Jump to content
BulForum.com

Тарсачка проблем


yoda7008

Recommended Posts

И аз мисля, че това не е много добре като решение. Защото първо потребителите на ЕК се принуждават изкуствено да си лимитират скоростта на даунлоад (иначе при 150/30 наистина теглиш 1 ден, после 10 дена трябва да сийдваш без нищо друго да теглиш за да възстановиш коефициент). Реално така плащаш за примерно 64/30 , ако лимитираме на 64 даун-а. Но пък накойто му трябва силен международен, наистина е прецакан в тракера, въпреки че аз поне се стремя да поддържам коефициент, има хора, които чат пат дърпат нещо си, и не могат денонощно да сийдват. Някои хора се принуждават през проксита да регистрират примерно нови акаунти, които да държат с положителен коеф. без да дърпат нищо през тях, колкото да ползват търсачката, а с основния си дърпат.

Не знам, 0.3 коефициент все пак мисля че е по-добре от 0.5. Кво да прайм, ще молим приятели да търсят вместо нас ако изпаднем в криза.

 

ЕДИТ: поправям се :) .

Като поразмислих повече, решението не е лошо. Коеф. 0.25 като праг ми се струва честен.

Link to comment
Share on other sites

Ок намалих коефициента на 0.25, така дори и тези с модемите са ок, 0.25 е сваляш 4 пъти повече от колкото качваш, колкото горе-долу е отношението на модемите . Новорегистрираните с коефициент "никакъв" може да виждат търсачката, само че сега сигурно ще се появят тарикати които ще трябва да ловим....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...