Jump to content
BulForum.com

Spider - Man 3


Recommended Posts

Току що се прибрах от прожекцията... Ами... Не съм гледал 2-рата част ( и по-хубаво ), по мое мнение ще е като тая - високобюджетна боза :sick . Сори, просто филмите по комикси нещо не ме кефят :\.

untitled.jpg

Картинката е авторска :D!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Ами филма е изпълнен от неприятната особа на Т.М. ,който по дифиниция се държи хомосексуалистки.Дори с маска на лицето пак леко навява такива асоциации ,което е много голямо постижение.Все пак нека се радваме как го биха в филма и как се пънеше да не е себе си момчето( жалкото е че има много по-талантливи от него актьори ,които можеха да паснат на образа на Питър Паркър ).

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена гледах филма на Nokia Screen в Бангкок и да ви кажа честно не беше кой знае какво. Спайдерменска история. Ефектите в киното бяха наистина зашеметяващи, но за съжеление до там. Все пак ме държеше до края де. Оценка според мен 7/10

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена гледах филма на Nokia Screen в Бангкок и да ви кажа честно не беше кой знае какво. Спайдерменска история. Ефектите в киното бяха наистина зашеметяващи, но за съжеление до там. Все пак ме държеше до края де. Оценка според мен 7/10

Tolkoz i ot men,no moje bi 8/10 ,zamislete se kato znaete ot animaciqta geroite normalno 4ak tolkoz sujeta da vi e sku4en...ne e kato dr. seriini filmi da znaesh to4no kvo shte stane...,makar 4e tva za pqsu4niqt 4ovek ne go znaex.. !

Link to comment
Share on other sites

Просто много излишни моменти в филми това не ми хареса...но пък за сметка на това екшан сцените не бяха лоши особено венома много ми хареса....Но кат цяло слаб филм оценка 4.5 от 10 !

Link to comment
Share on other sites

Излъгах се да го гледам на кино и това само спомогна за лошото впечатление което получих от тази "продукция".

1.Убиха Еди Брок и симбиозата,демек няма да има Карнидж :angry1 :angry1 :angry1

2.Самият Венъм беше бахти жабата - устата му беше смешна,нямаше онзи лигавещ се език,много слаб,паяжината му е бяла не черна и кво ли не недостатъци още.

3."Сърцераздирателните" моменти бяха твърде много,чисти филъри.

4.Убиха и Хари (не Потър) което значи че няма да има повече гоблини :cry

5."Гъзарските" изцепки на Питър на дансинга са е_ахти тъпото нещо :angry1 :angry1 :angry1

 

А иначе подочух че в 4-ят филм ще се сменят и главният герой (Тоби Макгуайър) и режисьора (Сам Рейми).И НАЙ-ИНТЕРЕСНОТО НЕЩО КОЕТО СЕ СПОМЕНАВА Е ЧЕ ЕДИН ОТ ЗЛОДЕИТЕ (ЩЕ СА ИЛИ 2-МА ИЛИ 3-МА) Е ДОКТОР КОНЪРС А ИМЕННО THE LIZARD.От тук нататък си правете изводи кой още може да е - според мен ще е The Scorpion тъй като и той е продукт на онази машина "The Neogenic Regenerator" :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми хареса 3-та част, твърде много бягат от историята в комикса и твърде набързо претупват всичко, като за сметка на това му предават един блудкав сантиментален оттенък :sick

Link to comment
Share on other sites

Да точно за това е пълна издънка.Щото лайната като тия 50 хил. диктуват модата в киното.Това че ние имаме вкус за киното като изкуство не значи да се извиняваме на всеки който му стига да свети нещо на екрана за да си пие колата и да си яде пуканките.

Link to comment
Share on other sites

Ама разбира се, че е пълна издънка, той и затова има оценка 7/10 от 50 хил. човека ;)

 

7/10 е най-ниското от трите филма!

Link to comment
Share on other sites

Оценката е добре.

И saw III падна под 7, отива към 6.5 ама някой го харесват повече от 1....

Link to comment
Share on other sites

Ммм.. гледах го , не мисля , че е кой знае к'во , ама поне не се чудех "ай няма ли да свърши вече" ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...