Jump to content
BulForum.com

Fantastic four 2: the rise of the silver surfer


Recommended Posts

Хубава тема захванаха от киното :punk

 

Могат да правят по един филм за всеки отбор супер герои или отделни /като Spiderman и Daredevil/ и да го сборят с целият състав от лоши пичове от комиксите с вски един по отделно :punk

 

В скоро време с тия ефекти, ще гледаме просто подобрен вариант на старата анимация. :lol:

 

Но лошо няма :ph34r:

 

А филма още не съм го гледал...

Link to comment
Share on other sites

В скоро време с тия ефекти, ще гледаме просто подобрен вариант на старата анимация. :lol:
Тогава вече ще стават за гледане. В анимациите поне героите се развиват, а актьорската игра е на ниво :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Понеже не ми се чака да излезе на кино... преди малко си го свалих от арената. Качеството е добро! Като го изгледам ще си кажа мнението, даже спестих 5 лева за кино + 2 лева за пуканки. :)

Link to comment
Share on other sites

не ми хареса особено.кратък е и няма достатъчно ефекти.добре че преди тва гледах спайдърмен 2 и този ми се стори добър :lol:

Link to comment
Share on other sites

Единственото хубаво нещо в тоя филм е кака Джеси. Нито смисъл, нито някви готини мелета, че поне да се нагледаш на нещо атрактивно. И финала беше ебахти тъпотията честно.

Link to comment
Share on other sites

Много зле филма, поне ефекти очаквах да има... може би щото го гледах след трансформърс и ефектите ми се видяха като през 80-те. Много съм разочарован от детския филм.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...