Jump to content
BulForum.com

Bentley Club


Nuridin Kisyov

Recommended Posts

Нали се сещаш че това е много специален тип кола и лично в града ни се броят на пръсти ;)

Колите който даваш за пример е нормално да се срещнат в тунинг.бг, но Бентлито е друга бира и едва ли някой ще си вземе такава кола за драг и за да доказва нещо на някой си ;)

 

 

Просто давам пример, че хора със скъпи коли също влзиат по форумите, а тва, че кара подобен тип кола не означава, че не се интересува и от сайтове като "тунинг.бг".

Link to comment
Share on other sites

Az karam Bentley Arange 6.75l , 516 HP

 

Nuridin,и аз искам да видя снимки на твоето Bentley Arnаge 6.75l , 516 HP

ако нямаш,май по-добре се преименувай Nastradin

Link to comment
Share on other sites

Защо реши така?

 

В тунинг.бг има едно момче дето кара корвет, едно друго дето има скайлайн(ония от божурище)

В БМВ форума пишат хора с М3, М5(новите)

 

Тунинг БГ форума е друго. Цялата му тематика е друга и е нормално пича със Скайлайна да пише там ако иска. Не знам все си мисля, че е по-лесно да караш М3 от колкото Бентли.

Link to comment
Share on other sites

Nuridin,и аз искам да видя снимки на твоето Bentley Arnаge 6.75l , 516 HP

ако нямаш,май по-добре се преименувай Nastradin

 

Аз съм ти дал снимка на моето чисто ново Bentley Brooklands, а ти се заяждаш за някакво си кирливо Bentley Arnаge!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да си говорим сериозно, при поръчка на Бентли през официалния дилър, който няма естествено представителство в Бг, цената е малко над това което пише по страниците на автокъщите. Смяната на маслото струва 10 000 евро и става след като дойдат едни момчета със самолет в София, които се занимават с тва. :wacko: Не че имам, ама познати са се интересували.

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да си говорим сериозно, при поръчка на Бентли през официалния дилър, който няма естествено представителство в Бг, цената е малко над това което пише по страниците на автокъщите. Смяната на маслото струва 10 000 евро и става след като дойдат едни момчета със самолет в София, които се занимават с тва. :wacko: Не че имам, ама познати са се интересували.

 

 

 

Да не бъркаш бентли с ролс ройс ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен само часовника ми е бентли, ама пак ми стига :)

 

Сега, ако кажеш, че има 4 гуми, 6литров двигател и 20/100 бензин, те признавам... :D

Link to comment
Share on other sites

Да не бъркаш бентли с ролс ройс ;)

Нищо не бъркам, просто тия хайвани, които тука карат Бентлита, ги взимат на старо от германия от автокъщи. Сега на старо е разтегливо понятие, не са по на 200 000 км, ама така ти казват като идеш във Бентли UK. Не съм бил аз, ама човекът не вярвам да ме излъже. ;)

Link to comment
Share on other sites

що па да си няма бентли човека и аз долу съм ги наредил 3 бентлита 2 ролса и едно ферари , даже ролса го давам чат - пат на ветко арабаджиев да поджитка да се прави на баровец.... ебахти хората :D

Link to comment
Share on other sites

що па да си няма бентли човека и аз долу съм ги наредил 3 бентлита 2 ролса и едно ферари , даже ролса го давам чат - пат на ветко арабаджиев да поджитка да се прави на баровец.... ебахти хората :D

 

Ветко си има Ролс Кабрио. По-миналата седмица го докараха :) Чисто ново. Пред сградата на Victoria Group до Света Петка можете да го видите. Заедно с SLR-a.

Link to comment
Share on other sites

Да аз пък преди малко си лъсках Бентлито в гаража.Континеталчето ГТ ми е и съм му доволен :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ветко си има Ролс Кабрио. По-миналата седмица го докараха :) Чисто ново. Пред сградата на Victoria Group до Света Петка можете да го видите. Заедно с SLR-a.

 

както казах дал съм му да се разкарва с него да се прави на патрон..... :D

Link to comment
Share on other sites

както казах дал съм му да се разкарва с него да се прави на патрон..... :D

точно така, потвърждавам думите на Васко !

който не вярвя да яде мусаакаааа и да се радва на живота

аз нямам Бентрли но карам Ладарцедес ето го който не вярва и дърпам всекви закъсали Бентльовци

Link to comment
Share on other sites

точно така, потвърждавам думите на Васко !

който не вярвя да яде мусаакаааа и да се радва на живота

аз нямам Бентрли но карам Ладарцедес ето го който не вярва и дърпам всекви закъсали Бентльовци

 

Важен е замисъла :D

Link to comment
Share on other sites

Ей, майстори сте в намиране на поводи за спамене. Затварям темата поради нежеланието на повечето писали да се отнесат сериозно. Между другото, ако сте забелязали има и тема за Ферари например, въпреки, че никой от форума не кара такова. Все пак никъде не е поставено условието да се отварят теми само за автомобили, до които автора се е докосвал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...