Jump to content
BulForum.com

Aliens vs. Predator 2 - Requiem


Recommended Posts

avpr12.jpg

 

## Жанр : Ужас

 

## Режисьор : Колин Строс

 

## Сценарист : Фред Савидж

 

## В ролите : Шарийк Епс, Джина Холдън, Кхелан Хорсдал, Дейвид Паетка, Рейко Ейлсуърт, Джони Люис, Стивън Паскал, Джон Ортиз

 

## IMDB : Линк към IMDB

 

## Държава : САЩ

 

## Година : 2008

 

## Премиера : 25 Декември 2007

 

## Времетраене : 90 минути

 

## Резюме : Най-ужасяващите чудовища, които някога киното е създавало, си дават нова среща във фатален сблъсък в малък град в Колорадо. А в центъра на конфликта са въвлечени самите жители на американското градче...

 

 

филма изглежда як аз обаче няма да го свалям а ще отида на кино да го гледам за по-голяма тръпка :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Накоро гледах всичко свързано с пришалец и хищник. Alien 1-4 с Рипли :love Невероятно... Predator 1,2 с батко Арни :love - Невероятноо филмче...

И все още е пресен спомена от AvP 2004, даже HD-то му гледах.

Като цяло съм голям фен на тези филмчета и с нетърпение очаквам най-малко рип x.264 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес бях да го гледам,як е филмеца.Изкефи ме predaliena,който се е получил от миналата серия. ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз днес бях на кино. Филма е страхотен просто нямам думи. Отдавна не ме е впечатлявал така филм. Може би от Transformers насам.

 

ПС: sk8 дали не сме се засекли днес? Аз бях във Фламинго на прожекцията от 14.30.

Link to comment
Share on other sites

И аз днес бях на кино. Филма е страхотен просто нямам думи. Отдавна не ме е впечатлявал така филм. Може би от Transformers насам.

 

ПС: sk8 дали не сме се засекли днес? Аз бях във Фламинго на прожекцията от 14.30.

За него незнам,но с мен си се засякъл :) .Филма е хубав-има и доста комедиини моменти :D (е ако ви се вижда комично как извънземното отнася главите на онея двамата надрусани пичове :bgrin: :lol: ) ,но като цяло е добър-оценка 8/10 :devil

Link to comment
Share on other sites

За него незнам,но с мен си се засякъл :) .Филма е хубав-има и доста комедиини моменти :D (е ако ви се вижда комично как извънземното отнася главите на онея двамата надрусани пичове :bgrin: :lol: ) ,но като цяло е добър-оценка 8/10 :devil

Точно на този момент най-много се смяхме и коментирахме след това. Аз бях с очила с диоптър с още две момчета с пакет чипс и кутия пуканки от 3 лева :D Седяхме на 7-ми ред по средата и един чичко често ни са караше да не говорим :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Не аз бях в лъко-то от 15:30.Иначе тия надрусаните бяха луди. :lol:

Както си гледахме филма и на 1 място се скъса лентата. :lol: Голям смях,добре че набързо я оправиха.

И както свърши филма май ще има 3та част,някой да има инфо?

едит:Баш си се скъса,прекъсването си е друго нещо. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не аз бях в лъко-то от 15:30.Иначе тия надрусаните бяха луди. :lol:

Както си гледахме филма и на 1 място се скъса лентата. :lol: Голям смях,добре че набързо я оправиха.

И както свърши филма май ще има 3та част,някой да има инфо?

Не мисля, че се е скъсала лената просто имаше прекъсване. При нас беше същото. За трета част според мен е още рано да се говори, но определено ще има. А тази жена накрая на филма не беше ли оцелялата от 1-вата част?

Link to comment
Share on other sites

Филмът рулира. Много екшън и зрелище. Най-култовата сцена беше как дискът се заби в русото маце и го отнесе. :) Е, освен динамика, по отношение на сюжета....мисля да не коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Филмът рулира. Много екшън и зрелище. Най-култовата сцена беше как дискът се заби в русото маце и го отнесе. :) Е, освен динамика, по отношение на сюжета....мисля да не коментирам.

