Jump to content
BulForum.com

я да видим кой...


hEka

Recommended Posts

ne4e e koi znae kakvo...ama edin moi fr. kat zapali kolata i dade malko gaz, si4ki alarmi se razpi6tqvat,i bqh v kolata kogato se vra6tahem ot Burgas an Magistralata , 215 mi gi digna pred o4ite

215 не е Велика Непостижима Скорост ;) Вдигам си ги със 11 годишния нисан без да пускам всички аларми в маалътъ. Като вдигне 315 ела пак да се похвалиш :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

ne sam kazal 4e e nepostijima...prosto spodelqm vpe4atleniq .. ina4e dai mi Nimsan Skyline s 1300 hp i da si govorim ^ ^

Link to comment
Share on other sites

ne sam kazal 4e e nepostijima...prosto spodelqm vpe4atleniq .. ina4e dai mi Nimsan Skyline s 1300 hp i da si govorim ^ ^

 

И кво от тва. Колко турбини са му нужни на тоя "астматик" за да върви. Когато японците направят атмосферка да върви като ФХХ ела и пак ми кажи. 380 на "НАРДО" "слабаци" ;)

Link to comment
Share on other sites

ai sq,izkara kolata po barza ot samolet :blink: :confused

 

sq,tva 4e e Ferari ne zna4i 4e nqma po barzi koli...6a mi kaje6 4e tvoite Ferarita sa po barzi ot Bugatti Veyron..a ?

Link to comment
Share on other sites

ai sq,izkara kolata po barza ot samolet :blink: :confused

 

sq,tva 4e e Ferari ne zna4i 4e nqma po barzi koli...6a mi kaje6 4e tvoite Ferarita sa po barzi ot Bugatti Veyron..a ?

 

На Вейрона са необходими 16 цилиндъра и 4 турбини за 406 км в час. На ФХХ са необходими 12 цилиндъра НИТО едно турбо и 2 литра обем по малко за 380 км в час. Мен щеше да ме е срам от постижението на Бугатито. А пък ти щом разглеждаш колите на НАЙ-бързи на ДРАГ и по-бързи от ФЕРАРИ - приключихме дискусията ;). ОСвен това не я искарвам аз самолет а тест пилотите които са я тествали. Като по време на теста времето не е било готино и условията не са били оптимални

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Карам такова Пунто дето от 1,2 има същите коне като твоя Сивик и остава зад Пунтото. По каталог ако не се лъжа иначе не се състазавам аз.

 

Кола за ценители е само ФЕРАРИ. Сичко друго е МПС

Мойто изключва на около 7и300

 

 

Извинявай много ама Пунтото е нещо като рикша с двигател и изобщо и дума не може да става за сравнение с Хонда. Имам двама приятели собственици на автосервизи и като видят италиански боклук лошо им става, а даже единия ми каза, че винаги в сервиза имало по едно Bravo за ремонт/тоест вече е станало нещо като щатно/. Даже се чудя как някой може изобщо да дава сравнение с Punto, Bravo, Alfa или пък с каквато и да било италианска кола, това трябва да е човек, който изобщо не знае за какво става въпрос или пък за пръв път се качва на кола.

Аз сега карам Passat, но другата седмица се отървавам от него и взимам един Accord Coupe - 2000 год. 2000 куб. VTEC - 147 к.с. и като видя някой с италианска кола на пътя ще спирам да го съветвам, возя, обянсявам и приобщавам към феновете на Honda.

Ай чао от мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз сега карам Passat, но другата седмица се отървавам от него и взимам един Accord Coupe - 2000 год. 2000 куб. VTEC - 147 к.с. и като видя някой с италианска кола на пътя ще спирам да го съветвам, возя, обянсявам и приобщавам към феновете на Honda.

Ай чао от мен.

Моите поздравления за избора на возило. Имал съм удоволствието да карам такава .... няма такова усещане за динамика и комфорт, събрани на едно място :thumbs-up:

 

Извинявай много ама Пунтото е нещо като рикша с двигател и изобщо и дума не може да става за сравнение с Хонда.

 

Ама тва пунтото, верно ли имало и двигател :confused

Кофти работа

Link to comment
Share on other sites

Моите поздравления за избора на возило. Имал съм удоволствието да карам такава .... няма такова усещане за динамика и комфорт, събрани на едно място :thumbs-up:

Ама тва пунтото, верно ли имало и двигател :confused

Кофти работа

 

Еххх много отворени бе. Има двигател........Спокойно. Тва вие сте по-големи сектанти и от БМВ феновете.

Link to comment
Share on other sites

А моля моля най-надежни са Мазда :P

Ама са грозни :) Старите поне. Хондичките са си супер, ама ониа ден карах едно А8 4.2 Куатро и много сериозно се замислям дали да не направя едно бартерче ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

нищо не видях за S2000 нее ли достоина за тая тема аз не намерих много такаче някой може да кааже нещичко за ня освен че хубава и че е скъпа s2000al04.jpg

edit:за около 80бона в лева

Link to comment
Share on other sites

Ето ме и мен!!! Аз имам HONDA CIVIC 1,7 115 HP, седан LX, автоматик. Невероятна кола само това мога да заявя. :punk Ще остане знаеш ли кога за Пунтото(това пък какво беше :confused ) ??? А на майсторите тук ще им подскажа само едно нещо - В USA не се и чува за френски и италиянски коли камо ли да видиш такива ха, ха, ха, ха- За мен това е/са пътищата/страната която доказва/показва качествата на една марка и т.н. . Така че........ у европа и на швепс може да карате колите не само на газ/метан(пръ...я) и еко дизел(олио от Мc Donald's) по 10,15 километра на ден ела тук с това Пунто(какво ли пък е това :confused ) да кара мой човек 2 месеца пък тогава да видим кой ще посети сервиза. И вижте кой са най-продаваните коли тук това може да ви поскаже доста у Европа друга бира.Това е от мен относно Хонда и Японското чудо .....

