Jump to content
BulForum.com

Какъв/какви телевизори имате вкъщи?


sek800

Recommended Posts

Кажете какво ви е ТВ-то!Мойто е Sony KV-21T3.Кара вече 11 години и е перфекно!Всичко бачка по реда си.Sony RulZZZ :smile: Сега смятам да си взимам Sony KDL-32D3000!И той много ме кефи! Сега стига съм приказвал - Ваш ред е!

Link to comment
Share on other sites

NEO 21 инча на 3 години което не е лошо - плоско, хубав кинескоп добра картина вади, но в сравнение с другия 14 годишен Sharp нищо не представлява - Вълшебна картина много живи цветове не знам как са го направили, но с изключение на дистанционото (което сън изпускал само аз 100-тина пъти) всичко е ОК, нито цветовете са мръднали а пък като му погледнеш картината си оправдава и името - виждал съм 15 инчови монитори от неговото време които нито на цветовете нито на острота на картината могат да му стъпят.

Link to comment
Share on other sites

Ха ние имаме един филипс 1992г. модел и не смятаме да си взимаме друг просто не си заслужава, ако паднат кинти сигурно ще отидат за едно 19" лсд за компа ;)

Link to comment
Share on other sites

SAMSUNG CW-29Z306VB

 

i_09016857.jpg

 

Имаме го вече повече от година, мога да твърдя най-добрия СRT телевизор. Уникална картина, говорителите са изключително добри, много добре се справят с ниските честоти.

Просто Samsung!

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че някаде след 2000 година качеството на повечето стоки спадна рязко обикновенно черната техника особено нисък и среден клас я правят да си изкара гаранцията и още 1-2 години прастмасата е видимо по-тънка и имам чувството, че от всичко пестят материяли само стоките от по-висок клас пазят накакво качестово особено съм разачорован от новите Sharp мислех когато си взимах нео-то да взема пак Sharp обаче за нищо не ставаха или поне с нищо не превъзхождана телевизара който взех въпреки, че са 50% по скъпи. Ако си взимам телевизир пак ще е с тръба просто не си заслужава да хвърля 2 бона отгоре лсд за да докарам качеството на црт-то.

Link to comment
Share on other sites

Просто Samsung!

 

... просто боклук :bgrin:

 

(тая марка не мога да я понасям, въпреки че 1/3 от нещата в къщи са такива ... а именно - боклуци)

Link to comment
Share on other sites

i_09030060.jpg

 

http://technomarket.bg/product_detail.php?...uct_id=09030060

 

Прекрасен телевизор много е добър за парите си..Прекрасна картина и звук...Имам и 2-два телевизора Sony..От 1991-година май.Каква пара бяха тогава..Единият е 14-15 инча , а другия 21-22 май..

Link to comment
Share on other sites

Незнам!Моята слабост си е Сони!Да ви кажа баба има един Crown и си го взе преди 1 година има няма и никога няма да изкара картина като сонито!Все пак маркотово си е марково-Сонито пак казвам е на 11 години и е невероятен телевизор!

Link to comment
Share on other sites

Ние имаме един Деу дето вече маи мина десетата си годишнина и въпреки че тая марка не е нищо особено до ся не е правил проблеми за толкова години и си бачка доста добре

Link to comment
Share on other sites

Аде и аз да се разпиша в тази тема :)

Какво да ви кажа -У нас телевизорите ги правим на туршия.

Не съм голям фен на определна марка.

Имаме 3 бр-21инчови като 2-та са на по 12години,а третият Нео на 1година.

Имаме и 1малко сони,което използваме, когато ходим на почивка.

Последно,купихме скоро ,преди 6 месеца един 29 инчов DAEWOO и той мамка му и късмет се развали на 30 декември и го дадохме за ремонт. Тези DAEWOO са голями дървета според мен , съжалявам,че го купихме.Бях се наточил на един 29" PHILIPS, но го нямаше в наличност в Пловдив в Техномаркета та взехме това дърво-DAEWOO-то.

Ама карай да върви сега събирам пари за плазма,пък ще видим какъв късмет ще имам с нея.

Link to comment
Share on other sites

аз си имам един PHILIPS 24 Inch. matchline.

телевизорът е правен по поръчка от бащами. ползваме го 7/8 години без никакъв проблем.

има вградено стъпало 5.1 ,картина в картина и функция за монитор.

и като цяло ел. уредите в къщи са PHILIPS.

просто съм много доволен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Philips 32" LCD ; Philips 26" LCD ; SONY 29" CRT

и SONY 40D3000 - страхотна картина понеже си има вграден DVB-C и си гледкаш цифрова TV без грижи и БЕЗ ДА ПЛАЩАШ :D

Link to comment
Share on other sites

Едит: Какъв pci тунер ще ми препоръчате за цифровите телевизии?

Тунер си търси или Филипс или Асус!Аз имам един Филипс и дава много добре с Булсат!

Link to comment
Share on other sites

Вкъщи съм Sony 32KDL-S3020 хубав телевизор с DVB-C тунер.Не плащаш за цифровата телевизия,доскоро пък се гледаше и Макспака без пари.Само да видем докога ще е авантата.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Велико Търново 882 -перфектен тел. закупен през миналия век.досега си работи като пушка с немски кинескоп.За първи път смених един транзистор на високто преди 2 дена!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...