Jump to content
BulForum.com

Тарсачка проблем


yoda7008

Recommended Posts

Проблема е следният

 

Като дам да търся някой торент ми изписва това нещо

 

Za da polzwate search triabwa da imate koeficient po-golqm ot 0.5

 

 

А коефициента ми е 0.304

 

Това какво е :confused

Link to comment
Share on other sites

aми така да кажат а не 0.5 та да се чудя какво става

Аз откаде да знам че е разно на 0.500

Ами да не си спал в училище! Това се учи в 6ти клас :blink:

Link to comment
Share on other sites

Авееееееее оооооуууу ..... тва вече беше най-голямата простотия , която можехте да направите !!! Моете ли да ми кажете причината поради , която потребителите с по-малък коефицент да НЕ МОГАТ ДА ИЗПОЛЗВАТ ТЪРСАЧКАТА :excl: :angry1 :confused НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ , ЧЕ ИМА И ХОРА НА ЕВРОКОМ , КОИТО ЗА ДА ПОСТИГНАТ ТОЗИ КОЕФИЦЕНТ ТРЯБВА ДА ДЪРЖАТ КОМПА СИ 1 СЕДМИЦА БЕЗ ДА ГО ИЗГАСЯТ !!!

Досия правила тва онова К АМА ТВА ВЕЧЕ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА простотия ! ТРВЪРДО СЪМ ДА БЪДЕ МАХНАТ , незнам какво мислят другите потребители , но хората на достъпна теглят с 50 кб (включително и аз)

Link to comment
Share on other sites

Все нещо трябваше да се направи за да се спре hit&run-а, а това е най-безболезненото от всички възможни решения!

Link to comment
Share on other sites

Авееееееее оооооуууу ..... тва вече беше най-голямата простотия , която можехте да направите !!! Моете ли да ми кажете причината поради , която потребителите с по-малък коефицент да НЕ МОГАТ ДА ИЗПОЛЗВАТ ТЪРСАЧКАТА :excl: :angry1 :confused НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ , ЧЕ ИМА И ХОРА НА ЕВРОКОМ , КОИТО ЗА ДА ПОСТИГНАТ ТОЗИ КОЕФИЦЕНТ ТРЯБВА ДА ДЪРЖАТ КОМПА СИ 1 СЕДМИЦА БЕЗ ДА ГО ИЗГАСЯТ !!!

Досия правила тва онова К АМА ТВА ВЕЧЕ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА простотия ! ТРВЪРДО СЪМ ДА БЪДЕ МАХНАТ , незнам какво мислят другите потребители , но хората на достъпна теглят с 50 кб (включително и аз)

 

Абе вии не разбрахте ли че тракера няма нищо общо с Евроком или с който и да е доставчик?! Тва се едно да ходиш да ревеш в Арената че нета ти е скапан и да направят изключение заради тебе :rolleyes:

Даже ако питате мене пак на малък коефициент са го направили :P

 

bt.wrzru.com се поддържа от независима група участници, които спомагат за неговото съществуване и развитие в свободното си време. Единственото "заплащане", което получават за посветеното време и труд, е думата "благодаря" от потребителите.
Link to comment
Share on other sites

Даже ако питате мене пак на малък коефициент са го направили :P

Много ясно, дай направо GGBIT only да го направят, а?

Link to comment
Share on other sites

Наистина тези, които са на кабелни модеми са прецакани. Иначе може да се направи да има 2 вида потребители - такива на ЕК-ЛАН и таквиа на ЕК, естествено с различни ограничения. Но незнам как ще стане. Още преди време казах - за 18 лева на ГГБит получаваш 2-пъти повече отколкото на Евроком...

Link to comment
Share on other sites

Много ясно, дай направо GGBIT only да го направят, а?

 

Първо вече няма GGBIT а има Евроком Лан Мрежа . Второ в момента ползвам друг доставчик и пак си свалям и си качвам с доволна скорост ;)

Link to comment
Share on other sites

аз не съм използвал мн торента и иам .4 коеф такаче не се постига мн трудно а съм на достъпна ;) но наистина не изключвам пц-то ;) а иначе тва за .304 просто ме разби нямам думи бати срама

 

обаче ся дававм 300 и сърч и само ми се релоадва страницата неква идея къв е проблема ?

Link to comment
Share on other sites

taq tarsachka ne tarsi na kirilica...koeto me dovejda do misalta zashto nqkoi kachvat torenti na kirilica ?

Link to comment
Share on other sites

Ми обичат си родния език бе ЗГАН, ако кирилицата бърка търсачката и неможе да бъде фикснато, то тогава го аддни като Правило и ще започнат да се качват торентите само на латиница и готово.

Link to comment
Share on other sites

е ок де не е от тва проблема можеби щото беше претоварена но пробвах и с други работи освен 300 за да проверя дали не е в името проблема ;)

 

ps сега работи явно вчера е било претоварено в повече ;)

Link to comment
Share on other sites

ок ай и без тва офтопикнах темата да питам пак нещо...

значи свалил съм си един торент, всичко ОК и съм го и ъплоадвал...но не бях използвал програмата няколко дни и кво стана пак почна да ми го сваля при положение че вече го имам и съм го ъплоадвал до сега...как да го направя да си почне да ъплоадва не да сваля пак цялото и тогава да почне ?

Link to comment
Share on other sites

ок ай и без тва офтопикнах темата да питам пак нещо...

значи свалил съм си един торент, всичко ОК и съм го и ъплоадвал...но не бях използвал програмата няколко дни и кво стана пак почна да ми го сваля при положение че вече го имам и съм го ъплоадвал до сега...как да го направя да си почне да ъплоадва не да сваля пак цялото и тогава да почне ?

koq programa?

da ne po nqkakyv na4in da si mu smenim direktoriqta v porgramta?

da ne da si izmestil failovete bez da uvedomi6 programata ?

vij da ne sa povredeni failovete(installni,razarhivirai ili kvito sa tam)

Link to comment
Share on other sites

Много е хубаво това с коефициента, само че трябва за новите потребители да има гратисен срок една седмица.Нали трябва да се привлекат потребители.

 

пс.Въпрек и гратисния период съобщението трябва да излиза.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...