 

най-малоумният пост който съм чел от сумати време насам...... :sick

Link to comment
Share on other sites

хахаха пълно е със смешници, ама поне се набират на Пунто 1.2, явно има респект италянската бегачка :) Ако не беше и "стани да седна" щеше да мяза на автомобил :bgrin: Ама му вдигнахте на Чефо самочувствието :love

 

Хонда е уважавана от мен марка, но не я уважавам заради разни псевдорацерчета със сивик-мивик, акорд-макорд и тем подобни сиви колички ;) Тея дето сме се сдърпали си знаят :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз търкалям хонда сивик eg6 1.3 16в 75 коня, най-слабото двигателче, карбураторно е.Редовно си го карам в 4-5 хиляди оборота и не се мъчи, пробвал съм и до 8-9 хиляди, ама почва много да ми шуми :bgrin: и пука :D . Количката си ме кефи, седнал съм си на земята, стартира бързо, малка е, пъргава, разни голф 3ки дето се дуят по светофарите обикновенно остават зад мен.Определено хонда ме кефи и като следваща количка ще се насоча към прелюд или втек сивика.Но и нисаните ме блазнят, по точно sx200-тата.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Само едно немога да разбера ,защо хората които карат фият,мерцедес,голф ит.н. си мислят че карат КОЛИ? Много преди време някой беше писал -ХОНДА са яки коли но и те влизат в сервиза- да ама един приятел има ХОНДА 89'година и братлета -наливал е само вода и масло в нея. По -принцип няма значение каква кола е ,от голямо значение е задкормилното устрайство. Но нека да не забравяме , че при Хонда (CIVIC) ако ще стрелката постоянно да е в лютеницата ремонт се налага след 10 годинки не след 1 час :)

Link to comment
Share on other sites

Само едно немога да разбера ,защо хората които карат фият,мерцедес,голф ит.н. си мислят че карат КОЛИ?

Ти кво си мислиш , че Мерцедес не са коли ли ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе по повод здравината на хондите:

"Hondas make the solar system look unstable and unreliable."

Jeremy Clarkson

 

Разбира ги човека работите : )))

Иначе ми е много интересно сравнението фиат-хонда, и забелязвам, че който има хонда си я пази, не я продава, а ако я продава, то е само за да стигне заветния vtec dohc, или поне vtec :) ама фиатовете ги шиткат яко.Нищо лично тука, мой наблюдения споделям :)

Link to comment
Share on other sites

Honda правят страхотни мотори-можеби най-добрите.За коли - карал съм и Акорд 96 и един Сивик 93 - останах с впечатление на евтина кола- сивика нямаше даже оборотомер пак и едни евтини скърцащи пласмаси вътре -кофти впечатление ми остави Акорда по-добре - ама пак и не е нещо особeнно - няма я меката и разкошна возия на мерседеса, няма ги тези скъпи матeриали вътре. Може и да са качествени количките - но за мен номер 1 си остава Mercedes.

Link to comment
Share on other sites

Ако по някакви 15 годишни бараки съдиш за марката, евала! Ела да се качиш на мойта хонда мод 07, да кажеш после дали изглежда евтина и скърцаща. На 1/2 цената на мерцедес, получих по-добро качество с по дълъг и безпроблемен живот!

Между Honda Legend и Mercedes E-class последен модел, сам разбираш че разликата е огромна и то е ясно в чия полза.

Link to comment
Share on other sites

Legend е най-луксозния модел на Honda , а E-class не е най-луксозния модел на Mercedes. Защо не сравняваш с Mercedes S-class с Honda Legend. Даже E-class ако не е базщово изпълнение с малък двигател е в пъти по-хубава от тая Honda , Е500 4Matic , E55 AMG , Е420cdi 4Matic. Няма ли да разберете най-накрая, че най-хубавите коли са BMW и Мercedes , а коли като Honda, Toyota, Mazda , VW , Ford , Opel , Peugeot , Renault са 2-ро качество. Защо според вас всички Президенти , Министри , Посланници карат само BMW и Mercedes и понякога Audi , сигурно защото нямат възможност да карат Honda Legend или VW Phaeton или защото някой разбирач като вас не им е обяснил, че BMW и Mercedes не са хубави коли...

 

Edit :

ROBIN интересно ми е кой модел на HONDA караш , който е с по-добро качество и по-дългъг и безпроблемен живот от Mercedes и BMW ?

Link to comment
Share on other sites

Аз карам 15 годишна е класа - нямя да лопне няма да хлопне -вози страхотно- здрава кола е направена със скъпи материали-вратите е се затварят като трезор-усеща се качество!!! Немога да я нарека барака макар че е старичка.Каквото и да говориш има 2 вида коли Бенца и всички останали.

Моята кола ще я сменям само за такава с мерник на капака.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...