Направо ми идваше да се разрева на тоо момент. Толкова и са накефих на тая мацка и нямах търпение да й се види още някоя прелест :wub: и те зеха че я убиха. Как не си бях у нас да дам на забавен кадър как са събличаше... :P Ама на мацката никакви снимки не мога да и намеря... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Малко са го принизили филма до типични "хорър" бози тип "Знам какво направо миналото лято" или "Последен изход" - група тийнейджъри бягат на ляво, на дясно и се състезават кой ще умре по-зрелищно. :D

 

Все пак хардкор феновете на Прешалецът и Хищникът има какво да видят и едва ли ще останат разочаровани. Въпросните два персонажа са с култов статус, и всяко тяхно появяване си е събитие.

Link to comment
Share on other sites

Абе вчера вечерта го гледах във Фламингото като цяло става

но за мен това е най слабата част от поредицата

но си имаше и заребени сцени

Link to comment
Share on other sites

Абе вчера вечерта го гледах във Фламингото като цяло става

но за мен това е най слабата част от поредицата

но си имаше и заребени сцени

 

И аз го гледах вчера от 8 и 30 вечерта в Фламинго..Филмчето бива , но повече ми хареса първата част.

Link to comment
Share on other sites

Не дадоха обаче как излизат пришълците от малките бебета.Тва щеше да е върха на бруталията. :pirate :wacko: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах вчера от 8 и 30 вечерта в Фламинго..Филмчето бива , но повече ми хареса първата част.

 

Леле, ти си първият, който казва това. АВП 1 е издънка. Поне в 2ката, предаторът беше това, което е предвиден да бъде - килинг машина. Като се сетя, в 1цата, един тъп алиен изби 2 предатора :confused - отново гениално. Това беше непростимо.

Link to comment
Share on other sites

2рата е много по - яка. И наистина предатора тука беше машина. Дойде и изби масата народ. :) Беше тера як! :) И нас пак ни изнасилиха в крайна сметка. :)

Link to comment
Share on other sites

Еми, че това това е мотото на филма бе - "Който и да спечели, ние губим!" Иначе наистина беше адската бруталия как ги изби всички. Първата част и според мен беше издънка. Интересно ми е дали има някой, който повече да се кефи на пришълеца?! :blink: :D Мен адските ме изкефи как изтребителя пусна ядрената бомба! :woot Като излзе DVDRip ще си го изрежа тоя момент и ще видя какво ще го правя... :D

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е дали има някой, който повече да се кефи на пришълеца?! :blink: :D

Мен :D Луд фен съм на пришълчето, да не съм чул против него. То си е най-якото :P С тази киселина вместо кръв...нищо не може да му се изпечи...мухахахмуааааа :punk

Link to comment
Share on other sites

Одеве и аз бях да го гледам. Не е лошо филмчето ама ми се стори супер кратко пък и края е един такъв никакъв... :)

Накрая онзи дето носеше куфарчето беше генерала (или там какъвто е), който ги бутна в центъра на града, а жената пък коя беше... ? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Общо взето голяма измишльотина :) Първата част повече ми хареса. Тоя пришълеца съвсем като човек са го докарали :) Само не разбрах каква беше тая жена от последната сцена с генерала? Приличаше ми на тази, която караше въртолета, но не съм сигурен дали е тя.

Link to comment
Share on other sites

Мен :D Луд фен съм на пришълчето, да не съм чул против него. То си е най-якото :P С тази киселина вместо кръв...нищо не може да му се изпечи...мухахахмуааааа :punk

Супер, радвам се! Мен пък хищника адски ме кефи. С тея откачени джаджи, супер надъхващ вид. Звука, който издава и тая яка маска :woot Пришълеца като го удареше и ми идваше да се разпсувам в киното :D И такъв на ум само давай мой, натупай тая чуждоземна буболекча!

Link to comment
Share on other sites

Общо взето голяма измишльотина :) Първата част повече ми хареса. Тоя пришълеца съвсем като човек са го докарали :) Само не разбрах каква беше тая жена от последната сцена с генерала? Приличаше ми на тази, която караше въртолета, но не съм сигурен дали е тя.

Тоя пришълец дето е "като човек" е така нареченият predalien-кръстоската между пришълеца и хищника...И стига сте питали за тая жена,както каза Психара припомнете си старите части. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...