билети за тези места ,иначе поне вчера имаше и за най -отзад на тревата

Link to comment
Share on other sites

Вчера ня обяд си взех от Германос с/у Бингото и имаше около 1000 от 50лв, няколкостотин от трибуните отстрани и доста от трибуните срещу сцената (не мога да ги оправя секторите на стадиона :laughing: ).

Link to comment
Share on other sites

Вчера ня обяд си взех от Германос с/у Бингото и имаше около 1000 от 50лв, няколкостотин от трибуните отстрани и доста от трибуните срещу сцената (не мога да ги оправя секторите на стадиона :laughing: ).

Благодаря за информацията. Точно от там си взех билети. Но вече са останали само от 60 или 150 лв.

Link to comment
Share on other sites

Смятам утре да се пробвам в Мюзик Шопа и в някой Германос, дано не ми изневери късмета.. късно действам :bgrin:

 

EDIT: Три пъти ура... купих си :D

Link to comment
Share on other sites

Аре - току що ми дойдоха билетите за Металика от Eventim... заедно с билетите за Kultur Shock :)

 

На 25 юли ще се видим в сектор А на стадиона, ако някой също е за там...

 

А на шести март всички ще сме "на терен" на Култур Шок :)

Link to comment
Share on other sites

В А сектор, разбира се. Толкова далече ми се вижда юли...

Kultur Shock ще се наложи да пропусна по разни причини. Дори не ми се пише, че завиждам благородно, защото благородството нещо ми се губи :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...