Jump to content
BulForum.com

Секс хороскоп и не само...


Recommended Posts

Кофти работи - Да бе - да Телеца е човек, който може да бъде поставен в категорията Здравей живот. Рядко се среща Телец, който да няма поне 2 - 3 порока. Ако отсъстват - значи си имаме работа с чистокръвен психопат. Телците са диктатори и подтисници. Действат с желязна ръка и са склонни към жестокости. Толкова мнителни, че могат да ти скъсат нервите докато изискват безброй доказателства. На грандиозния им инат би завидял дори Водолея. Ненавиждат новите технологии и трудно боравят дори с дистанционното управление на телевизора си - предпочитат да боравят с точилка, корниз или много дълга летва и още по интересното е че не се изнервят дори след петминутно прицелване в някой копчалък, а продължават с прословутото си търпение и желязни нерви. Когато са разгневени - това е труднопостижимо, но все пак когато се случи - настава истинско бедствие. Счупените мебели и предмети са най малкото с което може да се размине. Ще се радвам за теб ако не си бил наблизо или си имал късмета и благоразумието да предусетиш нещата и със скоростта на светлината да си излетял от там. Може да се окаже, че си се спасил в буквалния смисъл на тази дума.

 

 

Я колко точно описание... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Карамане, това изби рибата....поне за мен отговаря на 99%...и е толкова забавно разказано, че се смях, дори без да съм го изчел цялото. Сега излизам на една форумна сбирка, но като се прибера, с удоволствие ще си го изчета докрай. :D

Link to comment
Share on other sites

Най-много ми харесаха следните неща, най-малкото защото са повече от истина :lol: :lol:

Стрелец в едно изречение означава - Гъз път да види. Барат се и големи философи. Вида на компанията е не по малко контрастна - от хамалите на гарата през бандитите та чак до научните сутрудници, снобите и хората на изкуството. Вида на компанията е не по малко контрастна - от хамалите на гарата през бандитите та чак до научните сутрудници, снобите и хората на изкуството. Може да бъде какъвто си иска и с лекота се прави и на простак и на културтрегер. Тази му форма на шизофрения се цени много, като целенасочено става повод за смехории, закачки, шегички и други простотии. Трудно е съжителството с най свободолюбивия знак в зодиака. Не си пада по семейството и традициите. Склонен е да зареже всичко и да си вдигне гълъбите само и само да е свободен.
:lol: :lol:

Kва риба, Карамана утрепа...ай и аз дедазнам па кво утрепа :lol:

Невероятно, не вярвам попринцип на такива "глупости", но тук всичко до 99% е вярно.

//О не, това чудо направо ме заби в земята, не мога да се свестя, чак сълзи от смях...

Стига, че тряяя да се мисли за утре 8 8 8 8 8 8

Link to comment
Share on other sites

Козирог > вас

 

Имаше и верни работи, ама все пак не вярвам много.

Link to comment
Share on other sites

Лелеееее!Хахаааа!

Карамане,хороскопа е уникален,показва нещата такива,каквито са през призмата на една много изпечена критика... B) :P :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Харесва му да гледа как друг змей чука жена му.

Това го възбужда адски много..

- И внимание, ето той се включва, засилва се, ..

- изважда го и .. - о не, забожда го право в гъза на мъжа ........

- Тоя пак ни изненада .......

 

хахахахах колко много се смях

Link to comment
Share on other sites

Тоя хороскоп много ми хареса :) имаше много верни работи в него които точно ме описват но имаше и неща които не са точно така

Link to comment
Share on other sites

Ако на някой му се търси има една книжка на Линда Гудман-Зодиак. Тя също е доста добра...

 

Да, може би имам тая предвид, просто не е до мен, някъде в другото къщи е...

Link to comment
Share on other sites

Общи приказки - За кво говорехме ? . . . - извинявай

 

Водолея е много добродушен, оригинален, отвеян и общителен знак. Новатор. Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии. Ексцентричен. Необикновен и странен. Винаги е готов за приключения и веселби. Хубаво тяло и уникално излъчване. Шемет. Демократ и либерал. Кефи го всичко ново и авангардно. Страхотен инат. Чувството за хумор е много над средното ниво и е доста чудато понякога. Чувства се много приятно сред тълпата. Лесно завързва приятелства, а също така - големи каши ...........

 

Ама то едно към едно..... :woot Чак почвам да се плаша :wir

Link to comment
Share on other sites

Общи приказки - За кво говорехме ? . . . - извинявай

 

Водолея е много добродушен, оригинален, отвеян и общителен знак. Новатор. Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии. Ексцентричен. Необикновен и странен. Винаги е готов за приключения и веселби. Хубаво тяло и уникално излъчване. Шемет. Демократ и либерал. Кефи го всичко ново и авангардно. Страхотен инат. Чувството за хумор е много над средното ниво и е доста чудато понякога. Чувства се много приятно сред тълпата. Лесно завързва приятелства, а също така - големи каши ...........

 

Ама то едно към едно..... :woot Чак почвам да се плаша :wir

 

С малки изключения(95% съвпадаемост) - 1 към 1 с Моя Милост :)

бтв някой роден на 27 януари ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Престани да спориш с мен - знаеш че съм прав и пак продължаваш

Ей това изречение го използвам поне 1 път в седмицата :)

Иначе готин хороскоп, хареса ми и много от нещата се препокриват с моя характер.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От преди 2 години съм изчел за сички зодиии тези неща дето КАрамана постна ! тогава бяха сложени в един готин сайт обаче нещо се прецака ония сайт ! мен на 98 процента ме покриват тия филми ! обаче те хубаво са го писали психопатите че от всяка зодия има по 144вида спрямо асцендентите луните слунцето и скефи такифа ! Мн точно е написано сичко и ще е хубаво поне да се разбере кой е писал хороскопа !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...