Jump to content
BulForum.com

Спечелих го!


Recommended Posts

След като до някаква степен успях да укротя емоциите си, идва време на трезвото мислене.

Как да използвам парите от джакпота?

Дайте ми съвет и ми завиждайте :)

 

ШЕГУВАХ СЕ. но това не пречи да си говорим, колко хубаво би било да му падне на човек в ръчичките тази сума, а и да позавиждаме на човекът, който ги взе

Link to comment
Share on other sites

Какво уцели, колко спечели ;)

 

Ако искаш веднага може да измислим как да ти помогнем с харченето на парите :D

 

Ако е верно... честито!

Link to comment
Share on other sites

тото2, трето теглене, 6-а :)

муахаха

Link to comment
Share on other sites

да купиш скъп подарък на гаджето :П

 

и да подкрепиш сайта като платиш за банер "обичам те, [името на гаджето]" хахаха

Link to comment
Share on other sites

първо ще трябва да си купя гадже :)

ти искаш ли да ми станеш? заплатата ще е добра. :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли чукна 2, 684, 636.70 лв ? Дай ми ги на мен. Обещавам всеки месец да ти отпускам солидна сума, за да си живееш царски :D

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли чукна 2, 684, 636.70 лв ? Дай ми ги на мен. Обещавам всеки месец да ти отпускам солидна сума, за да си живееш царски :D
Или си ги вземи в брой и си кажи адреса ...

Сериозно .. честито ! :). Да си жив и здрав да си ги харчиш ;)

Link to comment
Share on other sites

въпросът е как :)

не съм се осаферил още. на 18 години животът ми да се промени. ебати...

Link to comment
Share on other sites

първо ще трябва да си купя гадже :)

ти искаш ли да ми станеш? заплатата ще е добра. :)

 

Противно на Слави аз усещам, че не сме от една порода :rolleyes:

въпросът е как :)

не съм се осаферил още. на 18 години животът ми да се промени. ебати...

Нека, важното е да помислиш как разумно да използваш спечеленото в дългосрочен план. Предполагам обаче, че ще получиш някои неприятни изненади с времето, но няма как - такъв е живота.

Link to comment
Share on other sites

въпросът е как :)

не съм се осаферил още. на 18 години животът ми да се промени. ебати...

Еми ако ти идват много ... кажи :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Иначе-що не спонсорираш ЕГ-то да се модернизира малко :)
Или ако си добра душа ... може да дадеш на някое болно дете...
Link to comment
Share on other sites

е какво му трябва на ЕГ-то?

освен повече мадами като светла иванова :)

що бе дриймър, ще ти плащам, ти ще ми махаш уорновете, кеф.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за въпроса предварително знам че не ме харесваш но не е ли малко глупаво да се хвалиш че си джакпота джакпота ? Все пак има хора които биха ти сторили разни "лоши" дела за да ги придобият. Все пак аз така разсъждавам че ако случайно ми падне от небето таква сума няма да се хваля пред никой че съм имал такъв късмет ... ;) иначе Честито ти и помня че имаше едно обещание към Психара относно колата му :D

Link to comment
Share on other sites

нищо не съм му обещавал.

гудо, ти сигурно си свестен. и отдавана не съм се дразнел на твоите постове. не си мислиш, че не те харесвам. извиянвай.

иначе, мн взех да пиша в темата.

исках да видя как ще реагират хората.

джакпотът не съм го спечелил. но можем да продължим темата с идеи как да се оползотворят 2 милиона и половина лева.

разбира се никога не бих се похвалил на такава широка аудитория, защото със сигурност на следващия ден ще имам посещение с предложение да ме "охраняват"

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал че като спечелиш пари... задължително живота ти се променя към добро :)

 

Малко се съмнявам че един нормален човек ще тръгне да се хвали по форумите че е спечелил една доста сериозна сума пари. То е като ги сложиш в куфарче.. да си окачиш една табелка (с topic-a) и да отидеш на центъра на Столипиново :D

 

edit: знаех си че е избиване на комплекси :P

Link to comment
Share on other sites

Имаме МИЛИОНЕР във форума :D

Браво,честито със здраве да си ги ползваш паричките :) искам само да направя един цитат обаче "Не всичко е пари, драги ми приятелю..."

 

еее аз пък викам наистина е праснал джакпота...

Link to comment
Share on other sites

хаха, дриймър ми махна уорна :)

пичът с тъпия ник, що не си завреш приказките за комплексите на топло?

мн идиотско изказване.

Link to comment
Share on other sites

хаха, дриймър ми махна уорна :)

пичът с тъпия ник, що не си завреш приказките за комплексите на топло?

мн идиотско изказване.

