Jump to content
BulForum.com

Спечелих го!


Recommended Posts

темичката се получи хубава.

радвам се, че има трезво мислещи хора и досега няма нито едно изказване от сорта как ще ги профука парите за курви, пиене и ядене :)

а уорнът ми седи вече година може би и беше време да падне. едва ли дриймър се е подвел, че ще го подкупвам

 

да си призная, бях убеден, че ще дойдеш и нарочно ще го кажеш :)

Link to comment
Share on other sites

Абре.. като помислих малко... взех решение.

 

Ще профукам парите за йедене, пиьене и курви :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, след изказването на Тошо "Аз нищо не съм му обещавал", смятам да оставя и темата и всичко без коментар. Ако наистина ги бе спечелил и бе реагирал така, щях да ти гарантирам, че печелиш голям враг в мое лице.

Link to comment
Share on other sites

винаги съм искал свое заведение. при наличие на сериозна сума, бих създал някакъв мн здрав клуб. цял комплекс с кафе, бар и дискотека.

бих инвестирал предимно в недвижимо имущество. а ако имам наистина много пари, бих си купил футболен отбор. не някой гранд, а отбор ссредна класа. да му построя стадион, да му купя играчи, треньор и след няколко години да го превърна в печелившо предприятие, но за това трябват много пари. поне два такива джакпота ще ми трябват.

 

за голям такъв комплекс какъвто искаш според мене трябва и кредит да теглиш , за отбор също :D

 

радвам се, че има трезво мислещи хора и досега няма нито едно изказване от сорта как ще ги профука парите за курви, пиене и ядене :)

 

ако го бях тряснал щях да се пробвам колко мога да изхарча за 2 нощи за ядене пиене и курви :punk :punk

 

Хм, след изказването на Тошо "Аз нищо не съм му обещавал", смятам да оставя и темата и всичко без коментар. Ако наистина ги бе спечелил и бе реагирал така, щях да ти гарантирам, че печелиш голям враг в мое лице.

 

аз бях обещал на психара ама еи на не можах да го ударя , тъкмо щях да го пращам в пимп май райд ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито! :P Първоначално, не, моментално ще спра да ходя на работа. Харесвам си я, но нещо много започнаха да ме дразнят напоследък. После, ако ме удари филантропията (или прекаля с водката B) ) на всеки съфорумник х 168 000 = 2 000 040 лв (горе-долу), да ме споменавате с добро.

Link to comment
Share on other sites

Честито! :P Първоначално, не, моментално ще спра да ходя на работа. Харесвам си я, но нещо много започнаха да ме дразнят напоследък. После, ако ме удари филантропията (или прекаля с водката B) ) на всеки съфорумник х 168 000 = 2 000 040 лв (горе-долу), да ме споменавате с добро.
Чул те Господ! Ако не хвана аз ... поне ти ... пак нещо да намажен :)
Link to comment
Share on other sites

:) веселко.

психар, ай стига бе, ако я трясна шестицата, ще ти дам да си оправиш колицата. никъв проблем. ама да не стана няква фондация и всеки да идва да проси.

Link to comment
Share on other sites

Ха в началото като погледнах темата и си казах, "w0w тоя някакъв огромен късметлия... де и на мен да се беше паднало", но после като видях какво си написал отдолу си казах "Бреи, тоя шегаджия като мен... поне да ги беше взел наистина". Еми пожелавам ти да ги спечелиш наистина! :)

Link to comment
Share on other sites

мухаххахах

съдрах се да се хиля на тази тема честно!

Браво на автора!

БТВ в първия момент си помислих, че автора наистина е смелчага да обяви. Аз ако ги бях спечелил щях да си се покрия и да гледам да си наредя живота безопастно. Такава ни е държавата никога не можеш да се израдваш на нещо хубаво:)

 

Инак ме изкефи искрените поздрави от страна на всички наоколо! Типично българска черта!

 

Ай да си жив и здрав пич и още да радваш с теми като тази:) А ако не фана джакпота, днешния морален джакпот е изцяло твой!:)

Link to comment
Share on other sites

Освен да честитим на груувър, че му махнаха уорна, друго няма какво :confused

Няма защо да му честитите - получи си го наново за нарушаване на точка 2 от Правилата на Форума.

Честито за новия warn!

 

Остани със здраве и следващия път удари джакпота на Щатската лотария и отново казвай на хората къде да си сложат мненията и колко умни са им никовете.

 

Благодаря за вниманието!

 

Тази клоака на темите се затваря поради способността й да изсмуче и последните живи сиви клетчици, които щъкат из някой главици. Да му мислят тези, които нямат шапчица от алуминиево фолио като мен! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...