Jump to content
BulForum.com

Spider - Man 3


Recommended Posts

Spider-man 3

 

spider-man-3-20060725011611388.jpg

 

Най - новия филм по комиксите за Спайди. Предишните филми за мен бяха нито толкова добри , нито толкова лоши. Правели са се и по - големи издънки. Този филм , обаче ме изкуши със страшно многото ефекти и този път поне аз го очаквам с нетърпение , защото все пак ще видим Venom ,Sandman и новия Goblin. 3 в 1 комбинацията според мен ще се получи. Примиерата на филма е днес и се надявам скоро да дойде и в нашите кина, защото аз предпочитам да го гледам на кино , отколкото вкъщи на компа. В нашия тракер вече са го качили , но качеството сигурно е толкова лошо , че абсолютно не си заслужава. Въпреки това не разбирам защо толкова много хора тъгнаха да го свалят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Този път кината отреагираха доста бързичко. Филма е при нас на световната премиера :)

 

Лъки Синема

Пловдив

зала 1

4 май 2007 (пт) 12:00 (4 лв), 14:30 (4 лв), 17:00 (4 лв), 19:30 (4 лв), 22:00 (4 лв),

5 май 2007 (сб) 12:00 (4 лв), 14:30 (4 лв), 17:00 (4 лв), 19:30 (4 лв), 22:00 (4 лв),

6 май 2007 (нд) 12:00 (4 лв), 14:30 (4 лв), 17:00 (4 лв), 19:30 (4 лв), 22:00 (4 лв),

7 май 2007 (пн) 12:00 (4 лв), 14:30 (4 лв), 17:00 (4 лв), 19:30 (4 лв), 22:00 (4 лв),

8 май 2007 (вт) 12:00 (4 лв), 14:30 (4 лв), 17:00 (4 лв), 19:30 (4 лв), 22:00 (4 лв),

9 май 2007 (ср) 12:00 (4 лв), 14:30 (4 лв), 17:00 (4 лв), 19:30 (4 лв), 22:00 (4 лв),

10 май 2007 (чт) 12:00 (4 лв), 14:30 (4 лв), 17:00 (4 лв), 19:30 (4 лв), 22:00 (4 лв)

 

Фламинго Синема

Пловдив

зала 1

4 май 2007 (пт) 13:00 (4 лв), 15:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 23:00 (4 лв),

5 май 2007 (сб) 13:00 (4 лв), 15:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 23:00 (4 лв),

6 май 2007 (нд) 13:00 (4 лв), 15:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 23:00 (4 лв),

7 май 2007 (пн) 13:00 (4 лв), 15:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 23:00 (4 лв),

8 май 2007 (вт) 13:00 (4 лв), 15:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 23:00 (4 лв),

9 май 2007 (ср) 13:00 (4 лв), 15:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 23:00 (4 лв),

10 май 2007 (чт) 13:00 (4 лв), 15:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 23:00 (4 лв)

 

Почвайте да звъните и да запачвате билети...

Link to comment
Share on other sites

Не е лош. Тук-там се намират и смешни моменти. Измишльотина определено има ама нами все пак е филм по комикс :)

Link to comment
Share on other sites

Питър стана с ЕМО БРИТОНЧЕ,когато се бондна със симбиота!!

ЗАЩО!!!!!!!!!

Иначе филма беше як!

Link to comment
Share on other sites

Аз днес ще ходя да го гледам във Лъкито.Според мен това ще е най добрата част въпреки че и другите много ми харесаха.

Link to comment
Share on other sites

Я и някой друг,който е ходил да даде мнение,че аз се колебая между Спайдер мен-а и Миротворецът(или нещо от сорта).Кажете заслужава ли си филма ;) :zzz

Link to comment
Share on other sites

ми аз го гледах в4ера и просто бе жесток.на краината сцена дет ония умира около мен се 4уваше само подсмар4ане ревене и ревене. ина 4е страхотен

Link to comment
Share on other sites

Абе the_man дебил такъв аре недей писа кой кога умира бе :angry1 :angry1 :angry1 .Някой мод да му редактира поста,защото някой ще се обърка и ще го прочете и резил за филма-аз добре,че се усетих :angry: :angry: .

 

Сори за убидата ама кфо да го правя.ше развали кефа от филма.

