Jump to content
BulForum.com

Евроизбори 2007


cheese

Recommended Posts

Към момента ДПС е втората политическа сила в държавата - http://www.focus-news.net/?id=n707571. На път е да стане първа.

Доган изпълни заканата си - http://img170.imageshack.us/my.php?image=doganko0.jpg

 

Честито! Сърдечна благодарност на негласуващите, без чиято подкрепа Доган нямаше да успее! Чок селям !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply
Най-търсените семена и посеви на цветния пазар в Казанлък

 

20 май 2007 | 13:43 | Фокус

 

Казанлък. В помощ на земеделските стопани и грижовните домакини, след дългоочакваните валежи, Агенция “Фокус” проследи интереса към търсенето на посеви и семена на цветния пазар в Казанлък.

Предпочитанията на цветарите и земеделските стопани са подредени в алтернативна класация към 13 ч и са измерени в проценти, а най-търсените семена и посеви, които следим, са:

 

Семена от Розата на Дядото – 24,1 %;

 

Семена от Герберите на бате – 21,3 %;

 

Разсад от Ориенталския тютюн на бай Ахмет – 17,5 %;

 

Кактусите от гардена на хер Волин – 14,4 %;

 

Кълнове от Царски лилии от Врана – 5,3 %;

 

Семена от Теменужките на кака Елена – 4,5 %;

 

Семена от Синчеца на чичо Пешо – 4,1 %.

Aз пък тук я виждам като трета. :) Бе нека си ходят в европарламента да се чекнат там.

Link to comment
Share on other sites

Ако за турците говориш - да, чекнат се. Чекнат се толкова, колкото им позволяваме ние.

И един ден ще се хапем откъм гъза, ама ще е късно.

Link to comment
Share on other sites

Аз за това ходих да гласувам ,като до последно се чудих за кой,за да не продължават в Европа да мислят ,че българите са мюсолмани

Link to comment
Share on other sites

Еми вместо да киснете вкъщи пред форума, идете да гласувате. чунким нещо ще се промени. Всичко е си е една манипулация. Крайно време е от ЕС да понатиснат ДПС в предвид лошите отношения с Турция. Ако Турция някой слънчев ден влезе в ЕС...не ми се мисли кво ще прави Дооганлу

Турците и *ангалите са бетон зад ДПС. Кофти е да гледаш как собствената ти държава се управлява от измет.

Link to comment
Share on other sites

А бе тея от фокус как може да правят такова нещо! Има си закони и те трябва да се спазват! Какви да тези простотии... :confused Големи тарикати се извъдиха, ако наистина сме в Европа не само на картата, но и като манталитет трябва да ги санкционират!

Разни французи, немци и англичани може да са тъпанари, но такава пасмина като племената от Балканите едва ли има някъде другате. След тези избори в Брюксел ще ги заболи глава като разберат с какво ще си имат работа за напред.

Link to comment
Share on other sites

до кога е изборният ден и някои ако има да пусне списък с кандидатите от коя политическа партия ги подкрепят,че въобще не съм се интересувал от тия избори

Link to comment
Share on other sites

Според данни отпреди 15 минути ДПС е НА ПЪРВО МЯСТО в Пловдивска област.

В село Марково, например, където няма кьорав турчин по принцип, са си закарали няколко рейса студенти и са на първо място там, с над 50%.

Забележете, платени студенти. БЪЛГАРИ! Събирали са ги от общежитието на Медицинския, давали са им по 50 лв. на калпак и са ги товарили на рейсовете.

 

Еби му майката и държава, еби му майката и народ!

Какво чакате бе, другари негласуващи, мама му стара, да ви влезе Доган у вас и да ви срита по задника ли !??????? Що за народ от идиоти сме, питам аз !??? Които от нас не се продават, си седят на самодоволния задник и не ходят да гласуват въобще. Дебилна работа, мама му стара !

Link to comment
Share on other sites

Оле ми за 50 лева и аз щях да гласувам.

Аз днеска да ми бяха предложили за 15 лева щях да си продам гласа. Бати и обикновените хора малко да спечелят.

Link to comment
Share on other sites

@cheese, да те питам едно - в последните 5-6 избори колко пъти лично ти гласува "за" и колко пъти "против"? аз не мисля да компенсирам ниската избирателна позиция с моя глас. не и този път.

нека има сътресение, нека наистина тая шибана държава се разтресе до основи, щото само тогава ще ни уврат главите (а може би не)

Link to comment
Share on other sites

Оле ми за 50 лева и аз щях да гласувам.

Аз днеска да ми бяха предложили за 15 лева щях да си продам гласа. Бати и обикновените хора малко да спечелят.

Оф, не се излагай моля ти се! Как може да има такива хора, за 5 лв. майка си ще предадат.

Link to comment
Share on other sites

Наистина нека да има сътресение. И нека ни уврат главите. Мойта глава вря доства време...и стигна до извода, че живея с банда малоумници. Тъпи, необразовани и мъртвородени олигофрени. А бандата е доста голяма и повсеместна.

И като започнат да ни упавляват пумаците изходите са 2. Единя е да се махнем...другия- :starwars:

Link to comment
Share on other sites

cheese, от де по дяволите ги зимаш тея данни, при положение, че изборният ден не е приключил. И кой те е вкарал в тея филми за по 50лв. .. Че си и вярваш. Как пък за всичките тия години никой на мен не ми даде 50лв пък да ме чака да гласувам.

Link to comment
Share on other sites

хехе, и що според теб това е така, а не иначе :)

 

На тази идея ме навежда поведението на доган и малцинствата в БГ...

 

[EDIT]

като гледам как заваля... гласуването от Плд приключи.

Link to comment
Share on other sites

На тази идея ме навежда поведението на доган и малцинствата в БГ...

 

[EDIT]

като гледам как заваля... гласуването от Плд приключи.

в тоя ред на мисли, сегашните избори ми приличат на един филм от близкото минало, който носеше многозначителното заглвавие "преброяване на дивите зайци"

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King, това, че ти нямаш една или друга информация, не прави тази информация невярна.

От къде взимам данните си е моя работа. Който иска, да им вярва, който не иска, да си спи зимния сън.

Която ме познава достатъчно знае, че не говоря празни приказки.

Link to comment
Share on other sites

cheese, супер! Може и така да е. Признавам си. Ще те помоля другия пък като раздават пари някъде, да свиркаш, че да се наредя и аз- ще гласувам бе! Обещавам! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Според официални предварителни резултати ДПС е първата политическа сила в държавата - 20,30 %, следвана от БСП с 20%. ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТУРЦИТЕ ВЗИМАТ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ !!!!!!!

 

Честито, негласуващи! Вие за пореден път ебахте майката на държавата! Тоя път, обаче, много "по-яко" от всеки предишен!

Link to comment
Share on other sites

Незнам как поне малко не им е савестно на тия хора за тая държава .... от къде идва тази безотговорност и незаинтересованост ??!?! Незнам .. незнам . Хората са им дали право на глас .. а те хич не ги интересува .... седат си и не им пука :angry1 :angry1 :angry1 . Незнам как не ги е яд че тези турци избират вместо тях !??!!? :angry1 . Абе иди гласуваи бе ... вместо после да се тюхкаме че турците в параламента били повече от бълагрите . А това което слушам по тв-то , е че най-високата активност е пак в градовете с преопбалдаващо турско населени.... което говори лошо. Опичайте си акъла ... то тия избори минаха ... ам за другите мислете .. че да не плачем после ...

Link to comment
Share on other sites

Пропуснах да кажа - избирателната активност е 26.3 процента според НЦИОМ .

Значи в държавата има над 70% статисти.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...