Jump to content
BulForum.com

Форумни приятелства?


Recommended Posts

Добро утро. Седа си аз на работа и си кисна във форума и си мисля за тоновете време прекарано тук. Не мога да го събера в 1 тир и да искам. Ииии... Малко или много съм с тия хора (вас) всеки ден! И се замислих... Дали реално не съм се привързал към някой от тях? Дали има хора, които никога през живота си не съм виждал, чувал, но някак си са ми близки? И... Мда. Не е като да няма. При това хора, които не съм и вярвал. Давам пример : Zlobil. Това, иначе толкова симпатично, дете ... Няма го от няколко дни и вече ми липсва. :) Или пък tedy. Сигурно ми е помогнал поне 10000 пъти за някви глупави софтуеърни проблеми. Или Киллер-а... Не мога да спя спокойно ако не видя да е затворил някаква тема, да не е отрязал някой... Или Раптора... А тях никога не съм ги виждал. Или пък да съм си чатил/говорил с тях.

Е разбира се имам и хора, за които смятам точно обратното. Пример : breakneck. Това момче, когато и да го утрепеш все му е късно. Или н00ки...

Аз ли съм се изчаткал нещо? Или проблема, сефте, не е в моя телевизор?

Link to comment
Share on other sites

За днеска съм си изпълнил плана така че ще можеш да спиш. Иначе проблема ти, ако това може да се нарече проблем, не е нещо невиждано и нечувано. Даже напротив. Често срещано явление е. В този форум намерих много добри приятели с някои от които може да се каже че сме неразделни. Проблема реално ти е следния. Не си се запознал с хората които харесваш, а не е ясно дали като се запознаеш с тях на живо, ще продължиш да ги харесваш. Шанса е 50-50. Но пък ако продължиш да ги харесваш, шанса да се окажеш с повечко добри приятели е доста голям. Тука не става дума за мене, щото си ме споменал в мнението си. Визирам цялостния ти "проблем".

Link to comment
Share on other sites

Намирисвам продължението на клуб "самотно-с-ръце" :]

 

Иначе има хора от този форум, с които се е случвало да пийвам биричка и до последно ми е било адски приятно да се виждам с тях и да консумираме фанта ечемик :)

Link to comment
Share on other sites

Намирисвам продължението на клуб "самотно-с-ръце" :]

 

Иначе има хора от този форум, с които се е случвало да пийвам биричка и до последно ми е било адски приятно да се виждам с тях и да консумираме фанта ечемик :)

 

 

Пешо,съгласен съм с теб:)..аре идвай на мач де,стига с тази София :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има го тоя звяр,само че според мен е редно да ги зобнеш о наживо,инак се губи повече от половината от чувството.

Д'мек сексът наживо не е като виртуалният. :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не си разбрал. Имах предвид, дали си привързан към хора, които никога не си виждал или чувал...

 

Аз съм. Още повече, че нито един от тях не е българин. Преди 6 години намерих един канал в irc и вътре намерих най-печените, най-смислените, най-интелигентните хора с най-великото чувство за хумор. Откакто съм на кабелен интернет (2003-та мисля), ходя там всеки ден, поне по няколко часа. Може да изглежда много странно, но съм привързан към тия хора, част от тях мога дори да кажа, че обичам като приятели. Естествено, правили сме 3-4 voice chat-а и имам снимки на всички, но все пак това си е запознанство по интернет, така, че трябва да се брои по темата.

Link to comment
Share on other sites

Със доста неща от миналото ми, към които бях много привързан скъсах, когато заминах за София. Може да се каже, че това се случи и с този форум - помните, предполагам, колко често се виждахме преди, почти не пропусках форумна среща...

Не знам дали липсвам на някой, но не мисля, че може да се говори за тежко преживяване на тази раздяла.

Същото се случи и с IRC средите - вече влизам от дъжд на вятър там, не ми липсва виртуалния свят, нито пък хората, населяващи го. Предполагам, че оказва влияние и факта, че в този студен град съм се превърнал във вълк-единак - абсолютен социопат. Прекарвам свободното си време сам - с колелото си по планини и паркове, и почти не търся контакти с хората, които познавам, а за нови приятелства в София почти не може да се говори...

 

Отклоних се от темата...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Глупаво . . . Скорпио о)

 

( ето това е отклонение . . . )

ПС: Минавам само да намигна о)

Не намирам нищо глупаво в самотата. Намирам я за креативно състояние, идеално за себеизучаване и позволяващо ми да изследвам и другите хора, бидейки необвързан с тях.
Link to comment
Share on other sites

Относно себеопознаването съм съгласна, макар и да не е задължително да бъдеш сам...- отен ...

Относно останалите обаче...ми знам ли, аз по - скоро смятам, че в познанието за другите определящ е контакта с тях...

...поставяй в ситуации и проверявай на воля...анализирай...откривай....

 

... глупаво е ... да забравяш ... за себе си и за другите...