Хмм, струва ми се, че ако продължаваш така ... уорна пак ще се появи :о
Link to comment
Share on other sites

Хехехе, аз още на същия ден предложих не точно "охрана", а сигурно съхранение на парите в моите прекрасни ръчички :P . Преди няколко дни коментирахме какво бихме направили ако чукнем джакпота.....сложна работа, защото са много пари и инвестирането им трябва да бъде съобразено с хиляди неща. Аз на първо място щях да си построя къща някъде извън Пловдив, на второ място щях да си купя кола и като добавка щях да пия с приятели страаашно много. Останалите пари за инвестиции разни. Иначе идеи за такива имам няколко, но ако някой спечели- да ми се обади, срещу известна сума мога да му пусна някоя идея.

Link to comment
Share on other sites

винаги съм искал свое заведение. при наличие на сериозна сума, бих създал някакъв мн здрав клуб. цял комплекс с кафе, бар и дискотека.

бих инвестирал предимно в недвижимо имущество. а ако имам наистина много пари, бих си купил футболен отбор. не някой гранд, а отбор ссредна класа. да му построя стадион, да му купя играчи, треньор и след няколко години да го превърна в печелившо предприятие, но за това трябват много пари. поне два такива джакпота ще ми трябват.

Link to comment
Share on other sites

еми groover, ако наистина си ти, пожелавам ти със здраве да си ги харчиш/влагаш и т.н. Само си пази здравето, че то с пари не се купува!

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТО! Искрено се радвам че има такива хора и че "познавам" един от тях. Винаги съм се чудел какви са тези хора които печелят джакпотите дори на моменти съм се съмнявал че си ги прибират и ужким някой печели ама колкото да зарибяват хората да пускат фишове :) Завиждам ти и то хич не благородно :) Пък и на кой му пука... каквото и да ти казват че не ти завиждат или че се радват за теб или че много благородно ти завиждат - абе всеки би желал да е на твоето място :)

 

 

Та всичко е супер, само да те предупредя с най-добри чувства разбира се, че ако тръгнеш да ги харчиш кинтите нашироко - лесно и свикнеш на охолен живот и може да се окажеш в един момент с нищо и тогава мизерията ще ти е 100 пъти по-голяма отколкото ако не си свикнал. Аз съм се озовавал в ситуация да ми падне дохода около 3 пъти и може да се каже че имам бегла представа, но е мноооого бегла спрямо това какво може да ти се случи да изхарчиш над 2 милиона и после да се снимаш с празен портфейл.

 

Т този ред на мисли аз бих си оставил една част настрана, бих вложил в недвижимо имущество (най-добре апартаменти и то в готови кооперации или блокове) и да ги давам под наем. И при това бих търсил минимален риск защото при толкова пари пак ще си докараш един стабилен доход. Примерно сметни ги така - един тристаен апартамент е около 100,000лв (грубо говоря, може и повече може и по-малко зависи къде), значи ти може да купиш и обзаведеш около 20 апартамента. Купи 10 за предпочитане някъде в центъра и ги давай под наем - ето ти стабилен доход от едно 4000-5000лв/месец. Живей си спокойно с тези пари а останалите вече реши как да ги инвестираш.

 

Но при всички положения ако се окажа в един момент с повече пари отколкото ми трябват първо ще си ремонтирам апартамента, ще си сменя колата с нова джипка и ще оставя половината пари на нисък но сигурен доход, другата половина една част (2/3 примерно) ще инвестирам в нещо по-доходно. 1/3 ще я пазя в резерва за непредвидени ситуации. Така ако ми трябват спешно пари има откъде да взема, ако не - имам си стабилен доход всеки месец...

 

 

PS: колкото и странно да ти звучи имай предвид че тези пари не са нищо особено за един бизнес. Не говоря за бизнет тип "гаражен магазин" а за сериозен бизнес произвеждащ нещо със собствен терен, офиси, дистрибуторска мрежа и т.н. Ако имаш 50 работника само за заплати всеки месец брой че даваш не по-малко от 20,000 лв... и то ако не са особено квалифицирани, + транспортни разходи, + комуникации и т.н. Т.е. средно 50,000лв на месец са ти разходите. Без да броим първоначалната инвестиция за изграждането на офиси и т.н.

 

Надявам се не съм ти попарил ентусиазма с последното, но току-що прочетох това което си писал за стадиона - просто не 2 ами и 20 такива джакпота няма да те оправят...

Link to comment
Share on other sites

исках да видя как ще реагират хората.

джакпотът не съм го спечелил. но можем да продължим темата с идеи как да се оползотворят 2 милиона и половина лева.

еми groover, ако наистина си ти, пожелавам ти със здраве да си ги харчиш/влагаш и т.н.
ЧЕСТИТО! Искрено се радвам че има такива хора и че "познавам" един от тях.

 

Освен да честитим на груувър, че му махнаха уорна, друго няма какво :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...