 

Ами почти е сигурно,че от 8 и полвина съм на прожекцията във Фламинго.А дано да е хубав :)

Link to comment
Share on other sites

Тъпометъра поддаде.Стрелката му изхвърча.Не издържа на налягането.Тоя филм дори не заслужава да му пиша смислен коментар а само бесни псувни.Киното са върна 40 години назад.Ама без майтап-първите филми за супергерои и дечица са по-малко наивни от тая повърня.Телетъбисите са по-големи мъже от героя на Питър Паркър.Филма е много детски даже и за 14 годишните.Ако го гледате на кино може да се залъжете от ефектите ама те далеч не могат да замажат повърнатото.На моменти като героя израждаше някоя култова мъжка мисъл,чак изтръпвах от ужас-то очаквах да е тъпо ама не да ми бърка в мозъка чак.Не знам какво са направили сценаристите ама помня,че като хлапе гледах 1 анимацийка Спайдърмен по Фокс.Е в детското Паркър беше 100 пъти по голям мъж а това не е хич на добре.Помня хапливите монолози,свежите бъзици(абе култова анимацийка си беше).Е игралният спайдърмен е покъртително тъп женчо,изскачат някакви изроди одвсякъде и му скачат на бой,той ги гледа с путкенското си лице,прави култово педераска гримаса и айде CJI,пата кюта,викове аааа уууу,пак женчото скимти,пак пата кюта,някакви култови житейски уроци.Абе с няколко думи това е.Когато Спайдърмен е VENOM са го изкарали още по-голям педал.По 1 време се замислях като избара черния перчем,хайвана,че всъщност това е пародия.Злобна простащина лъха от тоя филм.И черешката на тортата,която ми еба мамата тотално(без майтап,тръпки ме побиха даже и в Телетъбис няма такива плоски моменти) бе кривогледия новинар на преклонна възраст и опита да се направи имитация на истински репортаж на CNN.Там всяка реплика просто е златна.Ще кажете не търси смисъл,филма е по комикс,направен е за забавление.Аз не търся филосовски сентенции,просто искам да не се чувствам все едно някой ми пробива мозъка ,мамка му.Както вече казах,шибаната анимация има по смислени диалози от филма а това не говори добре.Има и други филми по комикси на МАРВЕЛ които не са чак покъртително тъпи а някой даже са доста добри.Пример-новият Батман-е така се прави филм който става за гледане и от хора с нормална мозъчна дейност.Просто всичко там си е на място и най вече главния герой не е педал.С две думи-спайдърмен е потресаваща тъпня която няма да бъде надмината скоро.Просто поставя много големи изисквания за титлата "втрисаща тъпня" ама никога не се знае.Холивуд още тази година ще вдигне летвата по нависоко,сигурен съм.

Link to comment
Share on other sites

Тъпометъра поддаде.Стрелката му изхвърча...

Човече, с тоя пост уби всичко детско в мен и премахна всякакво желание да гледам филма.Наистина ли е чак толкова зле?

Link to comment
Share on other sites

Все пак в новия Батман играе Крисчън Бейл, който за момента е един от най-добрите актьори :) И въпреки това, аз и мойте приятели и .. всички които познавам биха ти казали, че Спайдермен е по-...гледащ се от последния Батман..

Честно казано критиките ти не ги разбрах съвсем, защото не са точни и ясни каквито трябваше да бъдат.

Тва с бритончето не цепя кво лошо видяхте в него, пича изглеждаше 500 пъти по-добре така...Емо или не, какво те ебе :)

 

Имаше и комични моменти, типични банални сцени като за такъв филм ... гей главен актьор..така са преценили така са направили :)

 

Аз съм доволен от филма, но може би се дължи на това, че очаквах доста по-голяма боза.

А сервитьора или там персонала на френския ресторант беше най-забавното в целия филм бих казал ;)

 

 

И не цепя защо търсите нещо толкова смислено в нещо толкова елементарно, тва си е комикс, детско филмче...

Мен ме кефи, щото като бях по-малък бях голям фен на детското, гледал съм го над 10 пъти и като гледам "тъпите и банални" филми Спайдермен 1,2,3 все още пазя детското в себе си и се кефя на всичко :) Кефя се и на тва как се крие кой е всъщност, как М-Джей вече знае, и си е нещо като тяхна тайна, кефя се някви супер банални простотиики, щото филма не е типа смислен филм, който може би някой очаква. Като за фен на детското ще намериш доста смисъл :)

Link to comment
Share on other sites

Човече, с тоя пост уби всичко детско в мен и премахна всякакво желание да гледам филма.Наистина ли е чак толкова зле?

А в филма има 1 голям плюс-ефектите,няма какво да се лъжем добри са но няма такива ефекто които да ти изтрият ужаса на лицето от простотията.

 

И не цепя защо търсите нещо толкова смислено в нещо толкова елементарно, тва си е комикс, детско филмче...

