Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте марка акумулатори


poznai

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Аз съм някакъв Искра от 5 години, тая зима като стана студено и една сутрин не щя да отлепи, оказа се че е засъхнал, долях му дестилирана вода и го заредих и последните 20тина дена няма проблеми, за по-нататък ще видим...

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ме насочите към 1-2 места, където да погледна и евентуално за каква марка да гледам, като изключим тогава българските. Уж известните Бош и Варта заслужават ли си? :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ме насочите към 1-2 места, където да погледна и евентуално за каква марка да гледам, като изключим тогава българските. Уж известните Бош и Варта заслужават ли си? :)

В Ауто+ имат и Бош и Варта, както и някакви дъщерни уж на Варта. От българските имат Монбат,какъвто аз си взех преди 2 месеца.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Не знам какво толкова имате против Bosch, като моята кола е с Bosch Silver от 5 години и чак сега започна да издава багажа, дори не съм сигурен, че проблемът ми идва от него...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

. От българските имат Монбат,какъвто аз си взех преди 2 месеца.

 

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не си взимайте такъв акумулатор,освен ако не се касае за случай на живот и смърт :tongue

Link to comment
Share on other sites

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не си взимайте такъв акумулатор,освен ако не се касае за случай на живот и смърт :tongue

 

Причини? Понеже така като го описваш, Монбат би трябвало да са фалирали досега, а не са...

Link to comment
Share on other sites

Изключително некачествена изработкаНаложи ми се да взема акумулатор преди около година и тъй като бях с много ограничен бюджет,а колата ми трябваше,реших да рискувам с монбат.Още при слагането се спука една пластмаса,и започна да тече електролита.Това без да съм го изпускал или нещо подобно.Залепих го и позакърпих положението,но зимава съвсем се предаде и се принудих да го дам за вторични. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...