Jump to content
BulForum.com

Beer Fondation


Recommended Posts

Е хубаво де, ако темата е за затваряне я затворете. Тя си беше затворена по едно време днес даже. Какво толкова има не мога да разбера... Темата си е шега. Погледнах я, позасмях се и я затворих, какво толкова? Защо му се нахвърляте. Май доста мнения са изтрити...

 

Overman - as much as I enjoy reading your posts, showing afx's PM in public was WRONG! I thought you are here to make sure people obey rules...

Link to comment
Share on other sites

Има един фундаментален проблем с тоя форум. Когато някой нарече afx кретен, това не е проблем, но когато някой нарече overman или някой член на приятелските кръгове, включващи операторите на форума, кретен, следват санкции, публични порицания и т.н.

 

Това не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Хора, сисадмини, модератори и юзъри,и прочие сволоч.Още ли има такива глупави караници?Мислех последните няколко дни, че поне по-възратните са се излекували от това мерене на фи и ел.Ама явно не сте.Стига сте дрънкали глупости.afx ти не беше ли баннат по едно време?И затова сега пишеш от друг профил?Овърмене, не ти приляга, човеко...С риск някой да каже, че лижа задници(кажете го, кажете го :angry: ), ама теб те имам за един от най-интелигентните хора в тоя форум.Бива ли такива заяждания?Псувал - псувал.Напсувай го и ти.А и не трябваше да се отваря темата наново, за да се издрънкат една камара глупости...Ама няма да ви уча как да живеете.Вие си знаете. ;)

Link to comment
Share on other sites

Колко мъка има по този свят!

Казал Моканина и продължил да скубе бялата лястовица.

Link to comment
Share on other sites

Темата си е жив бъзик. Трябва да си адски тъп да не се усетиш.

Чудех се къде се дяна афкс. Беше доста фън във форума като пишеше.

Link to comment
Share on other sites

afx, ще се опитам да бъда максимално изчерпателен, за да мога да задоволя желанието ти максимално добре, както си предпочел в един по преден пост.

 

 

Тъпи теми не ми се четат в тоя форум точно. Closed.

 

 

П.С. Между другото, алкохола не решава проблемите. Само те кара да ги забравиш за няколко часа. Have fun.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...