Jump to content
BulForum.com

Fantastic four 2: the rise of the silver surfer


Recommended Posts

Лично аз имам големи очаквания за този филм - смятам, че ще надмине предшественика си по блудкавост и слаба актьорска игра. Като се има предвид колко зле беше първата част, летвата е поставена много високо. Но не се притеснявайте - още от трейлъра си личи, че хората са се постарали да създадат един голям и вонящ пийс ъф шит ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен пък първия филм ми хареса и ще гледам и този сигурно.Оная невидимата мацка си спомням че беше много яка :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз лично си мисля, че филма трябва да бъде по-добър от първия. Дано се окажа прав :)

Link to comment
Share on other sites

Лично аз имам големи очаквания за този филм - смятам, че ще надмине предшественика си по блудкавост и слаба актьорска игра. Като се има предвид колко зле беше първата част, летвата е поставена много високо. Но не се притеснявайте - още от трейлъра си личи, че хората са се постарали да създадат един голям и вонящ пийс ъф шит ;)

 

BLA BLA FUCKING BLA

 

 

 

А иначе по филма очаква се да има добри ефекти :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Първия филм ставаше и този ще става!

Link to comment
Share on other sites

Трейлъра не беше лош , но все пак почти няма лощи трейлъри. Миналият филм не ми хареса , някак си имаше 2 - 3 хубави момента , историята беше плоска и не ма завладя , така че не очаквам много от този филм. Но все пак имам някаква надежда че филма ще е хубав и ще ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

oo да само от трейлъра предвиждам че ще е много як тоз филм

Подобен коментар чувам за абсолютно всеки филм които има треилър ;) .Не съди по някво си откъсче за филма за да не останеш траино разочарован

Link to comment
Share on other sites

Подобен коментар чувам за абсолютно всеки филм които има треилър ;) .Не съди по някво си откъсче за филма за да не останеш траино разочарован

Emi utre izliza [ 15 uni ] taka 4akanoto produljenie ne fantasti4nata 4etvorka,taka 4e gotvete se za kino.. a koito misli 4e nqma da struva filma neka pone da go gleda na kompa ot tqx :)

Link to comment
Share on other sites

Като фен на Marvel няма да го пропусна.

 

Не сам гледал обаче кой знае колко анимацията и не сам запознат с тоя сребрист пичага, за това ше ми е още по-зарибено като го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Като фен на Marvel няма да го пропусна.

 

Не сам гледал обаче кой знае колко анимацията и не сам запознат с тоя сребрист пичага, за това ше ми е още по-зарибено като го гледам.

Това е един от най-стойностните герои на MARVEL. Историята е завладяваща, интригуваща и чудесно написана/реализирана. За съжаление, актьорският състав показа в първата част отчайващо лоша игра, самата интрига беше куха, а сценарият... то май такъв нямаше. Крепи ме само, актьора играещ главната роля.
Link to comment
Share on other sites

Аз изгледах филма и мога да кажа , че единственото нещо , което те държи буден през цялото време е сърфиста. Няма кой знае колко реплики , но самото му излъчване е достатъчно. Втория филм според мен е също толкова скучен колкото и първия. Според мен не си струва...

Link to comment
Share on other sites

Видя се, че в рамките на един филм не могат да разгънат сюжета, на който и да е MARVELски комикс. Всеки следващ става все по-скучен :( .

Link to comment
Share on other sites

Еми според мен филма е повече ефекти отколкото сценарий.

офф кво са праа на разбирач :P

Link to comment
Share on other sites

Еми според мен филма е повече ефекти отколкото сценарий.

офф кво са праа на разбирач :P

 

мен пък филмчето ми хареса, вярно откъм история не е изчерпател ( ама хич даже ) ама иначе става за гледане. По-добре е от бозите които излизат в момента, мое си мнение, не че тряя да ме слушате ама..... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...