Jump to content
BulForum.com

Евроизбори 2007


cheese

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Незнам до кога народът ни ще оставя нещата в ръцете на другите. Използвах правото си на глас ,но като гледам съм един от малкото истински българи които са го направили. Как не омръзна на народът ни да бъде управляван от турци , цигани и всякаква друга паплач. После да плаче който иска ,че в държавата ни не се живее и стандартът на живот е нисък!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз гласувах днес и съм горд! :) лошото какво е, днес докато пиех кафе в кварталното кръчме с поне 15 човека познати се поздравихме и ги питам да ходим да си пуснем вота, никой непожела освен един човек, това направо ме обиди наистина, аз съм обиден на всички, които си седяха у тях!

Link to comment
Share on other sites

Всеки който не е употребил правото си на глас все едно е отишал да пляска на Дуган и му е казал "мерси мерси че така умело крадеш Бълагария ... ние ви обичаме вас турците и за това се оставяме във ваши ръце да ни оправлавате" .

Гледах някакъв репортаж по нова ... някав деди търчин го питат какво избират и тои казва "еми президент как каво" :devil . Как може ние бълагарите да не гласуваме и да оставаме избора в ръцете на турци който даже не могат да четат на български ... ей тва не ми го побира главата ?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Всеки който не е употребил правото си на глас все едно е отишал да пляска на Дуган и му е казал "мерси мерси че така умело крадеш Бълагария ... ние ви обичаме вас турците и за това се оставяме във ваши ръце да ни оправлавате" .

Гледах някакъв репортаж по нова ... някав деди търчин го питат какво избират и тои казва "еми президент как каво" :devil . Как може ние бълагарите да не гласуваме и да оставаме избора в ръцете на турци който даже не могат да четат на български ... ей тва не ми го побира главата ?!?!?!?!

Лошото е ,че вече масата българи са се примирили с положението си.

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам гласувалите за какво са гласували днес. и моля ви се, не излизайте с традиционното "гражданска позиция". бедете малко по-конкретни.

Link to comment
Share on other sites

Еми уж .... за повече хора в евро парламента , който да ги е грижа за България и бъларите .И против Ахмет Доган . Само дано избора ми не се окаже следващия скрит коз на този , за жалост много хитър турчин !

Link to comment
Share on other sites

Според данни отпреди 15 минути ДПС е НА ПЪРВО МЯСТО в Пловдивска област.

В село Марково, например, където няма кьорав турчин по принцип, са си закарали няколко рейса студенти и са на първо място там, с над 50%.

Забележете, платени студенти. БЪЛГАРИ! Събирали са ги от общежитието на Медицинския, давали са им по 50 лв. на калпак и са ги товарили на рейсовете.

 

Еби му майката и държава, еби му майката и народ!

Какво чакате бе, другари негласуващи, мама му стара, да ви влезе Доган у вас и да ви срита по задника ли !??????? Що за народ от идиоти сме, питам аз !??? Които от нас не се продават, си седят на самодоволния задник и не ходят да гласуват въобще. Дебилна работа, мама му стара !

 

Ще ида да гласувам когато избора е: да остане или не ДПС в парламента. Хич не ми беше лично на мен до избори днес. И чесно казано вече не ми и пука. Работата е ясна отдавна - ВСЕКИ ЗА СЕБЕ СИ

Link to comment
Share on other sites

Която ме познава достатъчно знае, че не говоря празни приказки.
Според официални предварителни резултати ДПС е първата политическа сила в държавата - 20,30 %, следвана от БСП с 20%. ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТУРЦИТЕ ВЗИМАТ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ

Еми добре, че не те познавам. Айде стига ръси глупости че олекна.

Link to comment
Share on other sites

Да бе всеки пат идва няква нова партия и сички почват да и вярват, става въпрос за ГЕРБ

Link to comment
Share on other sites

От една страна е стана по-добре, че не гласуваха хората, защото това ще им е за урок при следващите избори.

Link to comment
Share on other sites

Да бе всеки пат идва няква нова партия и сички почват да и вярват, става въпрос за ГЕРБ

Мдам. Най-лошото в случая е, че този път взеха да гласуват и за мафиотите. Тва е някъв световен прецедент - един мафиот да има най-висок рейтинг в държавата. :punk

 

Иначе аз лично сега съжалявам, че забраниха на изселниците в Турция да гласуват, защото ДПС щеше да е номер 1 с доста добра разлика. Белким тогава щеше тоя прост народ да се усети, че трябва да се гласува...

Link to comment
Share on other sites

От една страна е стана по-добре, че не гласуваха хората, защото това ще им е за урок при следващите избори.

 

е не си ли взеха урок вече коолко години негласуване и нехаене.

Link to comment
Share on other sites

Всички които не са гласували днес обрекоха държавата ни на простотия и мизерия !!! Бъдете доволни и не смеите да се наречете българи никога повече!

Link to comment
Share on other sites

Мдам. Най-лошото в случая е, че този път взеха да гласуват и за мафиотите. Тва е някъв световен прецедент - един мафиот да има най-висок рейтинг в държавата. :punk

 

Смятай колко е отчаян народа вече и си мисли че някой може и да на оправи. Както Бойко каза "всичките ни евро решения първо ша минават през босфора.... :angry: "

Link to comment
Share on other sites

а бе, вие толкова ли сте първосигнални наистина?! :huh:

Може да пробваш колко първосигнални сме като отидеш на футболен мач и се настаниш да викаш в противниковата агитка:-))).

Link to comment
Share on other sites

Всички които не са гласували днес обрекоха държавата ни на простотия и мизерия !!! Бъдете доволни и не смеите да се наречете българи никога повече!

 

Айде по-спокойно господин патриоте.......След като толкова много хора ненавиждат ДПС защо не се напраи нещо, за да се премахне партията.

Link to comment
Share on other sites

Айде по-спокойно господин патриоте.......След като толкова много хора ненавиждат ДПС защо не се напраи нещо, за да се премахне партията.

Просто ,защото аз и ти като обикновенни граждани нямаме право да направим нищо повече от това да упражним правото си на глас! Партията няма да бъде премахната толкова лесно след като зад нея стоят толкова много интереси

Link to comment
Share on other sites

:angry1 Ашкосун,аркадашла! Машалах ,гяури! :angry1

Да са ви честити фесовете!

Следващият път когато изревете каква била България -

- помнете-

:angry1 ВИЕ СТЕ СИ ВИНОВНИ :angry1

Щом не ви пука в каква кочинка си живеете, поне не оквичавайте света

 

П.С. пука ми колко WARM ,ще ми лепнат за това изказване

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...