Jump to content
BulForum.com

METALLICA идват у нас!


sasho_1989

Recommended Posts

...
Браво за снимките! В момента, в който ми дадат тези, които направиха с телефона едни приятели, ще ги кача и аз! А ти да не беше от тази групичка, които имаха Меet and Greet пропуск и се появиха пред оградата преди да почне концерта? Ако беше снимал 3 метра по на дясно щеше и мен да ме има на тази снимка!

 

sincity, нямаше соло на Кърк! Той свири 1 минута преди да почне Nothing else matters, това не се брои, защото и след Fuel свири сам и то по-дълго. Ама още като го видях да излиза с Гибсъна и чух, че е чиста китара(без драйв) се сетих, че ще свирят Nothing else... А на Fuel като почнаха огньовете и ставаше топло!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

@sandman,Не са мои снимките - пратиха ми ги,в нета май ги има публикувани някъде.иначе и ние бяхме standing in front of stage,Но по-късно отидохме и нямаше как да се докопама до вашите "места" :)

 

иначе мен пиротехниката ме разочорова.Уж щяха да правят втора Нова година с не знам си колко тона,но не беше особено впечатляващо.Единствено на Enter sandman бяха качествени фойерверките.

 

интересно ми е гафът с екраните дали е на Eventim или техниката на Металика е поддала :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Евентим нямат нищо общо. Те са фирма за разпространение на билетите. На един от кейсовете прочетох Жокер-медия, може те да са отговорни за звука и светлината. Странно ми беше че ползват JBL, но може и тяхна си да е апаратурата.

Link to comment
Share on other sites

ЯКО КЛАНЬЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!! :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

 

За мен най-запомнящото нещо беше дъжда, който заваля на One ... няма такова изпълнение ... изтръпнах :allien Някой вече спомена дървената публика, което и на мен ми направи кофти впечатление, а другото лошо нещо, дето ме издразни малко, беше изключително друсания Фил Анселмо ... пича си направи шибана дупка в шибаната глава ... и е някъф изкльощавял майна и някво тъпо ... в Pantera беше по-добре :lol: The Sword ми бяха малко еднакви и скучни, не знам за вас :) Down мн яко забиха, ама не бих си пуснал на плеъра :lol: Metallica няма да се излагам да коментирам ... няма много какво да се каже ...

 

п.с. Трябва тъй да стане, че 1 ден в годината поне, на човек да не му се налага да пикае, или просто биологическите му нужди да не трябва да бъдат задоволявани ... тва ми коставаше заграждението :lol: Няма нищо, 2 метра назад пак не беше зле :lol:

 

Иии догодина пак :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Кофтито е, че нямаше екип на българска телевизия, който да снима концерта. Само в началото имаше журналисти пред сцената, след това ги махнаха. Дано някоя от телевизиите да купи записа от тях. Искам да го гледам на запис целия концерт, за да мога всеки път да си припомням какво беше чувството.

и аз това искам....ВЕЛИКО....НЕЗАБРАВИМO......FOREVER

Link to comment
Share on other sites

Ами някой беше успял да запише концерта на КИС от "Академик", дано и сега се е намерил някой - качеството не ме вълнува толкова ;)

Link to comment
Share on other sites

За мен най-запомнящото нещо беше дъжда, който заваля на One ... няма такова изпълнение ... изтръпнах :allien Някой вече спомена дървената публика, което и на мен ми направи кофти впечатление

Не заваля ли на Sad But True?

Не знам при вас колко е била статична публиката, но зад нас се разигра на няколко пъти пого. :bgrin:

 

Иначе концерта беше страхотен! :) :punk

Link to comment
Share on other sites

ебаси много метали сте са навъдили 75000 ужас.

да не повярваш че сте толкова много :unsure: :sick

 

Само вътре бяхме около 50 000 до колкото разбрах отвън е имало доста народ също. От къде е това инфо ?

Link to comment
Share on other sites

Концерта беше невероятен! Нито проблемите с техниката, нито времето можаха да попречат на шоуто. Нито тъпакът, който ме прецака с втория ми билет. Всякакви коментари са излишни. Който е бил там знае какво преживяхме :punk

 

М :beerchug Е :beerchug Т :beerchug А :beerchug Л :beerchug И :beerchug К :beerchug А

 

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

Не заваля ли на Sad But True?

Не знам при вас колко е била статична публиката, но зад нас се разигра на няколко пъти пого. :bgrin:

 

Иначе концерта беше страхотен! :) :punk

Оооо на One 100% валеше, за Sad But Trie вече не помна :lol: Такъв ми е спомена :) Периодично пробвах да видя кво става назад, ама само умни погледи срещах и така :)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(X-sert @ Jul 26 2008, 16:23) *

Беше върховно.Ае дано до година пак да дойдат.

 

Еми така казаха де ;)

 

Те така казаха и преди 9 години :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...