Jump to content
BulForum.com

Дайте мнения за ЛСД телевиаор СОНИ


IvoGeorgiev

Recommended Posts

Този ми харесва повече:

 

http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=1307

 

:) 46" е все пак!

 

Ако ти е кеф и не са ти проблем парите - взимай си го! Разумна инвестиция не е в никакъв случай - обзалагам се че след 6 месеца до година цената ще е доста по-различна от сегашната а както и в другата тема споменах - български FullHD телевизии скоро няма да има можем само да се надяваме на 16:9 формат че както всички нови телевизори са широкоекранни мизерията е голяма.

 

Иначе филми от DVD и от компютъра може да си ги гледаш ако имаш време за това и там качеството ще ти е 6+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Телевизора е супер!Обаче иди първо и виж как предава-демек цвят контраст,острота,реакция и тн.Аз съм голям фен на Сони и лично на мен много ми харесва!Доколкото до 46" и той не е лош,но ако е за вкъщи земи си 40",щото другия трябва да го гледаш от минимум 4-5 метра или в другата стая :D !От мен толкова!Успех!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Верно не съм се бил събудил още... обаче не съм ровил във форума ами нещо получих за нея или я видях в най-новите ли как беше... мъка мъка...

Link to comment
Share on other sites

ПС: Откъде изкопа тема отпреди 3 години бе момче? :)

 

Така оставам с впечатление, че разговаряш сам със себе си, което е първата стъпка към шизофренията, ама да приемем, че още си спал тогава. :P

 

Най-вероятно кукитата са те подвели, защото липсващият пост беше пуснат в 10 и 20 сутринта и изтрит няколко минути по-късно.

Един новобранец още с първия си пост беше изкопал темата и веднага беше поместил без обяснение линк към някакъв форум на сони-фенове (вероятно администриран от него).

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо. Гледам 55" от 5 метра и е идеално

 

/Ники - тотааално си спал хахахаха/

 

И от 3 метра е идеално! Особено ако има и HD от доставчика laughing.gif

 

На мен лично 42" от под три метра вече ми е малко. Всичко е въпрос на навик и на телевизор.

 

ЕДИТ: Опа - и на възможности.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...