:)

Link to comment
Share on other sites

Ех Психар като нямаш друга работа и какви теми изкарваш.Ако участваше по активно в раздела Буе/Селл щеше да се запознаеш с тези които не познаваш.Поне аз така половината от форума ги знам ако съм купувал или проадвал нещо от тях и на тях а другите от срещите на форума :D Общо взето с който искам съм се запознал с 1 2 изключения ама да кажа че сме приятели едва ли ;)

Link to comment
Share on other sites

Същото се случи и с IRC средите - вече влизам от дъжд на вятър там, не ми липсва виртуалния свят, нито пък хората, населяващи го. Предполагам, че оказва влияние и факта, че в този студен град съм се превърнал във вълк-единак - абсолютен социопат. Прекарвам свободното си време сам - с колелото си по планини и паркове, и почти не търся контакти с хората, които познавам

 

Почти идентичен случай.Понякога се мяркам с този или онзи, но не вярвам да съм липсвал на някой след зачезването си.Но да, форумни приятелства имаше много.А и разочарования имаше много...Или просто съм пораснал(за кой ли път)?

 

Edit: Ауреолус, права си моме, но самотата изгрява в силата на духа и разцъфва в непристъпен еделвайс ;)

Link to comment
Share on other sites

Почти идентичен случай.Понякога се мяркам с този или онзи, но не вярвам да съм липсвал на някой след зачезването си.Но да, форумни приятелства имаше много.А и разочарования имаше много...Или просто съм пораснал(за кой ли път)?

 

Edit: Ауреолус, права си моме, но самотата изгрява в силата на духа и разцъфва в непристъпен еделвайс ;)

Наско, маймуно такава - ти си един от много малкото (броящи се на пръстите на сляп стругар) хора, които НАИСТИНА ми липсват от този форум!!

Само че с теб се познаваме доста от преди който и да е от нас да влезне в този форум :]

Link to comment
Share on other sites

Аз затова тебе не те споменавам - щото се знаем от времето, когато Исус беше още готвач в казармата. :)

Link to comment
Share on other sites

Ама сте лигльовциииии :D

Тамън и двамата ...

 

ПС: Наси, така ли ми се струва или си станал много романтичен ( докарваме на звучене защото)... ?! ;)

ПС1: Приятно е да ви " видя" ... отново...

ПС2: jozo , слънчице с теб не мога да се заяждам...:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ех Психар като нямаш друга работа и какви теми изкарваш.Ако участваше по активно в раздела Буе/Селл щеше да се запознаеш с тези които не познаваш.Поне аз така половината от форума ги знам ако съм купувал или проадвал нещо от тях и на тях а другите от срещите на форума :D Общо взето с който искам съм се запознал с 1 2 изключения ама да кажа че сме приятели едва ли ;)

ти сега кажи кога ще ходим да играем билярд че младен нещо много мачка та викам да го умачкаме ние!!

Link to comment
Share on other sites

Ама сте лигльовциииии :D

ПС1: Приятно е да ви " видя" ... отново...

ПС2: jozo , слънчице с теб не мога да се заяждам... :) :) :)

 

И на на мен ми е приятно да те "видя" :)

 

А как аджеба заслужих тези мили думи? :love :love :love Трогнат съм :wub:

 

 

ти сега кажи кога ще ходим да играем билярд че младен нещо много мачка та викам да го умачкаме ние!!

 

Ами може да разцъкаме ама аз като не съм играл от половин година някъде ще ме смелите.Аз не съм от ваща класа да имам собствени щеки и консумативи :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че рядко пиша във форума (или най-вече за глупости - монитори и телевизори :D) бих го преживял много тежко ако този форум изчезне. И не толкова самия форум колкото хората в него тъй като де факто те са форума. Толкова познати "лица", които не съм виждал, но без притеснение бих казал - познавам! Приятно ми е да ги виждам да щъкат и да пишат във форума и ми е тъжно когато някой активен навремето юзър се изгуби или започне да пише все по-рядко. Но това си е неизбежно - растем, времето ни липсва все повече и повече, приоритетите се сменят, интересите също. Намират се нови хобита, а някои просто смениха доставчика и с него форума :) Хайде последното ще го броим в минало време.

 

jujka, откъде таз любов към багерите? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е, сега за долните инсинуации по мой адрес, че съм станал романтичен --> My heart

А, иначе - Дриимъре, много си прав.Но все пак хората се и завръщат понякога

Link to comment
Share on other sites

поздравче за всички форумни приятелчета :beerchug

 

Ха, Manic Street Preachers :) Скоро не бях ги слушал. Хубава музика правят когато искат :) Жужи и тя е от тия дето се завръщат чат-пат :) Да бе то всеки с работа се оправдава знам аз :)

 

Е, сега за долните инсинуации по мой адрес, че съм станал романтичен -->http://agarvaen.deviantart.com/art/My-heart-66072966

 

Сигурен съм, че дълбоко в себе си ти си голям романтик !!! Просто няма друг начин. Другото е за пред хората :)

Link to comment
Share on other sites

Ха, Manic Street Preachers :) Скоро не бях ги слушал. Хубава музика правят когато искат :) Жужи и тя е от тия дето се завръщат чат-пат :) Да бе то всеки с работа се оправдава знам аз :)

Хихих това последното за мен ли го казваш? :)

Да ти го припомня ли следващия път? :laughing:

 

Ама нали съм добричка, викам да те почерпя с една

. И музичката си струва...

А аз трябваше да се науча да рисувам...

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че дълбоко в себе си ти си голям романтик !!! Просто няма друг начин. Другото е за пред хората :)

Хапсолютно си прав!Всеки с работата си се оправдава :lol:

А това е поздрав за всички стари и нови приятели --->Старие друзя

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...