Мен ме кефи, щото като бях по-малък бях голям фен на детското, гледал съм го над 10 пъти и като гледам "тъпите и банални" филми Спайдермен 1,2,3 все още пазя детското в себе си и се кефя на всичко :) Кефя се и на тва как се крие кой е всъщност, как М-Джей вече знае, и си е нещо като тяхна тайна, кефя се някви супер банални простотиики, щото филма не е типа смислен филм, който може би някой очаква. Като за фен на детското ще намериш доста смисъл :)

 

KnoppiX и аз съм гледал детското като хлапе.Е като викаш че си фен не те ли дразни зверската плиткоумност на сюжета.(даже и за филм по комикс).В детското не беше толкова плоско,имаше оригинален диалог,спайдърмен беше мъж,злодеите не бяха умственоизостанали ологофрени.Всичко в тоя филм е покъртително тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Човече, с тоя пост уби всичко детско в мен и премахна всякакво желание да гледам филма.Наистина ли е чак толкова зле?

Ми всеки си има вкус на мен лично ми хареса много.Точно каквото очаквах от филма това и получих.Супер много се изкефих.За смисъл - та какъв смисъл всеки който е гледал анимацията знае какво ще се случи в филма.Триологията спайдърмен ми харесва най много от всички филми по Марвел.За сюжета съм съгласен със Кранк щеше да бъде по добре ако се постараят малко.

Link to comment
Share on other sites

И на мен Spiderman 3 изобщо не ми хареса ,подобно на предните 2 части ... даже " не ми хареса " е доста слабо казано - пълна боза си е . Чета разни коментари от сорта на какво очакваш това е филм по комикс ... е не че съм голям разбирач на тая тема,ама ако се върнем малко назад в близкото минало,и си спомним за една друга трилогия,по комикс,с едни много лоши вампири и един още по-лош батко Daywalker , демек трите филма Blade - и като го сравня с това скъпо недарозумение ... е разликата е от земята до небето просто :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Току - що се върнах от киното и мога да кажа че изгледах точно това , което и очаквах. Още от самото началото не очаквах много от филм от този тип затова и не останах толкова разочарован като други хора. Просто се наслаждавах на хубавата визия и многото специални ефекти и мисля , че доста добре се бяха справили с интерпретацията на Venom...

Link to comment
Share on other sites

Този филм е подигравка с всички хора ,които са запознати с Марвъл и тяхните комикси.3-та поредна боза е това.Да не говорим за гафовете в филма( само ще спомена ,че един от героите ,които е мъртъв , го има в една сцена като статис ) и безмислено вкараните в сюжета ,напълно не обосновани ,персонажи.По-добре човек да си свали всички епизоди на анимацията и да я изгледа с удоволствие ,от колкото да гледате онзи нежен "мъж" в главната роля.Това е още по-препоръчително ако имате и деца ,не ги водете на този глупав филм.

 

Едит:Сега погледнах 1-вата страница и комент. там.Да точни са.Филма е точно толкова зле ,колкото е написано.А колкото до анимационният сериал на Фокс...Еми той си е шедьовър.Там ако го гледа човек ,който е 16+ годишен ,веднага ще съзре вътрешните съмнения на П.Паркър.Точно тази черта на Спайдър-мен е уникална.Той не е перфектен ,той е човек като всеки друг.Той изживява любовта ,разочарованието ,загубата ,изпада в депресии ,заслепен е от власта и силата ,които има.Истински филм за ценители си е сериала.Сложните му отношения с М.Джейн пред двамата да станат двойка в живота...последиците за връзката им от това.Въобще ,това не е "детско".Този термин го мразя.Детско са приказките за Кумчо Вълчо по БНТ в рубриката сънчо и т.н.Това си е кинематография ,при това на върховно ниво.Колкото до игралните 3 филма, просто не ги гледайте и няма да съжалявате.

Link to comment
Share on other sites

Човече, с тоя пост уби всичко детско в мен и премахна всякакво желание да гледам филма.Наистина ли е чак толкова зле?

S tozi post me razbi we 4oveko,nikoga ne sum o4akval da se izkajesh po tozi na4in.. osven ako brat ti ne go e napisal t'va :) Peace !!! Spored men filma shte si zaslujava i ako iskash da xodim na Kino v srqda ?

Link to comment
Share on other sites

Филмът е направо като чешки:

Точно когато си мислиш, че не може да стане по-тъп - става!

А аз ругах филма "300" само заради няколко дивотии в него.... Колко наивен съм бил!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...