Jump to content
BulForum.com

Баклава


LPFC

Recommended Posts

трейлър 1

 

2

 

 

Николай Янчев e изпълнител на главната роля и художник. Изпълнителят на другата главна роля - Христо Херун живее в Дома за деца, лишени от родителска грижа ”Ал. Г. Коджакафалията” в Бургас. Актьорите във филма са над 50 - деца от същия Дом за деца, лишени от родителска грижа, професионалисти като Юри Ангелов, Асен Лозанов, Красимир Кацаров, Венелин Кръстев от Бургаския театър, Румен Григоров от Музикалния театър, Цанко Петров. В епизодична роля се изявява Митьо Пищова.

 

 

40538.jpg

 

Саундтракът включва български групи и изпълнители като Булгара, Нова генерация, Kozza Mostra , Cooh, Dj Darkstep, Smotan MC, Балкански коне.

 

 

BAKLAVA

Link to comment
Share on other sites

Скоро време не съм ходил на кино нямал съм време но за този филм задалжително ще намеря време да го гледам .

Link to comment
Share on other sites

Разбунили са се духовете покрай тоя филм. Одеве даваха по телевизията в обедната емисия, за някакъв скандал... Започва да ми става любопитно...

Link to comment
Share on other sites

ебаси яката реклама.

то не са "скандали" не са "извращения" не е чудо....

а кат минат проверките ще се установи че всичко е в норми, защото няма нищо непристойно нито в "трейлърите" нито в самия филм. щото е тъп, но пък разчита на скандализираща реклама. също като азис.

Link to comment
Share on other sites

ебаси яката реклама...то не са "скандали" не са "извращения" не е чудо....

а кат минат проверките ще се установи че всичко е в норми, защото няма нищо непристойно нито в "трейлърите" нито в самия филм. щото е тъп, но пък разчита на скандализираща реклама. също като азис.

И за мен натам отива цялата работа....снощи се обясняваха..."...ама не било точно така, това били допълнително направени колажи от вече заснет материал..."...а после се оказа, че на всички снимки е имало възпитатели от училището и всичко си било ОК...след снощните новини сега поне още 10 хиляди човека ще отидат да го гледат...

Link to comment
Share on other sites

А кой иначе ще ида да гледа български филм?Колко от вас са гледали "Писмо до Америка" или "Хълмът на боровинките" ? Лесно е да кажеш, че е тъпо!И аз си мислех, че Dogville е тъп/благодаря на second.life.syndrome за тоя филм/, докато не го изгледах няколко пъти.Не бързайте да съдите.

Link to comment
Share on other sites

А кой иначе ще ида да гледа български филм?Колко от вас са гледали "Писмо до Америка" или "Хълмът на боровинките" ? Лесно е да кажеш, че е тъпо!И аз си мислех, че Dogville е тъп/благодаря на second.life.syndrome за тоя филм/, докато не го изгледах няколко пъти.Не бързайте да съдите.

не бързам да съдя, а съдя по дотук постъпилата информация. като постъпи повече или по-различна такава може и друго да реша.

дотук имаме

информация за стойността на филма като сюжет = 0 (да се чете равно на НУЛА).

информация за поява на екран = 0.

информация за дати и часове на излъчване = 0.

информация за цени на билети = 0.

информация за смисленост и емоционално съдържание на сюжета на филма = 0.

но пък имаме положителни стойности на информация за "скандали", "СЕКС СЕКС СЕКС СЕКС""малтретиране на малолетни", "СЕКС СЕКС СЕКС СЕКС", "извращения","СЕКС СЕКС СЕКС СЕКС", които по видяното дотук са мааааалко журналистически попресилени. да не кажем че са несъществуващи - секс в клипа не се вижда, простотия обаче има.

 

засега филма е тъп и просташки, а рекламната му стратегия е нагла и тъпа. и най-вече изтъркана. аналогията с азисовото поведение е очевидна. аз лично не желая да имам каквото и да е общо с изрусения цицоносец и този вид на представяне на който и да е продукт ще ме отдалечи достатъчно, че дори и с усилия на волята да не го доближа повече. то и "Мила от марс" беше много препоръчван филм, ама яко ме раздразни с безсмислието си.

 

 

edit: тцъ. не се занимавам с реклама - аз съм прост потребител, но и аз съм нахален - опитвам се да си отгледам собствен вкус.

Link to comment
Share on other sites

А да съм споменавал "Мила от Марс"?Говори като човек, който се занимава с реклама, аз ще говоря като човек с различна от обществената, гледна точка.

 

Ами давай - нека се чуват 10000 гласа, както е казал Ом на пророк Брута.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ако някой може да ми даде линк откъде да сваля филма ще го черпя бира,сценасриста(режисьора Сашо беше сценарис и на тутурутка) ми е приятел .Много шум се вдигна и филма се затри .Българска работа истината боли и някой го заболя от този филм.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Викам да подновя малко темата.Ако някой има инфо относно откъде може да се свали филма-да споделя.Или пък ако някой го има на собствения си комп...В тракерите-нулев успех пък с емуле не боравя особено добре...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...